Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (42)

Ogólna ocena

  S
  Profil zweryfikowany
  lek. Marcin Biesiada Inny

  Najgorszy lekarz jakiego kiedykolwiek spotkałem nie dojść że na 1 wizycie po pytaniu co może być przyczyną i jak zapobiec powtórce zlamania mojej stopy ktora złamalem 2 raz odpowiedział że on nie wie i nie jest od tego to po wyznaczeniu mi terminu kontroli za 2tyg na poniedziałek stwierdził że mówił mi że na wizyte należało sie umówić mimo że 2 razy sie upowniełem czy mam przyjsc w poniedziałek. Nie polecam nigdy więcej do niego nie przyjde mam nadzieje że wy tez nie dacie sie nabrać

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  lek. Marcin Biesiada

  Diagnoza złamania stopy prawidłowa, postępowanie prawidłowe , brak pobrania opłaty za 2 wizytę i obejrzenie rtg. Mając 20 lat trzeba słuchać ze zrozumieniem zaleceń i niestety nikt nie pracuje 24 h na dóbr 7 śni w tygodniu wiec termin który należy dobie umówić jest po stronie leczącego ps życzę zdrowia i kontaktu z samymi lekarzami 24/7 , psps poziom kultury pacjenta 0

  A
  Profil zweryfikowany
  Konrad Wojciech Leksa Inny

  Polecam zdecydowanie Pana, cieszę się, że trafiłam pod taką opiekę. Dzięki temu stanęłam na nogi. Pozdrawiam Doktorze serdecznie!

  J
  Profil zweryfikowany
  Konrad Wojciech Leksa Inny

  Doktor Leksa to nie tylko lekarz ale przede wszystkim Człowiek, który ma wiedzę, doświadczenie oraz podejście do pacjenta, stosuje skuteczne leczenie i bardzo merytorycznie prowadzi rozmowę, POLECAM !!!


  A
  Profil zweryfikowany
  Konrad Wojciech Leksa Inny

  Lekarz z powołania, z sercem na dłoni. Bardzo empatyczny i serdeczny, przy czym kompetentny.


  W
  Profil zweryfikowany
  Konrad Wojciech Leksa Inny

  Wspaniały, niezwykle empatyczny lekarz, a co najważniejsze wyjątkowo szybko skraca dystans w relacji lekarz - pacjent. Już od pierwszej wizyty ma się odczucie, że rozmawia się z przyjacielem, bratnią duszą której można zaufać, która zrozumie i na pewno pomoże.
  Doskonale dobrane leki plus zalecona terapia psychologiczna dopełniły całości leczenia.
  Gorąco polecam wszystkim, którzy potrzebują szybkiej, fachowej pomocy.


  U
  Profil zweryfikowany
  Konrad Wojciech Leksa Inny

  Cudowny empatyczny człowiek, świetny lekarz. Z diagnozą trafia w punkt. Lepszego tej specjalizacji nie znajdziesz. Polecam gorąco z całego serca.


  E
  Profil zweryfikowany
  Konrad Wojciech Leksa Inny

  Pan doktor naprawdę leczy, profesjonalista z dużym doświadczeniem, przede wszystkim uważnie słucha pacjenta, poświęca 100 % uwagi. Doskonale potrafi dobrać leki, po których następuje poprawa samopoczucia i jakości życia. Zaleca również korzystanie z psychoterapii co doskonale współgra z leczeniem farmakologicznym. Polecam Pana doktora każdej osobie, która potrzebuje pomocy.


  W
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Andrzej Jamry Inny

  Pan dr Jamry to lekarz o wyjatkowej wrażliwości. Nigdy nie odmawia pomocy potrzebującym. Jest wybitnym specjalistą o szerokim spektrum umiejętności. Przy tym jest tytanem pracy i nie żałuje czasu poświęconego choremu. Pomoc cierpiącemu człowiekowi jest jego celem nadrzędnym. To lekarz, który wie co robi a postępy w leczeniu pacjenta sprawiają mu satysfakcję.

  W ostatnim czasie, w szpitalu w Starachowicach, osobiście doświadczyłam jego podejścia do pacjenta. Zapamiętam to na zawsze i powiem kazdemu, ze Pan dr Jamry jest bohaterem dnia codziennego.
  Cieszę się, ze trafiłam na takiego lekarza, któremu można zaufać.
  Dla mnie Pan dr Jamry to absolutny numer jeden!


  K
  Profil zweryfikowany
  Konrad Wojciech Leksa Inny

  Z pełnym przekonaniem mogę polecić dra Konrada Leksę jako psychiatrę. Jego profesjonalizm, empatia i skuteczność w leczeniu sprawiają, że jest on wyjątkowym lekarzem.
  Jego podejście jest holistyczne, uwzględniając zarówno aspekty farmakologiczne, jak i terapię psychologiczną.
  Jest w stanie jasno wytłumaczyć mi wszelkie zalecenia i odpowiadać na moje pytania, co jest niezwykle ważne dla mojego zrozumienia i zaufania.
  Zawsze stara się stworzyć atmosferę zaufania i zrozumienia, co pomaga mi czuć się bezpiecznie i otwarcie rozmawiać o moich trudnościach. Jego wsparcie i zrozumienie mają kluczowe znaczenie dla mojego procesu zdrowienia i samopoczucia.


  D
  Profil zweryfikowany
  Konrad Wojciech Leksa Inny

  Bardzo dobry specjalista. Duże zaangażowanie, empatia i pełen profesjonalizm.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Radomska 70, 27-200 Starachowice Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania