Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Polimed

Szara 10

41-200 , Sosnowiec , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
4 opinie

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Konrad Kowalski Inny

  Pan dr Kowalski to bardzo skuteczny lekarz, dokładnie bada, nie zaniedbuje żadnego szczegółu. Podchodzi holistycznie do pacjenta. Potrafi dostrzec to czego inni lekarze by nie zobaczyli. Jest zawsze dostępny. Prowadzi profesjonalnie swoje przychodnie - nie zamyka drzwi przychodni tak jak niektórzy lekarze w czasie pandemii . Pacjent jest dla niego najważniejszy.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Konrad Kowalski Inny

  Pan doktor Konrad Kowalski - mój lekarz rodzinny, to ewenement w skali kraju. Mimo pandemii przyjmuje pacjentów osobiście. Zawsze, gdy jest taka potrzeba, można udać się z wizytą i otrzymać pomoc. Za każdym razem, gdy czułam się chora, byłam przyjęta przez pana doktora, który mnie wysłuchał, zbadał i udzielił pomocy lekarskiej, a także wsparł słowami otuchy. Naprawdę po każdej wizycie u pana doktora, mam wrażenie, że wychodzę zdrowsza. Tak postępują tylko prawdziwi lekarze, którym należy się wielki szacunek.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Konrad Kowalski Inny

  Pan doktor zawsze indywidualnie podchodzi do pacjenta. Wysłuchuje z zaangażowaniem i tłumaczy wszystko w zrozumiały sposób. Wizyty moje i moich dzieci odbywają się zawsze w pogodnej atmosferze, a Pan doktor zawsze odpowiada cierpliwie na wszystko moje dociekliwe pytania ;) Czuje, że moja rodzina jest pod dobrą opieką. Pozdrawiam.

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Konrad Kowalski Inny

  Dr Konrad Kowalski jest bardzo dobrym specjalistą w swoim zawodzie. Jest lekarzem godnym zaufania, z tego tytułu warto go słuchać i realizować krok po kroku szczegółowo Jego zalecenia. Dla Niego leczenie pacjentów jest misją daną mu przez Boga. Dlatego też pacjenta traktuje jak człowieka, który potrzebuje pomocy, a nie jak w wielu innych poradniach jako źródło przychodu.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania