Oddział Kliniczny Kliniki Urologii

(14 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Oddział Kliniczny Kliniki Urologii

Grzegórzecka 18

31-531 , Kraków , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Ośrodek

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
14 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  H
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Tadeusz Hessel Inny

  Pan Doktor Hessel operował mnie 3 lata temu. Fachowo, bez żadnych powikłań.Zalecona terapia, póki co, przynosi dobre rezultaty. Jest lekarzem wyjątkowo komunikatywnym,. Używa języka dostępnego dla pacjenta. Bardzo skrupulatnie wyznacza terminy kolejnych zabiegów i badań. Daje to pacjentowi poczucie, że jest zaopiekowany. Poza tym, jest bardzo sympatycznym człowiekiem, co nie jest bez znaczenia w sytuacji, kiedy pacjent zmaga się z nowotworem.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Piotr Chłosta Inny

  Pan Profesor jest mistrzem w swojej klasie. Bezapelacyjnie jest najbardziej doświadczonym urologiem w najwyżej plasującej się placówce urologicznej w kraju. Jak przystało na mistrza rozmowa-konsultacja z profesorem pochłania pacjenta i jego rodzinę. Profesor ujmuje wysoką kulturą i sposobem prowadzenia wizyty. Wiedzę merytoryczną, trudne pojęcia i procesy, których laik mógłby nie zrozumieć sprowadza do prostych, życiowych przykładów. Używając nieskomplikowanych słów i rysunków tłumaczy aktualną sytuację zdrowotną, adekwatnie reaguje na stan emocjonalny pacjenta, prostemu człowiekowi nie daje poczucia bycia gorszym niż on sam. Budzi zaufanie... i tu pojawia się problem! Bo jak to z mistrzami w fachu bywa - profesor jest marzycielem. Bardzo chce zoperować wszystkich swoich pacjentów a to niestety jak się okazuje jest niemożliwe...Mistrz wpisuje do swojego grafiku pacjenta na cito, pacjent wychodzi z poczuciem ulgi i nadzieją...czeka na telefon ze szpitala z zapakowaną torbą, czeka na zbawienie. Mija miesiąc,dwa,trzy...i bum! Bańka mydlana pryska - termin przyjęcia wg systemu to dwa lata!! A teraz do rzeczy - znając pracę szpitali od podszewki - wiadomym jest, że pacjentów onkologicznych są tysiące, wiadomo, że jest wiele zmiennych warunkujących to, czy skalpel lub laparoskop w danym dniu będzie trzymał ten czy inny operator. Czy jest pewnym, że Pan Profesor będzie operował danego pacjenta za miesiąc , dwa ,za rok ? Nie! Nie składa się obietnic bez pokrycia. Nie wzbudza nadziei w ludziach, którzy nie umieją zredukować stresu związanego z chorobą, którzy cierpią i ufają. Ufają, że mistrz o nich zadba...Pan Profesor niestety nie informuje pacjentów o tym jaki jest rzeczywisty czas oczekiwania na zabieg. Po kilku miesiącach nie pamięta swoich pacjentów. Pędzi korytarzami szpitalnymi nie słysząc „dzien dobry”, zaaferowany, zagoniony, odprowadzony wzrokiem przez tych,którzy do końca się łudzą, że dopełni dzieła.... Mistrz.


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Tadeusz Hessel poważne problemy urologiczne

  Wspaniały lekarz, emanujący empatią, współczuciem a zarazem bardzo błyskotliwy diagnosta urolog. Jestem po wizycie u kilku specjalistów ale on jeden doskonale mnie zdiagnozował i stosownie do procedur zastosował leczenie a problem był wielopłaszczyznowy. Polecam z całego serca. Oby więcej takich lekarzy w Polsce.
  Mark..Stan...Kraków 04.12.2019r.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Piotr Chłosta

  Prof. Piotr Chłosta to fachowiec w każdym calu, wspaniały lekarz, człowiek, który pomógł wrócić mi do normalnego życia. Podjął się operacji, której nikt mi nie zaproponował, bo z czterokonczynowym
  porażeniem mozgowym to nie takie proste. Cewnik nadlonowa zamienił mi na
  urostomie, ale dzięki niej mogę normalnie
  funkcjonować. Operacja trwała 9 godzin i
  pobyt w szpitalu 2 tyg. Jednak teraz już nie
  siedzę w domu. Dziękuję Profesorze za
  lepsze życie.
  Michał z Walbrzycha


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Michał Zembrzuski

  Wspaniały lekarz i cudowny człowiek. Jestem pacjentem Pana doktora od roku (po dwóch zabiegach) inni lekarze nie dawali żadnej nadziei na wyleczenie a Pan doktor konkretnie i rzeczowo przedstawił obraz mojej choroby i dalszego postępowania. Zaangażowanie w leczenie i troska o pacjenta to coś, czego nie da się przeoczyć u Pana doktora. Stanowi dodatkowe wsparcie dla chorego. Nie pozostawia bez odpowiedzi zarówno pacjenta jak i jego bliskich. Ogromnie się cieszę, że trafiłem pod opiekę takiego lekarza! Interesuje się pacjentem na każdym etapie leczenia. Każdemu, kto boryka się z problemami na tle urologicznym szczerze polecam Pana doktora.
  Rafał K.


  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Piotr Chłosta

  Wspaniały lekarz i człowiek ! Dziękuję Profesorze, żeś tak bezpośrednio ze mną rozmawiał, wysłuchał, pocieszył. Na operację szłam bez lęku, całkiem spokojna. Nie ważne ile mam lat. Wiem, że w walce z chorobą nie jestem sama. Z wyrazami ogromnej wdzięczności
  Zośka lat 86


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Tadeusz Hessel nowotwór pęcherza moczowego

  Świetny lekarz, gwiazdek przyznałabym nawet 10000 gdybym mogła. Piszę w imieniu mojego taty, któremu towarzyszę w chorobie, ma 80 lat. Pan Doktor jest profesjonalistą w każdym calu, bardzo dobrze zna się na swoim fachu a i ludzi traktuje nie jak numerki Pessel tylko jak żywe istoty. Wszystko wytłumaczy, doradzi, pomoże, po prostu jest najlepszy jakiego spotkaliśmy do tej pory.


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Tadeusz Hessel

  Bardzo profesjonalne podejście do sprawy. Pan Doktor wzbudza zaufanie, jest uprzejmy a zarazem kompetenty. Wszystko dokładnie mi wyjaśnił a cała wizyta przebiegła bardzo pozytywnie. Zdecydowanie polecam.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Tadeusz Hessel konsultacja poperacyjna

  Podczas pobytu w Klinice Urologii i w trakcie konsultacji
  pooperacyjnych wysoko oceniam profesjonalizm,zaangażowanie
  kulturę osobistą i chęć niesienia pomocy pacjentom.
  Polecam z pełną odpowiedzialnością wizyty u Pana Doktora.


  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Tadeusz Hessel

  Młody lekarz bardzo dobry w swojej dziedzinie, od razu postawił właściwą diagnozę i ustawił mi leczenie. Miły i konkretny. Wszystko dokładnie mi wyjaśnił i czułem, że naprawdę zależy mu, żebym szybko powrócił do zdrowia Jestem bardzo zadowolony i polecam gorąco.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania