Osteoklinika Centrum Osteopatii

Osteoklinika Centrum Osteopatii

O nas

Osteoklinika Centrum Osteopatii to placówka specjalizująca się w osteopatycznej terapii dorosłych i dzieci. Charakteryzuje nas holistyczne podejście do pacjenta i zgłaszanej dolegliwości. Nasze Centrum tworzy zespół doświadczonych osteopatów i fizjoterapeutów. Nasi specjaliści przywracają równowagę i ruchomość w ciele poprzez eliminowanie napięć, bólu i wszelkich funkcjonalnych zaburzeń w pracy organizmu.

W Centrum Osteopatii Osteoklinika oferujemy profesjonalną pomoc z zakresu osteopatii dla dzieci i niemowląt. Osteopata ginekologiczny i fizjoterapeuta uroginekologiczny w swojej pracy eliminują problemy zdrowotne u kobiet. Pomagamy także w powrocie do równowagi ciała po porodzie.

Nasi osteopaci i fizjoterapeuci pomagają pacjentom z ostrym i przewlekłym bólem oraz osobom po urazach.

Prowadzimy indywidualną terapię w komfortowych gabinetach. Do każdej pacjentki i każdego pacjenta podchodzimy holistycznie, poszukując i eliminując przyczynę dolegliwości i jej następstwa.
więcej O nas
Nasze specjalizacje
Pokaż wszystkie
fizjoterapia

Fizjoterapia

Zobacz więcej

Usługi

Specjaliści

Adres

Osteoklinika Centrum Osteopatii
Alfreda Nobla 14, 03-930 Warszawa
Zobacz więcej

Opinie o specjalistach (129)

129 opinii

Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

    Z

    Bardzo podobało mi się podejście Pani magister do wizyty diagnostycznej, zaproponowała ramy dalszej współpracy, odpowiedziała na moje pytania, poczułam, że jestem w dobrych rękach.

     • mgr Zuzanna Wolska fizjoterapia uroginekologiczna  • 

    M

    Bardzo polecam! Pani Edyta szczegółowo wszystko wyjaśnia i odpowiada na wszystkie pytania. Wizyty przebiegają w miłej i spokojnej atmosferze. Jeżeli szukacie zaangażowanego specjalisty, to zdecydowanie polecam Panią Edytę!

     • mgr Edyta Skolimowska Inny  • 

    L

    Bardzo sympatyczna Pani lekarz,która dokładnie wyjaśniła co trzeba ćwiczyć. Bardzo empatyczna i profesjonalna

     • mgr Justyna Brewczak fizjoterapia niemowląt  • 

    mgr Justyna Brewczak

    Dziękuję bardzo za opinię!


    E

    Pani Justyna jest bardzo zaangażowaną fizjoterapeutką dziecięcą. Nie tylko wykonuje potrzebne ćwiczenia, ale łapie też świetny kontakt z dzieckiem. Nam rodzicom wszystko dokładnie wyjaśniała i mówiła jakie ćwiczenia możemy wykonywać z córką w domu. Wizyty u Pani Justyny to sama przyjemność, polecam wszystkim z całego serca

     • mgr Justyna Brewczak  • 

    mgr Justyna Brewczak

    Dziękuję bardzo za opinię!


    A

    Pierwszy raz byłem u osteopaty i bardzo podobało mi się zaangażowanie oraz szczegółowe wyjaśnienia Pani Edyty.

     • mgr Edyta Skolimowska  • 

    P

    Profesjonalnie! Jestem bardzo zadowolona z wizyty! Efekt działań Pani Anny natychmiastowy !

     • mgr Anna Laskowska osteopatia  • 

    A

    Polecam Panią Zuzannę :) Wizyta długa, sympatyczna, pełne zaangażowanie.

     • mgr Zuzanna Wolska  • 

    K

    Ze wsparcia Pana Radosława korzystamy od lat całą rodziną w związku z różnymi problemami (dziecko, mąż, ja, siostra, tata) i każde z nas otrzymało pomoc, jakiej potrzebowało. Również znajomi, którym polecałam wizyty u Pana Radka, odczuwali dzięki nim poprawę i wracali na kolejne spotkania. Pan Radek jest profesjonalny, podchodzi do każdego pacjenta z uwagą i skupieniem, tworząc w gabinecie przyjazną atmosferę. Polecam!

     • mgr Radosław Dukaczewski osteopatia  • 

    M

    Kilkukrotnie korzystałem z pomocy pana Radosława i z pełnym przekonaniem stwierdzam, że jest to wysoce skuteczny specjalista.

     • mgr Radosław Dukaczewski osteopatia  • 

    A

    Od lat jestem pacjentką Radka i każda wizyta poprawia moje funkcjonowanie. Jest to człowiek, który do pracy podchodzi profesjonalnie, odpowiedzialnie i z dużym szacunkiem dla pacjenta.

     • mgr Radosław Dukaczewski Inny  • 

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania