Gabinet Psychoterapii Psychodynamicznej SUKCES

(6 opinii)

Joanna Andrzejewska - Gabinet Psychoterapii. Prowadzę psychoterapię psychodynamiczną młodzieży i dorosłych. Doświadczenie w pracy psychoterapeutycznej zdobywałam w PPP nr 7, Poradni SUKCES Warszawa, o... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Gabinet Psychoterapii Psychodynamicznej SUKCES

Pustułeczki 37 a Warszawa

02-812 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe +48 22 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Joanna Andrzejewska - Gabinet Psychoterapii. Prowadzę psychoterapię psychodynamiczną młodzieży i dorosłych. Doświadczenie w pracy psychoterapeutycznej zdobywałam w PPP nr 7, Poradni SUKCES Warszawa, oraz w prywatnej praktyce indywidualnej. Obecnie pracuję jako psychoterapeuta w Poradni SUKCES i na Oddziale Leczenia Nerwic dla Młodzieży W Zagórzu. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.
Dla kogo psychoterapia
Psychoterapia jest skierowana do osób przeżywających: trudności w relacjach z innymi ludźmi oraz we wchodzeniu w nowy związek, doświadczających kryzysów osobistych, depresji, objawów nerwicowych, niepokojów, lęków, żałoby, rozstań, problemów emocjonalnych.
W naszym gabinecie prowadzimy psychoterapię w nurcie psychodynamicznym (dorośli, młodzież)
www.psycho-terapia.org

Typ placówki

 • Ośrodek

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
6 opinii

 • T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Joanna Andrzejewska Inny

  Cieszę się, że trafiłem na panią Joannę - jej pomoc okazała się nieoceniona zwłaszcza w niepewnych pandemicznych czasach. Polecam serdecznie :)

 • O
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: Joanna Andrzejewska Inny

  Bardzo spodobało mi się podejście Pani Joanny do problemu z którym przyszłam. Konkretne rady i profesjonalne podejście. Polecam rodzicom nastolatków.

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Joanna Andrzejewska diagnoza

  Zostaliśmy skierowani na terapię grupową, wizyta pozwoliła mi na spory optymizm co do jej skuteczności, Poczułem się lepiej.

 • I
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: Joanna Andrzejewska

  Do Pani Doktor przyszłam z problemem dotyczącym bardzo wrażliwego obszaru związanego z poniekąd stratą poniesioną przez moje dziecko. Chciałam dowiedzieć się jak prawidłowo komunikować się z dorastającą młodą osobą żeby uniknąć błędów często popełnianych przez rodziców.
  Przede wszystkim chciałabym podziękować za uspokojenie mnie i dobrą rozmowę a także za celne spostrzeżenia i pytania, które mi Pani stawiała. Pozdrawiam

 • G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Joanna Andrzejewska psychoterapia indywidualna

  Była to moje pierwsze podejście do psychoterapii i pierwsza wizyta u Pani Andrzejewskiej. Niestety, nieudana. Pani psycholog nie stworzyła atmosfery otwartości. Opowiedziałem o swoim problemie, który dręczy mnie już od wielu lat (i nie chodzi tu o alkohol, co
  jest istotne w kontekście dalszej historii) Zostałem zapytany o używki. I tutaj dochodzimy do części, w której zorientowałem się, że to będzie moja ostatnia sesja w tym gabinecie. Nie musiałem nawet opowiedzieć o swoim sposobie picia alkoholu, by otrzymać od Pani psycholog warunek. Będzie mogła prowadzić moją terapię, jeśli nie będę się upijał. Poczułem się absurdalnie, bo nic o swoim ewentualnym upijaniu nie powiedziałem. Nie do końca Pani psycholog była też mi w stanie wyjaśnić, czym jej zdaniem właściwie jest upijanie się. Nie dostałem też odpowiedzi, dlaczego mam to zrobić. Ot tak, po prostu. Nie spodobało mi się, że na pierwszym spotkaniu, pani psycholog nie znając dokładnie moich problemów, ich źródła, stawia mi warunek, którego w żaden sposób mi nie uzasadnia. Dla mnie nie jest to droga do stworzenia nici porozumienia i zaufania.
  Poczułem się tak jakby źródło mojego problemu zostało określone z góry, zgodnie z jakimś szablonem.
  Ocena jest neutralna, bo też nie wyszedłem z gabinetu wściekły czy roztrzęsiony, po prostu rozczarowany.

  Joanna Andrzejewska

  Szanowny Panie Grzegorzu
  Wysłuchałam uważnie Pana historii i podałam od razu na pierwszym spotkaniu warunki uczestnictwa w psychoterapii w nurcie psychodynamicznym. Postępując zgodnie z kodeksem etycznym, po tym jak nie zaakceptował Pan warunków współpracy i kontraktu, nie mogłam Pana przyjąć na psychoterapię. Myślę, że być może, na ten moment, nurt psychodynamiczny nie jest odpowiednią formą psychoterapii dla Pana.
  Pozdrawiam Joanna Andrzejewska

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Joanna Andrzejewska Dezorganizacja, rozkojarzenie

  Na pierwszą wizytę zapisali mnie rodzice, osobiście bagatelizowałem możliwości obcego terapeuty w celu ogarnięcia mojego chaosu. Dzisiaj myślę że gdyby nie Pani Asia to nie napisał bym dyplomu w tym roku, jeszcze raz bardzo dziękuję !
  Pozdrawiam serdecznie !
  Eryk

  Joanna Andrzejewska

  Bardzo dziękuję za przesłanie opinii
  Joanna Andrzejewska

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania