Gabinet Ortopedyczny

(2 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Gabinet Ortopedyczny

Tyniecka 15

32-050 , Skawina , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
2 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marek Libura ból kolana przy kucaniu, bieganiu, a ostatecznie też przy chodzenie

  Pan doktor Marek Libura zasługuje aby Mu przyznać najwyższą ocenę, czyli pięć gwiazdek .
  We własnym interesie nie powinnam Go tak chwalić bo będzie miał jeszcze większe kolejki pod gabinetem ( choć są już olbrzymie). No ale prawdziwie zasługuje na pochwały, bo to lekarz nie tylko z wiedzą i doświadczeniem, ale jak mówią: myślący. Przy tym jest życzliwy, kontaktowy
  i zawsze witający pacjenta uśmiechem. Wysłucha, wypyta o dolegliwości, zbada i kompetentnie proponuje sposób leczenia. Próbuje różnych metod wyleczenia, a nie od razu przez zabieg chirurgiczny. Doświadczyłam tego wszystkiego i gorąco Panu Doktorowi dziękuję za odpowiedzialne prowadzenie i skutecznie przeprowadzoną artroskopię kolana.
  Już wróciłam do biegania.
  Elżbieta Wagner-Radzicka

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marek Libura uraz kciuka

  Po wielu perypetiach z moim urazem (wynik prac ogrodowych) trafiłam do Dr Libury. Wcześniej byłam u internisty, chirurga i następnie zostałam skierowana na do poradni ortopedyczno urazowej, z kótrej zostałam odesłana jako, że cyt.: " nic mi nie przecież nie dolega". Skłonna byłam przyznać rację (jedynie mała widoczna ranka), ale że palec w dalszym ciągu nie dawał mi spokoju. Szukałam pomocy na własną rękę.
  I tak dwa tygodnie po urazie trafiłam do Dr Libury - na moje szczęście. Dr Libura po jednym rzucie oka zdiagnozował ciało obce . On i jego zespół usuneli (ku mojemu zaskoczeniu) kawał drzazgi o rozmiarach 1 cm na 2 mm szerokości. Zabieg jak i rekonwalescencja przebiegła pod czujnym okiem Dr i jego zespołu. Powiem szczerze, że dawno nie byłam pod tak dobrą opieką lekarską. Mimo, że na wizytę czakało się kilkanaście minut lub nawet dłużej, warto było czekać. Gdybym posłuchała wcześniejszych specjalistów do dnia dzisiejszego niewiadomo co by było z moim placem.
  Doktor jest wyjątkowo sympatyczny i od razu przechodzi do rzeczy bez zbędnych komentarzy a przy tym jest uśmiechnięty i troszczy się o pacjenta. Ponieważ nie tylko Pan Doktor zajmował się moim przypadkiem, chciałam złożyć wyrazy uznania Dla Pana doktora ale i również dla jego zespołu. Palec wrócił do pełnej sprawności i praktycznie nie widać ingerencji chirurgicznej.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz