Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Osiedle Urocze

Urocze 2

31-952 , Kraków , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Antoni Podkopał Inny

  Byłam pacjentką p.doktora przez lata, ale odpuściłam, kiedy uporczywie zapisywał mi globulki i maści na infekcję po leczeniu antybiotykiem. To leczenie było bezskuteczne, ale o środkach doustnych p.doktor nie chciał nawet słyszeć:( Musiałam więc szukać pomocy gdzie indziej:( Poza tym p.doktor nigdy nie zlecał żadnych badań z krwi, a był czas, że kazał kupować jednorazowe wzierniki! Odradzam!


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Katarzyna Marta Łagosz Inny

  Pani doktor Łagosz powinna być wzorem dla innych lekarzy. Ma wielkie serce i dużą wiedzę medyczną.Jest empatyczna , nigdy nie lekceważy pacjenta i zawsze stara się pomóc i otoczyć opieką. Gorąco polecam panią doktor. Oby więcej było takich lekarzy !


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Katarzyna Marta Łagosz Inny

  Od lat chodzę do Pani doktor Łagosz. Zawsze dokładnie sprawdza w czym tkwi przyczyna i nigdy nie mam problemu ze skierowaniem. Jestem bardzo zadowolona. Pomimo przeprowadzki nie zmieniłam lekarza.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Łukasz Kapusta konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

  Jedyny lekarz ,któremu udało się mnie-przystopować
  I zmienić życie na normalne,lepsze,racjonalne....


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Katarzyna Marta Łagosz Inny

  Wspaniala lekarka mila zyczliwa i konkretna .Lekarz z powolania goraco polecam kazdemu kto potrzebuje pomocy dobrego specjalisty wdzieczny pacjent.


  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Tomasz Jaskowski spadek samopoczucia

  Gorąco polecam Pana doktora, od pierwszych kinut w gabinecie czulam się bardzo dobrze dzieki czemu miglam śmiało opowiedziec o problemie z ktorym przyszłam. Pan Tomasz zadaje trafne pytania i cierpliwie tlumaczy czesc zachowan. Zaproponowal leczenie omawiajac jego etapy. Szczerze polecam tego lekarza.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Tomasz Jaskowski

  Świetny specjalista, ulgę przynosi już chwila rozmowy z nim. Jest bardzo uważny i empatyczny, każdemu pacjentowi poświęca odpowiednią ilość czasu. Poza tym roztacza wokół siebie niesamowite ciepło, dzięki czemu można poczuć się przy nim bezpiecznie.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania