Palomed w Rzeszowie

(50 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Palomed w Rzeszowie

Słowackiego 11

35-060 , Rzeszów , podkarpackie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Lidia Barbara Bełzak

  Okulista,

  • J
   Lokalizacja: Indywidualna Praktyka LekarskaUsługa: Inny

   Niestety moja kolejna druga wizyta będzie chyba ostatnią, ponieważ znowu Pani doktor się spóźniła 20 minut.Jak zwykle była mało uprzejma.Na pierwszej wizycie (byłam trochę przejęta bo to moje pierwsze okulary do czytania)pamiętam dokładnie jak informowałam Panią dr że czytanie książek sprawia mi problem i takie też szkła zostały przepisane,dziś po prawie czterech latach dowiedziałam się że okulary były przepisane do wszystkiego łącznie z prowadzeniem auta.Totalnie mnie to zaskoczyło zważywszy na to że dokładnie informowałam że w dal widze rewelacyjnie.Z przykrością nie polecam.

  • O
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Badania okulistyczne u dziecka

   Pani doktor jest nie miła i zupełnie nie ma podejścia do dzieci. Byłam u niej ze swoim 7-letnim synem, który był u okulisty na badaniach po raz pierwszy. Chociaż się bał, ale starał jak najlepiej wykonywać polecenia Pani doktor. Ale ona swoim zachowaniem pod czas badań stresowała go jeszcze bardziej: ciągle szarpała go za twarz (bo nie tak ustawił jak jej pasowało) i mówiła że jaki jest nie posłuszny i nie grzeczny, że jej czas zabiera.
   Jako specjalistą też nie jestem nią zachwycona: nic nie tłumaczy, na pytania odpowiada tak jaky z pogardą, nie szuka wszystkich możliwych rozwiązań.
   Odradzam wizyt u Pani doktor, zwłaszcza z dzieckiem.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Pawel Tos

  Ginekolog,

  • E
   Lokalizacja: GALENUsługa: Inny

   Kompetentny lekarz.
   Świetny specjalista, o czym miałam okazję sama się przekonać. Bardzo zaangażowany, dzięki temu czułam, że jestem ( a raczej jesteśmy - ja i dzidziuś) pod dobrą opieką, zarówno będąc w ciąży jak i na wizycie kontrolnej. Na każdej wizycie podkreśla pozytywne aspekty danej sytuacji. Spokojnie i rzeczowo odpowiada na wszystkie pytania i wszystko dokładnie wyjaśnia. Sympatyczny i kulturalny. Tak samo zachowuje się w gabinecie prywatnym jak i w szpitalu. Zdecydowanie polecam.

  • K
   Lokalizacja: GALEN

   Cudowny lekarz, bardzo dba o pacjentki, odpowiada na wszystkie pytania, bardzo pomocny i życzliwy. Prowadził moje ciąże, gdyby nie on, ostatnia ciąża mogłaby zakończyć się tragicznie. Jestem mu bardzo wdzięczna za wszystko co dla mnie zrobił! Polecam go wszystkim kobietom szukającym swojego idealnego ginekologa.

  Zobacz wszystkie opinie (26) o tym lekarzu


 • Katarzyna Adamowicz

  Ginekolog, Onkolog, lek.

  • B
   Lokalizacja: NZOZ PALOMEDUsługa: Inny

   Od pewnego czasu szukałam właśnie takiego lekarza - ginekologa jakim jest Pani dr Adamowicz. Empatycznego, konkretnego, rzetelnego i takiego, co dla mnie ważne, żebym się dobrze czuła w jego obecności. Pani dr Adamowicz właśnie taka jest. Na początku wyjaśniłam jaki mam problem i dlaczego przyszłam właśnie do Niej. Wysłuchała, zbadała, pomogła wstać i przejść do pokoju obok na usg (jestem osoba niepełnosprawną).
   Potem omówiła diagnozę. A na końcu jeszcze przez chwilkę pożartowałyśmy. Och.... gdyby każdy lekarz był taki , byłoby cudownie ....

  • A
   Lokalizacja: NZOZ PALOMEDUsługa: Inny

   Wizyta przebiegła sprawnie, pani doktor jest konkretna i rzeczowa. Takiego lekarza właśnie szukałam.

  Zobacz wszystkie opinie (21) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania