PRODERMA

(25 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

PRODERMA

Promienista 10, Grunwald

60-288, Poznań, wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Maciej Biczysko

  Chirurg, lek.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: PRODERMAUsługa: Inny

   Bardzo nie polecam lekarza. Miałam robiony zabieg laserowego usuwania brodawek płaskich z twarzy i niestety, ale zabieg został wykonany niedokładnie, a część została całkowicie pominięta. Po 3 tyg. poszłam ponownie, ponieważ widziałam, że tylko w niektorych miejscach brodawki płaskie zostały usunięte- reszta niedokładnie lub wcale nie została poddana laserowi. Doktor stwierdził, że usunął to co widział, po czym dodał, że jeśli chcę dokładniej to mi poprawi, ale oczywiście za kolejną zapłata. Bardzo nieprofesjonalne podejście oraz zachowanie. Dodatkowo przed zabiegiem doktor nawet nie przeprowadził wywiadu. Ceny wysokie, ale jakość bardzo słaba
   Nie polecam!

  • S

   Wspaniały lekarz fachowiec opiekuje się pacjentem od początku do końca. Rzeczowy, konkretny i po operacji jest z pacjentem do końca w każdej potrzebie. Dziękuję za takiego lekarza oby takich więcej. Anka Gorzów Wlkp.

  Zobacz wszystkie opinie (28) o tym lekarzu


 • Marta Hasse-cieślińska

  Dermatolog,

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Poznań

   Najlepszy dermatolog do którego do tej pory trafiłam. Pani doktor jest bardzo sympatyczną osobą, nareszcie udało się prawie całkowicie rozwiązać problemy z moją cerą. Szkoda że nie trafiłam do Pani wcześniej, zmarnowałam sporo czasu i pieniędzy na niedziałające kuracje u wcześniejszych 'specjalistów'.

  • B
   Lokalizacja: PRODERMA

   Wizytę u Pani Marty poleciła mi moja znajoma która jest jej pacjentką od roku. Odbyła się ona punktualnie, w swobodnej atmosferze. Na wizycie Pani Marta zadaje dość sporo pytań, przeprowadza obszerny wywiad. Jestem zadowolona.