Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Oddział w Oławie

Baczyńskiego 1

55-200 , Oława , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Krzysztof Olesiuk

  Pediatra, Pulmonolog,

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Pierwszy raz trafiłam na lekarza z taką empatią i troską. Bardzo dokładny, cierpliwy i uprzejmy. Na bieżąco informuje o stanie zdrowia, odpowiada na wszystkie pytania i dokładnie tłumaczy. Do tego ma świetne podejście do dzieci! Więcej takich lekarzy.

  • Bardzo dobry lekarz. Wspaniałe podejście do dzieci, troskliwa opieka oraz wsparcie dla rodziców. To Lekarz który w pełni oddaje się swojej pracy a i swoim pacjentom.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Marek Boryk

  Ortopeda, lek.

  • A
   Lokalizacja: Zespół Opieki Zdrowotnej w OławieUsługa: Inny

   Najlepszy ortopeda z 7 ktorych spotkałem!!!! Sto procent profesionalizm rzeczowe podejscie, skuerowanua, vadanua, zabieg itd. Najszybsze wizyty kontrolne i ogólna życzliwość. Nie mogę powiedzieć ani jednego złego słowa. Mogę tylko chwalić i dziekowac że mogę normalnie chodzić!

  • P
   Lokalizacja: Zespół Opieki Zdrowotnej w OławieUsługa: Utrudnione chodzenie, ból kolan

   Na wizytę u pana doktora czekałam ponad pół roku po czym gościłam w gabinecie niecałe 3minutki dowiadując się że ból kolan i utrudnienie w poruszaniu się nie ustąpi gdyż jest to wada nabyta podczas dorastania. Na nagłą utratę równowagi niekończący się ból zaleceniem pana doktora było nie klękać (?) lub przytyć, jakże mądrze zalecać dodatkowe kilogramy chorym kolanom. Mało tego zwolnienia lekarskiego również nie otrzymałam gdyż według owego specjalisty nie było podstaw do wystawienia zwolnienia. A w pracy mogę skorzystać z uż mimo iż nie posiadam urlopu lub też po prostu uzyskać niewyjaśnioną nieobecność w pracy. Dziękuje, nie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu