Gabinet Psychoterapii Psychodynamicznej SUKCES

(8 opinii)

Joanna Andrzejewska - Gabinet Psychoterapii. Prowadzę psychoterapię psychodynamiczną młodzieży i dorosłych. Doświadczenie w pracy psychoterapeutycznej zdobywałam w PPP nr 7, Poradni SUKCES Warszawa, o... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Gabinet Psychoterapii Psychodynamicznej SUKCES

Pustułeczki 37 a Warszawa, Ursynów

02-812, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

Joanna Andrzejewska - Gabinet Psychoterapii. Prowadzę psychoterapię psychodynamiczną młodzieży i dorosłych. Doświadczenie w pracy psychoterapeutycznej zdobywałam w PPP nr 7, Poradni SUKCES Warszawa, oraz w prywatnej praktyce indywidualnej. Obecnie pracuję jako psychoterapeuta w Poradni SUKCES i na Oddziale Leczenia Nerwic dla Młodzieży W Zagórzu. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.
Dla kogo psychoterapia
Psychoterapia jest skierowana do osób przeżywających: trudności w relacjach z innymi ludźmi oraz we wchodzeniu w nowy związek, doświadczających kryzysów osobistych, depresji, objawów nerwicowych, niepokojów, lęków, żałoby, rozstań, problemów emocjonalnych.
W naszym gabinecie prowadzimy psychoterapię w nurcie psychodynamicznym (dorośli, młodzież)
www.psycho-terapia.org

Typ placówki

 • Ośrodek

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Joanna Andrzejewska

  Psycholog, Psychoterapeuta, Psycholog Dziecięcy,

  • P
   Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Psychodynamicznej SUKCESUsługa: diagnoza

   Zostaliśmy skierowani na terapię grupową, wizyta pozwoliła mi na spory optymizm co do jej skuteczności, Poczułem się lepiej.

  • I
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Psychodynamicznej SUKCES

   Do Pani Doktor przyszłam z problemem dotyczącym bardzo wrażliwego obszaru związanego z poniekąd stratą poniesioną przez moje dziecko. Chciałam dowiedzieć się jak prawidłowo komunikować się z dorastającą młodą osobą żeby uniknąć błędów często popełnianych przez rodziców.
   Przede wszystkim chciałabym podziękować za uspokojenie mnie i dobrą rozmowę a także za celne spostrzeżenia i pytania, które mi Pani stawiała. Pozdrawiam

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu