Oddział Kliniczny Kliniki Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej i Gastroenterologicznej

(28 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Oddział Kliniczny Kliniki Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej i Gastroenterologicznej

Kopernika 40

31-501 , Kraków , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Ośrodek

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
28 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Mateusz Górski Inny

  Chciałabym ze swojej strony podziękować Panu Doktorowi z całego serca za wszystko.Pełen profesjonalizm i chęć.Poczułam się w pełni zaopiekowana nie tylko jako pacjent ale i człowiek w potrzebie.Tacy lekarze przywracają wiarę w człowieka. Jeszcze raz dziękuję.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Piotr Richter konsultacja chirurgiczna

  Parę dni temu miałem spotkanie konsultacyjne z Panem prof.Piotrem Richterem.Pan prof. dokładnie zapoznał się z dokumentacją medyczną dot. mojej choroby/nowotwór jelita grubego z rozsiewem do wątroby.Pan prof.odpowiedział na wszystkie pytania i udzielił porady co do sposobu dalszego leczenia.Jest człowiekiem bardzo cierpliwym,pełnym empatii do pacjenta.Z wizyty wyszedłem podbudowany psychicznie.Polecam z całego serca wszystkim chorym onkologicznie pacjentom P prof.Richtera.


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Mateusz Górski Inny

  Dzień dobry,
  Chciałabym bardzo polecić Pana doktora Mateusza Górskiego, który pracuje w Szpitalu Uniwersyteckim, na Onkologii na Jakubowskiego 2 w Krakowie. Świetny onkolog i chirurg, a przy tym bardzo dobry człowiek! Wszystko cierpliwie tłumaczy i wyjaśnia, a najważniejsze doskonały praktyk, ciągle zgłębiający wiedzę. Pan doktor wykonywał mi badanie histopatologiczne oraz zabieg implantacji portu naczyniowego z powodu chemioterapii raka piersi - Pan doktor znakomicie przeprowadził ten zabieg, bez żadnych powikłań w trakcie ani po. Wszystko przebiegło bardzo dobrze. Pan doktor wszystko też dokładnie mi wytłumaczył jak zmieniać opatrunki itd. Wszystkie konsultacje z Panem doktorem w trakcie leczenia oceniam na szóstkę, czyli na najwyższą możliwą ocenę! Lekarz godny zaufania i polecenia! Więcej takich lekarzy jak Pan doktor Mateusz Górski! Bardzo polecam Pana doktora Wszystkim, którzy potrzebują pomocy w takim trudnym leczeniu..


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Mateusz Górski Inny

  Zaangażowanie, profesjonalizm, kultura. Chirurg z pasją. Wyjaśnił dokładnie przebieg zabiegu wszczepienia portu naczyniowego. Sam zabieg przeprowadził bezbólowo. Lekarz na 5 plus


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Piotr Kołodziejczyk Inny

  Wspaniałe podejście do pacjenta, perfekcyjnie wykonany zabieg, szybko wróciłem do zdrowia. Jestem bardzo wdzięczny i polecam Pana Profesora. Władysław


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marian Kratochwil Inny

  U Pana doktora byłam na konsultacji z wynikami mojej babci. Pan doktor poświęcił mi dużo czasu, sprawdził wszystkie wyniki, dokładnie wszystko wytłumaczył i wypytał o wszystko co mogłoby być istotne. Widać było jego zaangażowanie. Jest to lekarz z powołania wychodzący z serc do pacjenta.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Mateusz Górski Inny

  Chciałam Panu bardzo, ale to bardzo podziękować za trud, poświęcenie i czas, który Pan dla mnie poświecił, za zaangażowanie, za wiarę w powodzenie, za ciepłe słowa, za to, że mogłam zawsze na Pana liczyć, chciałam podziękować za wszystko dobro, które od Pana dostałam, dziękuje, że „Pan był i jest” powiem wielkie dziękuje! Panie Doktorze, gdyby nie Pan, to nic by się nie udało, to Pana zaangażowanie i fachowa opieka zdziałała cuda. Jest Pan wielki! Tak jak Pana serce do pacjentów. Dorota


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Katarzyna Grażyna Gara Inny

  Pani Doktor Kasia to świetny specjalista. Ma bardzo duże doświadczenie, wiedzę i jest bardzo skrupulatna. Wyjaśniła mi wszystko, a Jej spokój i rzeczowość dodał mi otuchy. Polecam Panią Doktor każdej pacjentce:)


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Katarzyna Grażyna Gara rak piersi, leczenie i opieka onkologiczna

  Wspaniała osoba !!! Od pierwszej chwili, kiedy tylko poznałam Panią Doktor wiedziałam, że jestem w dobrych rękach !!! Bardzo konkretna i profesjonalna. Odpowiedziała na każde moje pytanie, jednocześnie nie pozwalając mi wpadać w panikę. W trakcie leczenia i po za każdym razem sprawdzała wszystko bardzo dokładnie po kilka razy z ogromnym zaangażowaniem czy aby na pewno leczenie działa. Raz gdy blizna zaczęła się zmieniać, zrobiła wszystko co tylko było w jej mocy, by jak najszybciej zdiagnozować co się dzieje i czy to nie jest wznowa. Cieszyła się razem ze mną, kiedy wszystko okazało się niegroźne !!! Chodzę do Pani Doktor na kontrolne badania z ogromną przyjemnością i uśmiechem na twarzy.. nawet jeśli czasem kolejka jest długa :)


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Mateusz Górski biopsja

  Bardzo polecam Pana doktora, sympatyczny, pełen profesjonalizmu, cierpliwy lekarz. Naprawdę godny polecenia


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania