Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

O nas

On Clinic jest prywatną lecznicą z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem i osiągnięciami, która posiada wszystkie standardy wymagane w Unii Europejskiej. Oferujemy naszym pacjentom szeroki zakres usług leczniczych oraz diagnostycznych wielu dziedzinach medycyny. Opieramy się na sprawdzonych metodach leczenia, profesjonalizmie oraz cennej praktyce wysokiej klasy specjalistów.

Dbamy o jakość usług. Nasi lekarze oraz personel pomocniczy to specjaliści z ogromnym doświadczeniem, indywidualnym podejściem i pełni zrozumienia w kontakcie z pacjentem. Każdy z nich przed rozpoczęciem pracy w On Clinic przechodzi specjalne szkolenie, poznając nasze metody leczenia i standardy postępowania z pacjentem.
Dowiedz się więcej

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (11)

Ogólna ocena

  T
  Profil zweryfikowany
  lek. Michał Glogasa badania proktologiczne

  Jeśli chodzą po tym świecie anioły to dr. Glogasa jest jednym z nich. Mogę powiedzieć, że uratował mi życie. Szukałem pomocy u wielu lekarzy - tylko on był w stanie potraktować mnie jak człowieka, z wielką empatią, wiedzą, doświadczeniem. Sposób w jaki poprowadził moje leczenie od początku pozwolił mi nie tylko znaleźć się na etapie powrotu do zdrowia, ale także wyjść z bardzo złego stanu psychicznego. Moja wdzięczność nie ma granic, a ja życzę Panu wszystkiego co najlepsze!

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Michał Glogasa Inny

  miałam okazję skorzystać z porady doktora 3.02.2023 po wizycie czułam się jak przysłowiowa baba u lekarza.Oto diagnoza przełożyć palce/od nóg/gazikiem i czekać aż czubek odpadnie.Siedzę w dom u i czekam aż odpadnie a noga boli.Chcę dodać że w przychodni rodzinnej straszono mnie że mogę mieć komplikacje i mam jak najszybciej iść do chirurga i poszłam

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Michał Glogasa Inny

  Znakomity lekarz i fachowiec. Wszystko mi wyjaśnił przed i w trakcie zabiegu. Usuwałem znamiona na plecach. Poszło sprawnie i bezboleśnie. Podczas zabiegu rozmawiał ze mną, pytał o samopoczucie i żartował żeby złagodzić stres i rozluźnić atmosferę. Bardzo dziękuję Panie Doktorze.


  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Michał Glogasa badania proktologiczne

  Prawdziwy Lekarz z powołania! Dodatkowo, nie było naciągania na pieniądze. Diagnoza w 5 minut, gdy innych dwóch lekarzy nie miało pojęcia co robić. Jeden z chirurgów chciał mi mieśnie pośladków nacinać. Masakra by była.
  Dr Glogasa uratował mi "pupe" :)
  Prowadzenie fantastyczne. Zabieg tego samego dnia, a następnie regularne wizyty konrolno-zabiegowe. Gdy był na urlopie, to jego podopieczni wszystko wiedzieli co ze mną jest i co robić, a ze względu na specyfike zabiegu nie można było przekładać wizyt kontrolno-zabiegowych


  S
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Michał Dyaczyński konsultacja bariatryczna

  To była pierwsza moja wizyta u pana doktora Dyaczyńskiego, jestem mile zaskoczona. Lekarz pełen zrozumienia bardzo sympatyczny, empatyczny z poczuciem humoru. Wytłumaczył jaka ewentualna metoda leczenia będzie najlepsza w moim przypadku. Dodam, że lekarz przeczytał całą dokumentację medyczną zapoznał się z badaniami.
  Byłam bardzo zestresowana, ale po wizycie się uspokoiłam. Oczywiście zapomniałam zapytać o pewne szczegóły, po czym pozwoliłam sobie zadzwonić do pana doktora. Nie mógł odebrać ,ale po krótkiej chwili oddzwonił i udzielił mi dalszych informacji z ogromną empatią i wyrozumiałoscią.
  Teraz czekam co będzie dalej mam nadzieję, że wszystko dobrze się skończy. Nie mam ma żadnych zastrzeżeń polecam serdecznie doktora Dyaczyńskiego


  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Michał Glogasa badania proktologiczne

  Na 1 wizycie wybranie odpowiedniego leku, a na 2 zakończenie leczenia! Tak wspaniałego i empatycznego lekarza dawno nie spotkałam. Szczegółowo wyjaśnił na czym polega moja choroba, przy badaniu był delikatny, a dwie wizyty na których byłam zawsze rozpoczynały się o czasie.
  Spędziłam ponad rok na chodzeniu do wielu proktologów, wielu lekach które mi przepisywali, a tu wystarczyła 1 wizyta i po paru tygodniach skończył się ból który trwał tak długo. Z całego serca polecam tym, którzy nie chcą stracić masę pieniędzy na wizytach bez skutku, albo po prostu nie maja czasu. Tak powinno wyglądać leczenie: diagnoza, lek i zdrowie :) Pozdrawiam Pana doktora i serdecznie polecam!


  J
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Łukasz Wiktor endoproteza stawu

  Polecam lekarza w 100%.Jest cierpliwy , słucha pacjenta wszystko wytłumaczy.Pan dr przeprowadził operacje wszczepienia endoprotezy kolana.Jestem bardzo zadowolona .


  S
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Łukasz Wiktor konsultacja ortopedyczna

  Na dr. Wiktora trafiłam całkiem przypadkiem. Moja córka doznała bardzo poważnego złamania nogi i konieczna była skomplikowana operacja. Na pomoc przyszedł dr Wiktor. Bardzo dobrze poskładał nogę. Córka po kilku miesiącach wróciła do pełnej sprawności. Przez caly ten czas była pod fachowym okiem Doktora, który w sposób jasny i konkretny wyjaśniał kolejne etapy leczenia. Był bardzo cierpliwy i odpowiadał na wszystkie pytania. Każdemu potrzebującemu życzę takiego lekarza. Dziękujemy Panie Doktorze.


  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Łukasz Wiktor konsultacja ortopedyczna

  dr Łukasz Wiktor to bardzo dobry specjalista. Ma profesjonalne podejście do pacjęta . Leczenie prowadzi sprawnie i skutecznie.Jest cierpliwy i bardzo uprzejmy. Tłumaczy w sposób przystępny i zrozumiały.W dzisiejszych czasach rzadko się spotyka takich lekarzy. Bardzo polecam Pana doktora.


  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Łukasz Wiktor

  Dr Wiktor to niezwykle profesjonalny i kompetentny lekarz dla którego pacjent to priorytet. Cała wizyta odbyła się punktualnie co w dzisiejszych czasach nie często się zdarza.Wizyta była profesjonalna-wysłuchanie pacjenta,analiza wyników, badań obrazowych ,szczegółowe badanie,łącznie z usg,postawienie diagnozy, fachowa porada.Dr Wiktor to moim zdaniem bardzo kompetentny lekarz specjalista o duźej wiedzy a do tego bardzo miły,co ułatwia kontakt z pacjentem .Polecam!!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Truchana 2, 41-500 Chorzów Pokaż w Google Maps
Allianz

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania