Misją Poradni specjalistycznej jest stosowanie dobrych praktyk w leczeniu i opiece nad chorym. Naszym celem jest udzielanie świadczeń zdrowotnych na najwyższym poziomie, aby zagwarantować swoim pacjen... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Poradnia Specjalistyczna Insula

Stanisława Staszica 5C

97-400 , Bełchatów , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Misją Poradni specjalistycznej jest stosowanie dobrych praktyk w leczeniu i opiece nad chorym. Naszym celem jest udzielanie świadczeń zdrowotnych na najwyższym poziomie, aby zagwarantować swoim pacjentom satysfakcję, zapewnić bezpieczeństwo i zdobyć zaufanie.

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Mateusz Brożyna konsultacja onkologiczna

  Bardzo profesjonalny, empatyczny i pomocny lekarz. Szybko zlecił potrzebne badania i fachowo wytłumaczył wątpliwości oraz odpowiedział na wszystkie pytania. Polecam pana doktora.


  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Sebastian Żabierek konsultacja ortopedyczna

  Fachowa i konkretna konsultacja, w miłej atmosferze. Doktor sprawnie i w moim odczuciu celnie zdiagnozował dolegliwości, zaproponował możliwości leczenia i wyjaśnił dalszy przebieg leczenia.


  L
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Mateusz Brożyna Konsultacja chirurgiczna

  Pan doktor ma życzliwe podejście do pacjenta. Wyjaśnił , jak będzie wyglądał zabieg, omówił dalszy przebieg leczenia po zdjęciu szwów. Sam zabieg przeprowadził bardzo dobrze. Bardzo konkretny i zaangażowany lekarz. Polecam pana doktora.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marta Milewska-Jędrzejczak konsultacja neurologiczna

  Przesympatyczna Pani doktor od razu widać że z powołania. Otrzymałem rzetelną informację . Jestem bardzo zadowolony. Polecam


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Ilona Śmiechowicz dietoterapia

  Bardzo szybka odpowiedź.
  Dieta rozpisana w sposób prosty i zrozumiały wraz z przepisami.
  Zalecenia, co do produktów jakie wolno spożywać, oraz podanie tych, które są zabronione pozwala na wybranie opcji "smacznie i zdrowo".
  Zastosowana dieta już po kilku dniach przynosi pożądane efekty, co potwierdzają wyniki badań krwi, które są robione co trzy dni.
  Sukcesywne stosowanie diety rokuje bardzo szybki powrót do normalnego życia.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Mateusz Brożyna

  Super lekarz, polecam bardzo, profesjonalne a jednocześnie ludzkie podejście do pacjenta . Cierpliwie wyjaśnia i tłumaczy


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Marta Milewska-Jędrzejczak konsultacja neurologiczna

  U pani doktor miałam dwie konsultacje. Na ich podstawie mogę stwierdzić, że pani Marta jest bardzo przyjazną i miłą osobą. Poświęca dużo czasu pacjentowi, a badanie wykonuje powoli i dokładnie. Widać, że zależy jej na dobru pacjenta. Odpowiada na wszelkie pytania, kieruje na dodatkowe badania.


  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Paulina Barasińska Inny

  Pani Doktor jest bardzo dokładna, rzetelna. Postawiła właściwa diagnozę i zastosowała odpowiednie leczenie. Bardzo pomogła synkowi. Do tego niezwykle miła i sympatyczna. Polecam z całego serca


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Sebastian Żabierek konsultacja ortopedyczna

  Wizyta odbyła się punktualnie oraz w miłej atmosferze. Wszystko dokładnie wytłumaczone. Serdecznie polecam!


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Sebastian Żabierek konsultacja ortopedyczna

  Niestety, ale lekarz przyjmuje pacjenta w ciągu 7 minut łącznie z zapoznaniem się z wynikiem RTG i zrobieniem USG (przynajmniej tak było w dniu, w którym ja byłam). Lekarz nawet dobrze nie wysłuchał przebiegu mojej choroby. Po zobaczeniu nogi w okolicach ścięgna Achillesa, która była siła, opuchnięta i bolesna - doktor zrobił USG i stwierdził, że obtarłam sobie nogę (pomimo, że taki stan trwał od kilku miesięcy), a następnie stwierdził ,,jakiś płyn", który można ,,odciągnąć i wstrzyknąć blokadę", ale najlepiej to żebym ,,wyrzuciła buty, które mnie tak obcierają". Jednak na obtarta nogę zalecił mi fizjoterapię z zastrzykami (które jak nie okazało przy zapisywaniu na fizjoterapię są na receptę). Dlatego zadzwoniłam do przychodni, by lekarz wypisał mi receptę, o której chyba zapomniał skoro na mojej karcie wizyty zalecił mi fizjoterapię z tym lekiem, ale jedyne co usłyszałam to, że doktor przyjmuje za 3 tygodnie, wiec wtedy mogą zapisać mnie na kolejna wizytę (oczywiście odpłatną).
  W trakcie wizyty zasygnalizowałam, że od 3 tygodni jestem na lekach przeciwzapalnych, które wypisał mi lekarz rodzinny, ale stan nogi pogarsza się z dnia na dzień, więc po zapytaniu czy mam kontynuować przyjmowanie leków usłyszałam, że ,,tak do końca mam wybrać te leki". Doktor nawet nie zapytał co to są za leki i nie wspomnę o tym czy, aby słuszne było bym je przyjmowała kolejne 2 tygodnie skoro po 3 tygodniach zażywania nic nie działały.
  Diagnoza była zupełnie rozbieżna (zwykłe obtarcie nogi, jakiś płyn...). 6 dni p wizycie u tego lekarza wylądowałam na SOR-e, bo zupełnie nie mogłam już chodzić. Obecny lekarz stwierdził poważne schorzenie, które prawdopodobnie skończy się na operacji....

  Niestety nie polecam Pana doktora, ponieważ nawet na wizycie NFZ lekarz wysłuchał mnie jaki jest cały przebieg choroby, jakie leki zażywałam, dokładnie mnie zbadał i postawił diagnozę.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania