Praktyka Lekarza Rodzinnego Beata Hausman

(7 opinii)

Nasza przychodnia powstała w 1999 roku jako jedna z pierwszych prywatnych praktyk w regionie. Pierwsza siedziba mieściła się na ulicy Głuszyckiej. Dzięki Państwa zaufaniu szybko rozrośliśmy się i już ... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Praktyka Lekarza Rodzinnego Beata Hausman

Bystrzycka 2a

58-308 , Wałbrzych , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Nasza przychodnia powstała w 1999 roku jako jedna z pierwszych prywatnych praktyk w regionie. Pierwsza siedziba mieściła się na ulicy Głuszyckiej. Dzięki Państwa zaufaniu szybko rozrośliśmy się i już po dwóch latach w 2001 wybudowaliśmy nową placówkę przy ulicy Bystrzyckiej 2a, w której funkcjonujemy do dnia dzisiejszego. Przez wiele lat mogliśmy i możemy świadczyć usługi medyczne na wysokim poziomie.

Nasza placówka oferuje pełen zakres usług w ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej. Posiadamy kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia w ramach, którego możemy bezpłatnie udzielać świadczeń zdrowotnych osobom ubezpieczonym. W naszej Przychodni funkcjonuje gabinet stomatologiczny posiadający umowę z NFZ. W gabinetach przyjmują również prywatnie lekarze specjaliści oraz rehabilitant. Staramy się aby nasza placówka spełniała wszystkie wymogi i standardy opieki medycznej.

Zabiegi

 • Ekg
 • Badania laboratoryjne
 • RTG
 • USG
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
7 opinii

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Grzegorz Hausman Inny

  Uzyskałem pomoc na którą liczyłem. Bardzo pozytywnie oceniam doktora. Zaangażowany i zainteresowany pacjentem.

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Beata Hausman Inny

  Najwspanialsza Pani doktor! Pomocna, zaangażowana w sprawy pacjenta, słuchająca. Jestem jej pacjentką od 15 lat.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Grzegorz Hausman Inny

  Doktor leczy mnie już kilku lat i jestem bardzo zadowolona. Wizyty przebiegają w miłej atmosferze, a dzięki wdrożonemu leczeniu objawy mojej choroby obecnie praktycznie wygasły. Polecam.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Grzegorz Hausman Inny

  Z czystym sumieniem polecam doktora. Doktor wysłuchał moich dolegliwości, przejrzał dotychczasowe wyniki, zlecił odpowiednie badania i potwierdził swoje wstępne rozpoznanie choroby. Do tego bardzo miły. Polecam.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Beata Hausman Inny

  Fantastyczna Pani doktor. Od lat jestem pod jej opieką. Pełna empatii i zrozumienia dla pacjenta. Szczegółowo wyjaśnia wszystko. Taki lekarz to skarb.

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jolanta Mowlik-Szczerska wyleczenie jamy ustnej przed operacją usunięcia ósemek

  Wspaniała dentystka a zarówno ciepła, serdeczna i cierpliwa kobieta.
  Najlepszy specjalista z stomatologii, gdybym mógł... dał bym 6 gwiazdek.
  Cieszę się że udało mi się poznać tak świetną Panią stomatolog.
  Pozdrawiam serdecznie.
  Mariusz Grabowski.

 • D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jadwiga Gradkowska

  Pani doktor J.Gradkowska była u mojego 10-miesięcznego dziecka na wizycie domowej. Wcześniej trzech pediatrów, trwający już ponad 3 mies. katar i kaszel, zalecało tylko inhalowanie, spacery, wspomagający syrop. Doktor Gradkowska, już czwarty z kolei pediatra, stwierdziła, ze jednak tak długo trwający kaszel i katar, nie nadaje się tylko do leczenia inhalowaniem i syropkami. Przepisała lek. Pobiegłam do apteki jak na skrzydłach, z nadzieją, że koszmar się wkońcu skończy. Niestety, lek okazał się nieskuteczny. Na kolejną wizytę udałam się z dzieckiem do gabinetu pani doktor. Po osłuchaniu pediatra stwierdziła, że na oskrzelach i płucach w ciąż nic nie słyszy i nie może antybiotyku przepisać. Nie nalegałam na antybiotyk, bo też uważam, że to ostateczność, niemniej naciskałam, że dziecko naprawdę ma często zatkany nos,(biały i żółty katar) który czyścimy czasem 7-8 razy dziennie, że odkasłuje flegmę. Ponieważ dziecko akurat nie kaszłało na wizycie, to pani doktor chyba zwątpiła jednak w to, co mówię. I co najgorsze, przepisała syrop... Nie wykupiłam tego syropu, bo tak naprawdę nie wiadomo, jakie schorzenie miał on leczyć. Wkońcu, za piątym razem, trafiłam na pediatrę, która skierowała nas na szereg badań, mających wyjaśnić infekcję. Daję ocenę neutralną, bo nie mogę stwierdzić, czy doktor Gradkowska jest dobrym czy złym pediatrą. Ja się troszkę zawiodłam.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania