Prywatna Praktyka Lekarza Rodzinnego

(14 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Prywatna Praktyka Lekarza Rodzinnego

Zamenhofa 46

58-105, Świdnica, dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Jan Goc

  Internista, Lekarz Rodzinny,

  • D

   Ostatnimi laty zawsze jak jestem u dr. Goca jestem traktowany jak symulant, a do lekarza przyszedłem tylko po to, żeby miał więcej pracy. Unikam chodzenia tam i leczę się domowymi sposobami.
   Moja żona ma poważną wrodzoną niewydolność nerki i chociaż za każdym razem przy wizycie o tym przypomina, to i tak wszelkie jej poblemy ze zdrowiem są traktowane jako błachostki, a ostatnia recepta zawierała lek, którego nie mogą używać osoby z niewydolnością nerek!
   Kiedyś to był dobry lekarz, ale obecnie jest chyba przepracowany - traktuje pacjentów \"na odwal się\" i nie poświęca im uwagi...

  • G

   Lekarz nie jest ani dobry ani dokładny. Przykład: bolało mnie lewe żebro, więc jedyne co zrobił to skierował na rentgen i jak się okazało, że żebro nie jest złamane, to powiedział, że w takim razie to pewnie jakiś stan zapalny i dał mi lek do picia - który akurat był wycofywany z rynku. Drugi przykład - gdy przyszłam z bólem gardła, to powiedział, że pewnie mam za mocno odkręcony kaloryfer i wysycha mi śluzówka. Trzeci - mama chodziła do niego z bólem nóg. Dawał maść. Nigdy nie kierował na żadne badania. Na dzień dzisiejszy (po zmianie lekarza) już jest za późno na jakiekolwiek półśrodki, mama czeka na operację. Dodatkowo w przychodni pracuje najmniej uprzejma pielęgniarka, jaką można sobie wyobrazić, Pani w blond włosach. Mama bawiła wnuczkę we Wrocławiu przez jakiś czas i raz musiała iść tam do lekarza, a gdy potem chciała pójść do dr Goca to pielęgniarka ją zarejestrowała, a następnie nie przyjęła i przy wszystkich na korytarzu w przychodni zaczęła wyliczać, że moja mama była we Wrocławiu i ona już tu przyjść nie może, a ja byłam w Toruniu u lekarza (gdzie studiowałam) i dlatego moja mama nie może iść do dr Goca. Gdy przyszłam do tej pielęgniarki porozmawiać z nią, to powiedziała, że nic takiego nie mówiła i chciała dać deklarację do wypełnienia mojej mamie, ale mama zaczęła krzyczeć na nią. Co za bzdury. Akurat na biurku i tak miała kartkę z wypisanymi moimi, mamy i brata danymi, gdzie my chodzimy do lekarzy i również przy mnie zaczęła to wszystko odczytywać. Ostatnio powiedziała mojej mamie przez telefon, że ja już nigdy nie mogę iść do dr Goca. Cóż ja mogę na to powiedzieć? Dzięki Bogu.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Wiesław Drej

  Ginekolog, lek.

  • Z

   Receptę wypisze, płatne badanie zrobi, ale jak się mówi, że jest jakiś problem, to zamiast szukać rozwiązań, co najwyżej proponuje kolejną receptę dla zamaskowania objawów.

  • Wszystkie piszą o ciąży, usg, pieniądzach ... A tak naprawdę, to w 90% nie lekarzy wina, że ludzie piszą o nich źle lub dobrze ... To my sami swoim nastawiem i postawą kreujemy naszą wyobraźnię o nich. Tylko 10 % lekarzy "stara się", by źle o nich pisać i mówić. Reszta po to wybrała ten zawód, żeby pomagać innym ludziom. I to chyba oczywiste, że muszą zarabiać. Pomoc swoją drogą, ale żyć godnie i dostatnie chce każdy. Byłam pacjentką dr. Dreja do czasu mojej wyprowadzki. I to dzięki niemu do dziś (a minęło już 10 lat) nie cierpię katuszy z powodu kobiecej dolegliwości, z którą baaardzo długo walczyłam i z którą tylko dr Drej sobie poradził. Także zastanówcie się zanim napiszecie o człowieku coś złego.

  Zobacz wszystkie opinie (22) o tym lekarzu


 • Bożena Serwatka-Siuda

  Internista,

  • M

   Jako lekarz pierwszego kontaktu nie chciała przyjąć pacjenta z bólem. Nawet się nie odwróciła do pacjenta, a do pleców trudno wyjaśnić o co chodzi. Nie miała w tym czasie żadnych pacjentów. Myslałam że z bólem lekarz wykaże choć minimum empati. Zawiodłam się.


Powiązane wyszukiwania