Ogólna Przychodnia Lekarska Krowodrza

(4 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

 • Ogólna Przychodnia Lekarska Krowodrza

  Rusznikarska 17, Prądnik Biały

  31-261, Kraków, małopolskie

  Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Elena Stypuła

  Internista,

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Pani doktor to prawdziwy skarb. Miła i sympatyczna. Pyta i odpowiada wyczerpująco i zrozumiale pacjentowi, dokładnie bada i analizuje, nie trzeba prosić o skierowania, bo kiedy uważa za stosowne bez problemu wypisuje. Pomimo tego że jest młodym lekarzem ma niesamowitą wiedzę medyczną. Prawdziwy lekarz z powołania. Ogromnie się cieszę że jest moim lekarzem pierwszego kontaktu. Dziękuję i brawo Pani Doktor jest Pani przykładem dla innych.

  • W

   Moim zdaniem to najlepsza internistka w całym Krakowie! Konkretna, rzeczowa, nie trzeba ją prosić o skierowania bo sama je wystawia według potrzeby. Bardzo kompetentna, zainteresowana zdrowiem pacjenta. Mimo młodego wieku ma bardzo dużą wiedzę. Polecam serdecznie każdemu!

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Maria Maciaszek

  Internista, lek.

  • Lokalizacja: Poradnia ogólna - Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Krowodrza"Usługa: stan zdrowia

   Bardzo miły i fachowy lekarz, pełen empatii i zrozumienia dla pacjenta, pełny profesjonalizm podczas wizyty i badania. Wspaniała osobowość, super kontakt. Serdecznie polecam innym pacjentom


Opinie o placówce

 • P

  Z powodu nagłego pogorszenia stanu zdrowia trafiłam do Ogólnej Przychodni Lekarskiej Krowodrza. Przyjął mnie stosunkowo młody pan doktor (z powodu całego zamieszania nie zapisałam nazwiska, a nigdzie go nie mogę znaleźć w internecie), od pierwszej chwili oceniając mój stan zdrowia po tym jak wyglądałam (biorąc pod uwagę, iż prezentowałam się schludnie, pan doktor doszedł do wniosku, iż nic mi nie jest). Gdy opisałam mu niepokojące mnie objawy usłyszałam tylko pytanie, czy jestem studentką, ponieważ czuje się jakby rozmawiał z dzieckiem z przedszkola. Niestety, poczuł się nieco zbity z tropu, gdy usłyszał, iż studiuję dwa kierunki na Uniwersytecie Jagiellońskim. Opisałam tą całą sytuację, ponieważ zawsze uważałam, iż wizyta u lekarza, szczególnie gdy stan zdrowia w danym momencie jest nieciekawy i uniemożliwia normalne funkcjonowanie, powinna polegać na opisaniu objawów, przebadaniu przez lekarza oraz poinstruowaniu chorego, co powinien robić, aby jego stan się poprawił. Niestety, szanowny pan doktor nijak nie skomentował moich objawów, powiedział, że leki które biorę, powinny mi wystarczyć (jedyne leki jakie posiadałam w domu na dane dolegliwości, pomimo że nie pomagały) i był to koniec wizyty. Nie polecam nikomu tej placówki, może inni lekarze przyjmujący mają większe obycie z pacjentem i doświadczenie. Wiem tylko, że jedną pacjentkę już stracili.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz