Piast-Med

(16 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Piast-Med

Królowej Jadwigi 7

67-200 , Głogów , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Włodzimierz Płaszczyca

  Pediatra, lek.

  • K

   Byłam pacjentką doktora Płaszczycy przez 18 lat teraz moje dzieci są jego pacjentami, zawsze jest uśmiechnięty - widać że lubi swoją pracę i to jest jego powołanie, ma super podejście do dzieciaków, z rodzicami rozmawia bez owijania w bawełnę - przepisuje lekarstwa "na każdą kieszeń", zawsze jak potrzebowałam jego pomocy podpowiedział osobiście a także przez telefon, polecam każdy powinien mieć takiego lekarza

  • A

   Gorąco polecam Doktora Plaszczyce, leczylam sie u niego od dziecka aż do wieku znacznie wyższego niż generalnie obejmuje pediatria :-) Doktor pomogl mi w diagnozie i leczeniu przewleklych chorob, gdzie specjalisci potrafili strzelac jak kula w plot. Odpowiada wyczerpująco na pytania, tlumaczy przebieg choroby, jest uśmiechnietym, zywiolowym człowiekiem. Gdybym tylko mogla leczylabym się u Doktora do śmierci :-) Pozdrawiam!

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Hieronim Kamiński

  Ginekolog,

  • A
   Lokalizacja: Piast-Med

   Do tej pory mimo jego oszczędności w słowach, niczego nie mogłam Doktorowi zarzucić. Zawsze uprzejmy. Chodziłam na NFZ, bez problemu i długiego oczekiwania, mialam robione cytologie i USG. Uchodziłam za potencjalnie zdrową kobietę w średnim wieku. Ale kiedy pojawił się problem , niestety Doktor go nie zauważył. Nie wiem, czy to wina starego aparatu do USG... Nie zauważył bowiem 6cm mięśniaka w trzonie macicy, który uciskając na kość krzyżową, powodował bóle i dyskomfort oraz 2,5 cm torbieli na jajniku. Tknięta przeczuciem , udałam się jeszcze gdzie indziej. Tam zauważono problem i teraz już czekam na operację. Już nie odwiedzę gabinetu Pana Doktora.

  • K
   Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: Wizyta kontrolna.

   Bardzo dobry lekarz przeprowadza potrzebne badania dociekliwy o szerokiej wiedzy nie tylko ginekologi a przy tym bardzo uprzejmy polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu