Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Poradnia Zdrowia Psychicznego w Staszowie
Jana Pawła II 10, 28-200 Staszów
Poradnia Zdrowia Psychicznego w Staszowie logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (15)

Ogólna ocena

  S
  Profil zweryfikowany
  lek. Edyta Rosińska Inny

  Polecam Panią doktor w 100%. Jest wspaniałym, profesjonalnym lekarzem i cudownym, podchodzącym do pacjenta z sercem człowiekiem. Bardzo miła i sympatyczna Pani doktor. Gdy tylko potrzebowałam pomocy i zadzwoniłam to pomogła.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Edyta Rosińska Inny

  Polecam w 100%. Po 8 latach chodzenia od lekarza do lekarza trafiłem do Pani Doktor. Po trafnej diagnozie i lekach zacząłem czuć się dobrze. Dziękuję Pani Doktor.

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Marzanna Bednarska - Nadgrodkiewicz Inny

  Do Pani Bednarskiej zaczęłam regularne kontrole ginekologiczne w wieku 14 lat (zw względu na ogromne ryzyko torbieli na jajnikach- obciążenie genetyczne). Przez 4 lata miałam wizyty co 6 miesięcy, pani ta regularnie przepisywała mi tabletki hormonalne, na wszelki wypadek, aby torbiele nie urosly, w tym samym czasie na badaniach usg widząc rosnąca torbiel i nigdy przenigdy mnie ani mamy obecnej na wizytach nie poinformowała (jak się później okazało, wpisywała te informacje o rosnącym co 6 mcy torbieli do karty pacjenta!!!!!). W roku 2005 w

  wieku lat 18 dostałam zapaści, na szczęście pogotowie przyjechało byskawicznie, natychmiastowo przeprowadza operacja przed dr Lecha po rozlanym pękniętym guzie jajnika 12.5cm) uratowała mi życie. Usunięto prawą stronę jajnik, przydatek itp, na szczęście z jednym jajnikiem można zajść w ciążę. Z perspektywy czasu, po upływie 18 lat, żałuję, że cała sprawa nie skończyła się sądem i pozwaniem tej pani do odpowiedzialności za nieudzielenie mi rzetelnej informacji dot. stanu mojego zdrowia, nie podjęcie żadnych działań (małą torbiel można usunąć laparaskopowo, zamiast rzeźni na brzuchu) oraz brak rzetelności lekarskiej. Później trafiłam pod opiekę profesora w Krakowie, który był zatrważony tym, do czego doszło...Ostrzegam i przestrzegam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Marzanna Bednarska - Nadgrodkiewicz Inny

  Wspaniała Pani doktor przede wszystkim pełna empatii i ciepła jako człowiek. Dzięki Pani doktor mam zdrową i pełną energii córeczkę. Z całego serca polecam.

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Marzanna Bednarska - Nadgrodkiewicz Inny

  Bardzo miła, przyjazna atmosfera, Pani dr szczegółowo wszystko wyjaśnia , korzystam tylko z wystawienia recept na leki .Mam jednak odczucia że gabinet nie jest nowocześnie wyposażony,brak dobrego aparatu usg, z pewnością Pani dr nie rozwiąże zaawansowanych problemów z zajściem w ciażę czy innych poważnych schorzeń.

  Ł
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Jacek Kiełtucki USG nerek

  Od lat mam problem z bólem w dolej partii pleców, ale lekarze do których uczęszczałem nie potrafili dobrze zdiagnozować przyczyny. Doktor Kiełtucki jako jedyny znalazł kamienie na nerkach niewielkie /zapewne stąd problem innych lekarzy/ ale w liczbie 3-4 od tej diagnozy i wprowadzenia leczenia jest znacznie lepiej. Lekarz zdecydowanie potrafi analizować objawy i stawiać trafne diagnozy - szczery i z duża wiedza a to niestety rzadkość - polecam bez wahania

  E
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Jacek Kiełtucki

  Bardzo polecam Pana dr Jacka Kiełtuckiego. Potrafi z uwagą wysłuchać pacjenta, postawić trafną diagnozę i wdrożyć skuteczną terapię. Jestem wdzięczna Panu doktorowi, że wyleczył mnie z dolegliwości żołądkowych, z którymi borykałam się od wielu lat. Poza tym posiada wysoką kulturę osobistą, ogromną wiedzę oraz holistycznie podejście do pacjenta. Polecam w 100%!!

  K
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Jacek Kiełtucki

  Konkretny, rzeczowy człowiek! Moje problemy żołądkowe zdiagnozował idealnie i dobrał odpowiednie leki. Polecam Pana Doktora w 100 %!

  G
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Jacek Kiełtucki

  Polecam lekarza, dr poprowadził mój przypadek w 100% profesjonalnie, otrzymując zły wynik gastroskopii, udałam się do dr w celu dalszej diagnostyki, dr wykonując szczegółowe badanie nowoczesną metodą EUS potwierdził rodzaj choroby, dalej kierując na operację, wszystko wnikliwie tłumaczył, lekarz z wiedzą holistyczną, jakich naprawdę mało, życzliwy i empatyczny.Dziękuję za wspaniałą opiekę.G.S.

  W
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Jacek Kiełtucki

  Powiem krótko: lekarz z prawdziwego zdarzenia. W 100% oddany pacjentom, wysokiej klasy specjalista. Przed nim byłem u kilku "fachowców", lecz dopiero on właściwie zdiagnozował moją chorobę i nie zbagatelizował problemu. Na szczęście mamy w Polsce jeszcze kilku świetnych lekarzy.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania