Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Polimed
Szara 10, 41-200 Sosnowiec
Polimed logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (17)

Ogólna ocena

  B
  Profil zweryfikowany
  Konrad Kowalski Inny


  Podczas ostatniej wizyty z naszą córką która skarżyła się na ból gardła i kaszel Pan doktor nas bardzo pozytywnie zaskoczył .
  Diagnoza była trudna ponieważ gardło córki nie wskazywało żadnych niepokojących objawów ,brak nalotów ,zaczerwienienia tylko kaszel i ból .
  Dr.Kowalski nie poddając się zdecydował o przeprowadzeniu testu CRP dzięki czemu wykryto stan zapalny u naszej córki i można było zastosować odpowiednie leczenie.
  Test wykonano bezpłatnie co nas zaskoczyło ,ponieważ do tej pory nie spotkaliśmy przychodni w Sosnowcu gdzie lekarz proponuje test CRP aby rozwiać wątpliwości przy diagnozie a na dodatek robi to bezpłatnie .
  Dlatego bardzo dziękujemy Panu doktorowi Konradowi Kowalskiemu za wspaniałe podejście do pacjenta i fachową pomoc i śmiało możemy polecić każdemu wizytę u Pana doktora.

  S
  Profil zweryfikowany
  Konrad Kowalski Inny

  Dr Konrad do czasu moje przeprowadzki z Sosnowca był moim cenionym lekarzem rodzinnym. Do dzisiaj - jeśli potrzebuję dodatkowej konsultacji, odwiedzam go. Kiedy żyła moja mama, ona również u niego się leczyła. Dr Kowalski był dosłownie na każde zawołanie - bo mama ostatnie lata nie wstawała już z łóżka.

  K
  Profil zweryfikowany
  Konrad Kowalski Inny

  Dr n. med. Konrad Kowalski jest moim lekarzem rodzinnym od kilkunastu lat. Jest osobą niezmiernie empatyczną, posiadającą ogromną wiedzę i doświadczenie. Zawsze gotowy do pomocy, a Jego diagnozy w odniesieniu do moich dolegliwości nigdy nie okazały się nietrafione. Chciałbym też zaznaczyć, iż bardzo wymaga ścisłego stosowania się do zalecanych terapii, co w moim przypadku zawsze okazywało się skuteczne. Z tego, co mi wiadomo, Pan dr Konrad Kowalski został niedawno odznaczony przez Prezydenta RP Złotym Krzyżem Zasługi za działalność w obszarze szeroko pojętej opieki zdrowotnej, co najdobitniej świadczy o prawdziwości moich słów użytych w tej opinii.

  O
  Profil zweryfikowany
  Konrad Kowalski Inny

  Dr Konrad Kowalski,jest moim lekarzem rodzinnym od wielu lat. Bardzo cenię sobie osobę Pana doktora ze względu na jego zaangażowanie oraz podejście do mnie jako do człowieka, a nie jako "kolejnego pacjenta". Temu lekarzowi leży na sercu dobro chorego,co czyni go w tych czasach wyjątkowym.

  U
  Profil zweryfikowany
  Konrad Kowalski Inny

  Empatia, profesjonalizm, holistyczne podejście do pacjenta i jego problemów zdrowotnych to epitety określające Pana Doktora. Godny polecenia i naśladowania. I "maleńki drobiazg" w czasie pandemii, gdy cały medyczny świat NFZ zamknął się na pacjenta lecząc przez telefon Pan Doktor przyjmował w gabinecie.

  O
  Profil zweryfikowany
  Konrad Kowalski Inny

  Dr Kowalski jest moim lekarzem rodzinnym od przeszło 20lat. Jest to lekarz o bardzo szerokiej wiedzy, także specjalistycznej. Bywa to bardzo pomocne, kiedy terminy do specjalistów na NFZ sięgają kilkunastu miesięcy (czasem nawet termin prywatnie jest nie do ogarnięcia szybciej niż za kilka tygodni). Zdecydowanie mocną stroną praktyki prowadzonej przed dr Kowalskiego jest fakt, że pacjenci są przyjmowani "do oporu"- godzina zamknięcia przychodni czy Covid nie są pretekstem do przepędzenia chorego ani ustalania list wizyt na kilka dni do przodu. W przychodni dr Kowalskiego pacjent znajdzie pomoc tego dnia, którego się stawi - co jest ewenementem w takich ośrodkach, szczególnie w sezonie zachorowań. Doktor Kowalski stara się spojrzeć kompleksowo i dopasować terapię do konkretnej sytuacji oraz możliwości fizycznych i finansowych pacjenta. Leczenie to nierzadko połączenie zmiany trybu życia, farmakoterapii oraz suplementacji (witaminy, leki ziołowe). Może się to często wydawać przesadzone i pozornie naciągające pacjenta na koszty- ale tylko do momentu, w którym człowiek nie wczyta się w sposoby działania organizmu i metabolizmu człowieka. Nagle okazuje się, że bez nieszczęsnych witamin czy minerałów leczenie zasadnicze nie ma szans przynieść spodziewanych efektów bo nie będzie przez organizm z pełni przyswajane. Dobrze leczy schorzenia z zakresu chirurgii miękkiej oraz dermatologii (doświadczenie własne). Przewlekłe i złożone choroby nie są problemem - doktor zawsze chętnie sprawdza przyniesione mu wyniki i bierze pod uwagę zalecenia innych lekarzy którzy również mnie leczą. W dobie zamkniętych przychodni specjalistycznych i kolejnych fal covida takie podejście nierzadko ratowało sytuację gdy nie można było dostać się do innych lekarzy - specjalistyczne leczenie było cały czas kontynuowane. Dr Kowalski jest człowiekiem o specyficznym poczuciu humoru oraz poczuciu misji- jego sposób bycia nie zawsze spotyka się z aprobatą pacjentów jeszcze z doktorem nieoswojonych. Nie jest to lekarz który do pacjenta się przymila- potrafi dosadnie mówić rzeczy nieprzyjemne i wychodzące stricte poza dany problem medyczny. Przy bliższym poznaniu można się jednak przekonać, że nie jest to złośliwość doktora ani chęć dokopania pacjentowi, a swoista troska o życie człowieka który przychodzi po poradę. Czasem rozmowa bywa zabawna i można się razem pośmiać, a czasem dostać kubeł zimnej wody na łeb. Dla osób przewrażliwionych spotkanie z doktorem może być nieco niekomfortowe - ale dr House'a ludzie też niekoniecznie lubili. W ostatnim czasie doktor został za zaangażowanie, działalność medyczną oraz społeczną nagrodzony przez prezydenta RP złotym Krzyżem Zasługi (na wniosek sosnowieckich organizacji).

  K
  Profil zweryfikowany
  Konrad Kowalski Inny

  Mój lekarz rodzinny od wielu lat. Leczy się też żona i córka. Zaangażowanie i skuteczność leczenia to główne atuty pana doktora. W pilnych przypadkach często jestem przyjmowany po godzinach. Polecam ten gabinet lekarski, jako wyróżniający się na terenie Sosnowca i okolic.

  Ł
  Profil zweryfikowany
  Konrad Kowalski Inny

  Doktor Konrad Kowalski jest wspaniałym lekarzem. Posiada ogromną wiedzę. Zawsze traktuje pacjenta z empatią oraz troską. Jestem mu ogromnie wdzięczny za pomoc w moich problemach zdrowotnych oraz cieszę się, że został nagrodzony orderem Złotego Krzyża Zasługi przez Prezydenta Andrzeja Dudę za wkład w rozwój służby zdrowia.

  M
  Profil zweryfikowany
  Konrad Kowalski Inny

  Pana doktora Konrada Kowalskiego znam od kilku lat – jest moim lekarzem rodzinnym i dojeżdżam do Sosnowca z Zawiercia (40 km). Pan doktor ma wyjątkowe podejście do pacjenta, traktuje każdą dolegliwość bardzo poważnie, holistycznie podchodzi do pacjenta oraz rozsądnie dobiera leczenie. Bardzo cenię rozległą wiedzę mojego lekarza - potrafi zrozumiale tłumaczyć i wyjaśniać zależności a dla zobrazowania podaje liczne przykłady. Na szczególną uwagę zasługuje również zaangażowanie Pana doktora w pracę, gdyż odbiera telefon i przyjmuje w gabinecie nawet w późnych godzinach wieczornych. Przychodnia jako jedna z nielicznych była otwarta w trakcie pierwszej i podczas kolejnych fali pandemii a Pan doktor z zachowaniem zasad zdrowego rozsądku przyjmował pacjentów każdego dnia. Odznaczenie Złotym Krzyżem Zasługi za wkład w rozwój służby zdrowia jest szczególnym wyróżnieniem, zauważeniem zasług Pana doktora i stanowi potwierdzenie mojej opinii. Serdecznie gratuluję i cieszę się razem z Panem z tego odznaczenia.

  T
  Profil zweryfikowany
  Konrad Kowalski Inny

  Pan Doktor Konrad Kowalski jest lekarzem rodzinnym całej mojej rodziny od kilkudziesięciu lat. Bardzo cenię u Doktora to, że jest dokładny, skuteczny i dostępny przez telefon. Ostatnio skorzystałam właśnie z takiej porady i otrzymałam fachową pomoc i odpowiednio dobrane lekarstwa. Jestem wdzięczna za całokształt.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania