Oddział Kliniczny Kliniki Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej i Gastroenterologicznej

Oddział Kliniczny Kliniki Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej i Gastroenterologicznej

Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Oddział Kliniczny Kliniki Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej i Gastroenterologicznej
Macieja Jakubowskiego 2, 31-501 Kraków
Oddział Kliniczny Kliniki Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej i Gastroenterologicznej logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (42)

Ogólna ocena

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Mateusz Górski Inny

  Pan doktor Górski to anioł . Polecam każdej kobiecie która boryka się z ciężkim tematem tzn. dowiadujecie się że ma raka i trafia na przypadkowego pana doktora .Ja tak właśnie trafiłam i Pan doktor dość że pełen empatii , cudowny człowiek gdzie w ciężkim okresie w jakim się znalazłyśmy jest on … Powoduje że w beznadziejnej sytuacji pojawia się uśmiech i przychodzenie na kolejne wizyty to nie trauma ani żal do losu tylko sama przyjemność Panie doktorze bardzo dziękuję nie wiem czy pan zdaje sobie sprawę jak bardzo Pan pomaga swoją osobą. Dziękuję i dziękuję za tzw „ moje nowe piersi „ oby więcej takich lekarzy z powołania

  P
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  prof. dr hab. n. med. Piotr Richter Inny

  Pan profesor to najwyższej klasy specjalista. Niedawno operował mojego teścia. Jest bardzo empatyczny i miły, szczegółowo wyjaśnia cały proces leczenia. Pomimo zmęczenia zaraz po wykonanej operacji znalazł dla nas czas, aby porozmawiać o jej przebiegu. Panie profesorze jeszcze raz dziękujemy za wszystko! Powinien być Pan wzorem dla kolejnego pokolenia lekarzy. Nie tylko pod względem Pana wiedzy i fachowości, ale również empatycznego podejścia do samego pacjenta oraz jego rodziny. To naprawdę ważne w tak trudnych chwilach.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Katarzyna Grażyna Gara Inny

  Z.powodu chorób onkologicznych moich rodziców mam kontakt z wieloma lekarzami o różnym stopniu naukowym. Niestety sama też musiałam stawić czoła podejrzeniu chory onkologicznej min. z pomocą Pani Gary. Przyznam szczerze, że pierwszy raz spotkałam tak nieżyczliwego i opryskliwego lekarza. Sama wizyta w poradni onkologicznej często wiąże się z gigantycznym.stresem i niewiadomą a Pani Gara swoim podejściem jeszcze to uczucie potęguje.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Mateusz Górski Konsultacja chirurgiczna

  Doktor Górski przedewszyskim jest człowiekiem.
  Empatia oraz pozytywne nastawienie Pana Doktora sprawia że mimo ciężkiej diagnozy pacjentka czuje się zaopiekowana i spokojna.
  Na każde pytanie udzielana jest odpowiedź. Każdy pacjent otrzymuje tyle czasu ile potrzebuje. Rozmowy nie toczą się półsłówkami czy niezrozumiałym dla zwykłego zjadacza chleba językiem medycznym.
  Dla mnie i mojej żony Pan Doktor okazał się ostoją podczas leczenia i operacji.
  Ogrom wiedzy, kontakt wzrokowy - lekarz z powołania któremu zależy na życiu drugiego.
  Na wizycie oprócz leczenia głównego problemu, Pan Mateusz również porusza względy komfortu i zdrowia psychicznego Pacjenta. Kontakt zawsze jest błyskawiczny i wątpliwości rozwiewają się w mgnieniu oka. Sam fakt że lekarz kontaktuję się z Pacjentem w celu zastosowania portu o którym nikt wcześniej nam nie powiedział to już coś mało spotykanego.
  Oby jak najwięcej pacjentów trafiło na doktora Górskiego oraz aby było takich właśnie ludzi jak najwięcej!

  K
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Mateusz Górski Konsultacja chirurgiczna

  Doktor leczy moją Mamę - rak piersi, mastektomia i rekonstrukcja podczas jednej operacji. Z całego serca polecam wszystkim Doktora Górskiego to wspaniały lekarz pełen empatii, zrozumienia, prawdziwy lekarz z powołania. Kompetentny człowiek, który zawsze odpowie na każde pytanie i wyjaśni wszystko szczegółowo, zaangażowany (przyjeżdża na oddział sprawdzić swoje pacjentki mimo iż nie ma dyżuru danego dnia), poświęca swój prywatny czas, jest bardzo oddany pacjentom. Ponadto przy takim dramacie jakim niewątpliwie jest rak, potrafi podnieść człowieka na duchu, zaraża humorem i optymizmem.

  K
  Profil zweryfikowany
  prof. dr hab. n. med. Piotr Richter Inny

  Trudno napisać opinię o lekarzu, który uratował mi życie. Mogę jedynie podziękować.
  Profesorze, serdecznie dziękuję za opiekę i koordynację leczenia na Oddziale anestezjologii i intensywnej terapii, a następnie na Oddziale chirurgii w Szpitalu Uniwersyteckim . Dziękuję za rozmowy, które dawały nadzieję, za indywidualne podejście i wzruszające słowa na ostatniej wizycie przed wypisem do domu. A przede wszystkim dziękuję za przeprowadzenie operacji i plan leczenia, który pozwolił mi powrócić do zdrowia i cieszyć się z macierzyństwa.
  Kinga Zaziąbł

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Mateusz Górski Konsultacja chirurgiczna

  Wspaniały Lekarz, ma świetny kontakt i bardzo dobrze opiekuje się pacjentem. Profesjonalnie wykonuje zabiegi chirurgiczne. Pana Doktora cechuje empatia, takt, ogromna życzliwość i wielkie serce. Bardzo dziękuję za leczenie oraz przywrócenie mi zdrowia.

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Mateusz Górski Konsultacja chirurgiczna

  Lekarz bardzo kompetentny i zaangażowany w moje leczenie. Wszystkie kwestie medyczne zostały wyjaśnione i czułam się zaopiekowana. Bardzo polecam Pana Mateusza w celu konsultacji lekarskiej i dalszego postępowania.

  B
  Profil zweryfikowany
  lek. Mateusz Górski Inny

  Mam wielkie szczęście, że na swojej drodze spotkałam tak dobrego człowieka, który ma w sobie tyle dobra, że mógłby obdzielić nim cały świat. Rzeczowy, empatyczny, pełen zapału, zaangażowany i oddany, niosący wszelką bezinteresowną pomoc o każdej porze dnia i nocy, sumienny, służący zdrowiu ludzkiemu, życzliwy, obdarzający radością, dodający skrzydeł, łatwo nawiązujący kontakt z pacjentem, wrażliwy .... To jedne z wielu wspaniałych cech jakimi charakteryzuje się Pan Doktor Mateusz Górski. Dla mnie jest darem od Boga. Z czystym sercem polecam każdej osobie Pana Doktora Mateusza Górskiego

  T
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Czesław Osuch Inny

  Pan Doktor zawsze profesjonalny, cierpliwy, potrafi słuchać i zawsze mogę liczyć! Przez wszystkie lata nigdy mnie nie zawiódł!! Bardzo polecam!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania