Poradnia Psychologiczna "W stronę zmiany"

(13 opinii)

W naszej Poradni możecie Państwo skorzystać z psychoterapii, terapii uzależnień, konsultacji logopedy, coacha, seksuologa. Poradnia znajduje się w Centrum Warszawy, w zespole znajdują się wykwalifikow... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Poradnia Psychologiczna "W stronę zmiany"

Wilcza 33, lok. 12, Śródmieście

00-544, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

W naszej Poradni możecie Państwo skorzystać z psychoterapii, terapii uzależnień, konsultacji logopedy, coacha, seksuologa. Poradnia znajduje się w Centrum Warszawy, w zespole znajdują się wykwalifikowani specjaliści.

Zabiegi

 • Psychoterapia
 • Coaching
 • Terapia uzależnień
 • Konsultacje logopedy
 • Konsultacje seksuologa
 • Terapia par
 • Terapia logopedyczna
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Jacek Gientka

  Psycholog, Psychoterapeuta, mgr

  • B
   Lokalizacja: Poradnia Psychologiczna "W stronę zmiany"Usługa: DDA/alkoholizm

   Długo się zbierałem do napisania laurki Panu Jackowi, bo niestety nie jest prosto w formie pisemnej w formie krótkiego postu wyrazić ogrom mojej wdzięczności i właściwie każde tak przekazane podziękowanie to będzie za mało dla tego wybitnego fachowca, człowieka z krwi i kości, profesjonalisty w każdym calu. Spotkania z nim są każdorazowo kolejną piękną cegiełką do pracy nad sobą, do zmiany nastawienia do świata, poprawy własnego lostu, porzucenia zgubnych przyzwyczajeń i szlaków myślowych, momentem do refleksji nad sobą.
   Po kilku miesiącach od zakończenia kilkunastomiesięcznej terapii i spotkań z p. Jackiem mogę stwierdzić, że to świetny fachowiec, człowiek zaangażowany, empatyczny. Pamiętając (i wracając) do wyniesionych ze spotkań nauk, pokornie, można śmiało kroczyć przez życie dalej, szczęśliwie i z podniesioną głową.
   Bardzo wiele mu zawdzięczam.

  • S
   Lokalizacja: Poradnia Psychologiczna "W stronę zmiany"

   Na wizycie byłam jeden raz aby ktoś doradził mi i spojrzał z innej perspektywy na moje problemy. Pan Jacek zasugerował dalsza terapie z mężem. Spotkanie było pomocne.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Anna Wojtaszczyk

  Psycholog,

  • I

   Jestem wlasnie po zakonczeniu mojej terapi. Moja sytuacja wydawala mi sie na poczatku beznadziejna. Jednak po pierwszej sesji poczulam sile do dzialania. Pomogly mi one uwierzyc w siebie i moje mozliwosci. Z osoby zalamanej psychicznie stalam sie kobieta silna i niezalezna. Dziekuje bardzo za pomoc!!

  • Od pół roku jestem w terapii u tej terapeutki przez - uwaga - Skype'a. Byłam sceptyczna do medium, jednakże kontakt dostałam z polecenia (niemałego) i postanowiłam spróbować. Okazało się, że nie tylko medium nie przeszkadza, ale rozmawia się bardzo dobrze, niezależnie od stanu nastroju danego dnia. Jednak terapia to nie jest czysta przyjemność - nie raz trzeba się zmierzyć ze swoim niezbyt ułożonym i nie wszędzie pięknym wnętrzem, czasem wziąć byka za rogi, czasem powolutku, kroczkami dotykać jakiś drażliwy temat... i w każdej z tych sytuacji Terapeutka ta mi pomogła. Zobaczyć, przeanalizować, zrozumieć, spojrzeć inaczej. Zaakceptować, pozmieniać. Umocnić się. Z zahukanej, załamanej i chaotycznej osoby, która niby wie o emocjach dużo, ale jakoś kiepsko radzi sobie z ich nazywaniem pomogła mi stać się lepszą wersją siebie - pewniejszą, szanującą swoje i cudze granice, akceptującą emocje i słuchającą tych cennych wewnętrznych drogowskazów. Nauczyłam się bardzo cenić zdrowe relacje, mam też odwagę by zmierzyć się i próbować prostować te mniej zdrowe, a nieuniknione. Rozmowy, nawet te ciężkie, z Anną są prowadzone w przyjaznej, ciepłej, nieoceniającej i przede wszystkim bezpiecznej atmosferze. Nawet przez Skype'a.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu