Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

NZOZ Profi-Med jest nowoczesną placówką medyczną, która na lubelskim rynku działa od kwietnia 2010 roku. Od początku działalności naszym głównym celem jest zapewnienie odwiedzającym nas Pacjentom profesjonalnej opieki zdrowotnej. W realizacji tego zadania wspiera nas wysoko wykwalifikowany personel medyczny. Konsultujący i wykonujący zabiegi lekarze to wybitni specjaliści klinik i szpitali w województwach lubelskim i mazowieckim, którzy od lat cieszą się dużym autorytetem. Ich wieloletnie doświadczenie oraz rozległa wiedza medyczna pomagają wyjść naprzeciw Państwa potrzebom, jakimi są rzetelna diagnoza oraz profesjonalne leczenie.

Bardzo ważny jest dla nas stały rozwój, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby na bieżąco usprawniać obsługę naszych Pacjentów. Aktualizujemy naszą wiedzę, śledzimy medyczne nowości oraz stawiamy na najwyższej klasy sprzęt medyczny służący badaniom profilaktycznym oraz diagnostycznym. Wszystko po to, aby móc zapewnić Państwu najszerszą i najbardziej profesjonalną opiekę medyczną.

Chcemy, aby w naszej przychodni czuli się Państwo swobodnie i komfortowo, dlatego każdego dnia dbamy o miłą i przyjazną atmosferę, opartą na wzajemnym zaufaniu. Dzięki temu nasi Pacjenci wiedzą, że korzystając z naszych usług, mogą liczyć na kompleksowe wsparcie wybranego lekarza, który odpowie na wszelkie pytania, udzieli porad oraz pomoże w podjęciu decyzji dotyczącej właściwego leczenia. Wspólnie dążymy do najwyższego celu jakim jest Państwa zdrowie.
Dowiedz się więcej

Adres

Profi-Med
Feliksa Nowowiejskiego 6i, 20-880 Lublin
Profi-Med logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (85)

Ogólna ocena

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Agnieszka Puchalska (Kosiecz) konsultacja ginekologiczna (kolejna wizyta)

  Ogromnie polecam. Bardzo komfortowe warunki badania i mnóstwo empatii od Pani Doktor. Byłam już na kilku wizytach, z resztą poleciłam nawet mamie, która również regularnie bada się u Pani Agnieszki.

  W
  Profil zweryfikowany
  Tomasz Gęca konsultacja ginekologiczna

  Niestety wielkie rozczarowanie. Pan doktor prowadził mi całą ciążę. Przyjeżdżalam dwa dni pod rząd (z innego miasta) na wizytę kontrolną a kolejnego dnia na wizytę USG. Oczywiście płacąc po 200 zł za każdą zamiast 300 jednego dnia jak w cenniku :) dodatkowo zapomniał uprzedzić, że będzie na urlopie prawie miesiąc w czasie gdy był mój termin porodu.

  A
  Profil zweryfikowany
  prof. dr hab. n. med. Rafał Tarkowski konsultacja ginekologiczna

  Pan Profesor to człowiek o wielkim sercu i empatii,jest niezrównany w swojej trosce o pacjentów. Jako jedyny znalazł przyczynę moich dolegliwości, co jest dowodem na jego niezwykłą wiedzę i zaangażowanie. Można na niego zawsze liczyć, co daje ogromne poczucie bezpieczeństwa i wsparcia w trudnych chwilach. Profesjonalizm i serdeczność czynią go wzorem dla innych lekarzy. Polecam Pana Profesora z całego serca!

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Agnieszka Puchalska (Kosiecz) konsultacja ginekologiczna

  Konsultacja ginekologiczna z panią doktor była wyjątkowo pozytywnym doświadczeniem. Pani doktor okazała się nie tylko bardzo profesjonalna w swojej dziedzinie, ale również ciepłą i życzliwą osobą. Bardzo doceniam jej staranność, jasne wyjaśnienia i troskę o moje zdrowie. Z czystym sumieniem polecam panią doktor wszystkim swoim znajomym. Dodatkowo, pani doktor zaleciła mi wykonanie badania USG oraz kolposkopii w celu dokładnej oceny mojego stanu zdrowia. Podczas wyjaśnienia tych procedur wykazała się cierpliwością i zrozumieniem, co bardzo mnie uspokoiło. Dzięki jej starannemu podejściu do diagnostyki, czuję się pewnie i komfortowo w kontekście dalszej opieki nad moim zdrowiem.

  E
  Profil zweryfikowany
  lek. Agnieszka Puchalska (Kosiecz) konsultacja ginekologiczna (kolejna wizyta)

  Jestem pod opieką Pani doktor od kilku lat. Uważam, że jej podejście do pacjenta jest profesjonalne. Pani doktor na ostatniej wizycie po przeprowadzonym badaniu odpowiedziała wyczerpująco na moje wszystkie pytania. Zaproponowane przez nią leczenie przyniosło oczekiwany rezultat. Gorąco polecam.

  A
  Profil zweryfikowany
  prof. dr hab. n. med. Rafał Tarkowski konsultacja ginekologiczna

  Pan doktor uspokoił, wyjaśnił jak przyjmować leki. Polecam !!

  E
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Patrycja Ziober-Malinowska Inny

  Bardzo empatyczna i ogromnie troskliwa Pani doktor. Wszystko dokładnie wytłumaczy, cały proces leczenia, możliwe
  metody radzenia sobie z problemem. Ciągle szuka kolejnych rozwiązań, nowych leków, innych sposób leczenia aby pomóc pacjentce.
  Byłam już u wielu lekarzy, jednak Pani doktor Patrycja swoją wiedzą, podejściem do
  pacjentki, kompetencjami i zwykłą sympatią
  jest przykładem prawdziwego lekarza z
  powołaniem. Polecam serdecznie Panią
  Doktor

  J
  Profil zweryfikowany
  Karolina Frąszczak konsultacja ginekologiczna

  Specjalista z dużą wiedzą i doświadczeniem, jak dla mnie jedno wielkie wow. Pani doktor przemiła, uśmiechnięta, bardzo delikatna i taktowna. Na każdej wizycie czuję się zaopiekowana. Pani Karolina odpowiada na każde nurtujące pytanie i rzeczowo wszystko objaśnia, wielki ukłon za duża cierpliwość i empatia w stosunku do pacjenta. Polecam z czystym sumieniem! :)

  M
  Profil zweryfikowany
  prof. dr hab. n. med. Rafał Tarkowski konsultacja onkologiczna

  Pan doktor to miły i kulturalny człowiek, świetny specjalista, wizyta przebiegła w miłej atmosferze,
  pan doktor szczegółowo wyjaśnił etapy dalszego leczenia, bardzo mi pomógł, polecam:)

  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Maciej Kwiatek Inny

  Polecam z całego serca, bardzo dokładny i konkretny lekarz. Podczas prowadzenia ciąży czułam dobrze zaopiekowana, czuć że Pan Doktor ma bardzo duże doświadczenie, a każda jego diagnoza była trafna, łącznie z dokładnością przewidywanej masy płodu która w moim przypadku była bardzo istotna. Podczas wizyt czułam się komfortowo i swobodnie.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania