Ośrodek Leczniczo-Rehabilitacyjny i Medycyny Pracy Nafta-Med

(6 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Ośrodek Leczniczo-Rehabilitacyjny i Medycyny Pracy Nafta-Med

Daszyńskiego 20A

38-500 , Sanok , podkarpackie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Ośrodek

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Kazimiera Dołoszycka

  Okulista, lek.

  • N

   Nie polecam! Pani doktor bardzo nerwowa, krzyczała o skierowanie (według niej o dwa dni za późno wystawione) skierowanie przyjęła i dodatkowo zażądała zapłaty za wizytę bo "ona tego za darmo nie robi" dużo krzyku o to dlaczego przyszłam tak późno z taką dużą wadą wzroku chociaż jeszcze nie przystąpiła do badania. Pani doktor cały czas krzyczała i wymachiwala rękami . Po takim traktowaniu do badania nie doszło,podziekowalam i wyszłam. Z pewnością się po raz kolejny nie wybiorę..

  • M

   Wystrzegać się. Ta lekarka chciała mnie wsadzić w okulary, na szczęscie poszedłem do innej okulistki, która stwierdziła że nie mam jescze wady wzroku tylko jak stwierdziła był to ( nie pamiętam dokładnej nazwy) skurcz mięśnia akomodacji. Odpowiedznie krople na rozluźnienie mieśnia sprawiły że ostrość wzroku wróciła do normy , a okulary mogłyby jedynie utrwalić stan skurczu i dporowadzić do reczywistej wady wzroku.
   Dołoszycka jednak nie rozpoznała tego albo po prostu nie chciała rozpoznać aby mieć na mnie zarobek , bo po wmówieniu mi że mam juz wadę nakazała mi kontrole co pól roku.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu