Praktyka Lekarza Rodzinnego lek. med. Agata Sławin

(38 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Praktyka Lekarza Rodzinnego lek. med. Agata Sławin

Wilczycka 14

55-093 , Kiełczów , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Agata Sławin

  Lekarz Rodzinny,

  • R

   Witam , znam Panią doktor Agatę prywatnie ( nie jestem z rodziny , ani pacjentem ) natomiast jestem pewien że podejście do ludzi ma niesamowite. Jest osobą o bardzo wysokiej kulturze osobistej w przeciwieństwie do moich przedmówców. Ludzie którzy twierdzą że Pani Agata nie potrafi postawić trafnej diagnozy powinni leczyć się sami - może lepiej się na tym znają? Ja nie jestem nawet z Państwa regionu , a na tym forum zupełnie przypadkiem i korzystając z okazji mogę podziękować Pani doktor za to ,,,,,,,,że przekonała mnie , aby rzucić palenie !!!!! Pani Agato nie palę dzięki Pani już ponad trzy lata !!!

  • K

   Uważam, że to bardzo kompetentna i profesjonalna osoba, dodatkowo o bardzo wysokiej kulturze osobistej. Korzystamy całą rodziną z usług Pani Doktor od kilkunastu lat i jesteśmy bardzo zadowoleni. Nie lekceważy pacjentów, zawsze szczegółowo przegląda historię choroby, co w dzisiejszych czasach jest na wagę złota. Pamięta dokładnie pacjentów i schorzenia, które im doskwierają. Polecam z całego serca.

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Joanna Agnieszka Magott

  Lekarz Rodzinny,

  • Pani Doktor leczyla moje dzieci I mnie,zawsze przeprowadzala wnikliwy wywiad I zlecala niezbedne badania. Bardzi zaluje,ze nie przyjmuje juz w luxmedzie.Pozdrawiam serdecznie. Monika Serafin


 • Łukasz Jagielski

  Ginekolog, dr n. med.

  • P
   Lokalizacja: Dolnośląskie Centrum Ginekologii i Zdrowia RodzinyUsługa: badania prenatalne

   Polecam p.Doktora jest bardzo dobrym lekarzem i poświęca pacjencte tyle czasu ile potrzebyje.Dokładnie omawia badania byłam u pana doktora i na NFZ i prywatnie.Polecam ☺

  • K

   Trafne rozpoznanie, skuteczne leczenie i doskonale przeprowadzona operacja. Przy tym bardzo miły, konkretny i kompetentny człowiek. Poświęca czas pacjentce, dokładnie tłumaczy, odpowiada na pytania. Delikatny podczas badania. Najlepszy ;)

  Zobacz wszystkie opinie (24) o tym lekarzu