Informacje o placówce

Gabinety

Parens

Podwisłocze 21

35-068 , Rzeszów , podkarpackie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jadwiga Homa Inny

  Jestem pacjentką Pani Doktor od 2,5 roku. To właśnie 2,5 roku temu Pani Doktor dala Nam dużą nadzieję na możliwość poczęcia dziecka.
  Dzięki profesjonalnemu leczeniu jakie zastosowala Pani Doktor, dzięki konkretnemu podejściu do naszego problemu, bardzo częstym wizytom, jestem teraz w upragnionej ciąży. Piszę tutaj opinię by była pomocna parom, które również zmagaja się z tym trudnym problemem leczenia, ja właśnie tutaj znalazlam opinie o Pani Doktor:)


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jadwiga Homa

  Lekarka owszem miła, co ma oczywiście swoją cenę, ale na tym plusy się kończą. Wizyty bardzo krótkie, zdawkowe. Prowadzenie pacjentki bez planu, bez konsekwencji i bez pomysłu. Może do prowadzenia ciąży jest ok, ale do leczenia niepłodności nie polecam.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Kamila Wojtowicz

  U Pani doktor Kamili prowadziłam ciąże. Wszystkim serdecznie polecam! Admosfera w gabinecie rewelacyjna, zero skrępowania, można pożartowć, badania zawsze wykonane bezboleśnie, profesjonalne podejście, zawsze zdawałam mnóstwo pytań- zawsze wyczerwujace, kompetentne odpowiedzi.
  W razie wątpliwości zawsze odbiera telefon i odpisuje na smsy. W razie wątpliwości zawsze znajdzie chwile żeby zbadać, odpowiedzieć na pytania.
  Polecam z całego serca!!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania