Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Nasza przychodnia powstała w 1999 roku jako jedna z pierwszych prywatnych praktyk w regionie. Pierwsza siedziba mieściła się na ulicy Głuszyckiej. Dzięki Państwa zaufaniu szybko rozrośliśmy się i już po dwóch latach w 2001 wybudowaliśmy nową placówkę przy ulicy Bystrzyckiej 2a, w której funkcjonujemy do dnia dzisiejszego. Przez wiele lat mogliśmy i możemy świadczyć usługi medyczne na wysokim poziomie.

Nasza placówka oferuje pełen zakres usług w ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej. Posiadamy kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia w ramach, którego możemy bezpłatnie udzielać świadczeń zdrowotnych osobom ubezpieczonym. W naszej Przychodni funkcjonuje gabinet stomatologiczny posiadający umowę z NFZ. W gabinetach przyjmują również prywatnie lekarze specjaliści oraz rehabilitant. Staramy się aby nasza placówka spełniała wszystkie wymogi i standardy opieki medycznej.
Dowiedz się więcej

Adres

Praktyka Lekarza Rodzinnego Beata Hausman
Bystrzycka 2a, 58-308 Wałbrzych
Praktyka Lekarza Rodzinnego Beata Hausman logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (16)

Ogólna ocena

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Grzegorz Hausman Inny

  Polecam z całego serca Pana doktora.Lekarz z powołania. Przeprowadził ze mną solidny wywiad na temat moich wszelkich schorzeń chorób , pokserował wszystkie moje wyniki.Poswiecił tyle czasu ile trzeba, nie spieszył się. Odpowiedział na wszystkie moje pytania Bardzo miły i sympatyczny. Polecam

  Ł
  Profil zweryfikowany
  lek. Grzegorz Hausman Inny

  Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Zaangażowany, konkretny i bardzo miły. Pan doktor przeanalizował dokładnie mój przypadek, wszystko wytłumaczył. Życzyłbym nam pacjentom żeby było więcej takich lekarzy jak Pan Grzegorz.

  W
  Profil zweryfikowany
  lek. Grzegorz Hausman Inny

  Pan dr Grzegorz Hausman to najlepszy lekarz na jakiego trafiłam. Wspaniałe i pełne empatii podejście do pacjenta połączone z dużą wiedzą. Polecam z całego serca

  D
  Profil zweryfikowany
  lek. Grzegorz Hausman Inny

  Pan Doktor Hausman jest osobą z ogromną wiedzą i jeszcze większym sercem do pacjentów. Podczas wizyty wszystko szczegółowo wyjaśnia i ustala dalsze postępowanie. Wszystko odbywa się w przyjaznej atmosferze. Dzięki pomocy Pana Doktora otrzymałem właściwą pomoc i leczenie, przez co czuję się już dużo lepiej. Polecam!!!

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Grzegorz Hausman Inny

  Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona wizytę u doktora!
  Zacznę od początku. Moja choroba trwała wiele lat. Miałam wiele objawów, przez kilka lat chodziłam od jednego do drugiego lekarza. Doktor Hausman zebrał bardzo szeroki zlecił szeroki pakiet badań. Wyniki jednoznacznie potwierdziły u mnie chorobę autoimmunologiczną. Obecnie jestem już po drugiej kontroli, moje wyniki bardzo się poprawiły, a ja czuję się zdecydowanie lepiej.
  Polecam z całego serca doktora!

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Grzegorz Hausman Inny

  Polecam tego reumatologa
  Bardzo miła atmosfera. Podczas pierwszej wizyty doktor Hausman zebrał ze mną solidny wywiad, nakreślił jakie badania powinnam zrobić. Dopytywał również o leczenie chorób przewlekłych. Dzięki wynikom badań udało się postawić diagnozę, obecnie czekam na efekty leczenia.
  Lekarz bardzo identyfikuje się z chorym.
  Jeszcze raz polecam!

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Grzegorz Hausman Inny

  Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Badanie przebiegło w przyjaznej i komfortowej atmosferze, do tego zostalo wykonane bardzo szczegółowo i dokładnie. Pan doktor rzetelnie wyjaśnił plan działania i odpowiedzial na moje pytania. W dodatku pan doktor jest niezykle życzliwy, wykazuje się wysoką kulturą osobistą i jest w pełni zaangażowany w pomoc pacjentowi. Polecam

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Grzegorz Hausman Inny

  Bardzo przyjemna, rzeczowa i konkretna wizyta. Wywiad zebrany bardzo skrupulatnie. Pan doktor rzetelnie opowiedział o planowanym postępowaniu, a także udzielił wskazówek i odpowiedział na wszystkie zadane pytania. Serdecznie polecam!

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Grzegorz Hausman Inny

  Pragnę podziękować doktorowi za trafną diagnozę . Dzięki niemu w końcu znaleziono powód moich dolegliwości . Obecnie czuję znaczną poprawę po lekach . Dziękuję .

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Grzegorz Hausman Inny

  Uzyskałem pomoc na którą liczyłem. Bardzo pozytywnie oceniam doktora. Zaangażowany i zainteresowany pacjentem.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania