Informacje o placówce

Gabinety

NZOZ Przychodnia Wielospecjalistyczna Primusmedica

Krakowska 32/1, Stare Miasto

61-893, Poznań, wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Izabela Juniczak

  Lekarz Rodzinny, Dietetyk, dr n. med.

  • M

   Moją figurą Pani dr Juniczak zajęła się 01.07.2012r. Do dziś schudłam 8,5 kg (z wagi 97kg). Przede mną jeszcze sporo :))). Nie chodzę głodna, cały czas jem to co lubię i nadal chudnę w takim tempie, że sama jestem w szoku.
   Uwierzcie w jej metodę. To dietetyk nad dietetykami.
   Dzięki Pani Izo, że Panią znalazłam :))))
   Pozdrawiam

  • G

   Zgłosiłam się do Pani Doktor w luty i dzięki niej w czerwcu nie muszę chować się pod stertą grubych ubrań. Mam super figurę i czuję się rewelacyjnie. Gorąco polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Dariusz Boruczkowski

  Pediatra, dr n. med.

  • R

   Jesteśmy bardzo zadowoleni, że Pan Doktor zaczął przyjmować również w Poznaniu. Syn był leczony u Pana doktora w szpitalu przy ulicy szpitalnej, jednak kiedy zachorowała córka musieliśmy jechać na wizytę do Pana Boruczkowskiego do Warszawy, kiedy znowu potrzebowaliśmy konsultacji z radością odkryliśmy, że można umówić się na nią w centrum Poznania. Szczerze polecamy Pana Doktora szczególnie przy problemach onkologicznych, ale również przy zwykłych chorobach.

  • R

   Polecam wszystkim rodzicom. Doskonały kontakt z lekarzem w czasie konsultacji. Pan Doktor szczegółowo analizuje stan pacjenta i kompetentnie tłumaczy sytuację. Dwukrotna wizyta z dzieckiem u internisty w przychodni NFZ nic nie dała. Pojawiło się dużo stresu jednak Pan Boruczkowski nas uspokoił, a przede wszystkim dobrał odpowiednio leki i uniknęliśmy wizyty w szpitalu.


 • Magdalena Manikowska

  Psychiatra, Psycholog,

  • Pani Manikowska od pierwszego wrażenia wydała się być niemiła i odpychającą i niezainteresowana problemem tylko zarobkiem bez zaangażowania może akurat trafiłam na gorszy okres w życiu pani doktor ogólnie odradzam

  • Z

   Do dr Manikowskiej trafiłam z polecenia .Po wielu latach traumy z dzieciństwo udało mnie się powiedzieć o tym wszystkim co działa się u mnie w domu .Poszłam do tej pani i co zaznaczyłam po obiektywną opinię . Jednak przy trzeciej wizycie okazało się , że jednak pani doktor chce się wycofać i nie jest osobą , która wydaje opinie .Pani doktor postanowiła wycofać jednać nie powiedziała otwarcie tylko zaczęła mówić ,że niewykształcona jestem (w rodzinnym domu przeżyłam traumę , a pani ten fakt zaczęła wykorzystywać to ,że nie poszłam na studia) podkreślała ten fakt kilka razy ,po czym na każde moje zdanie odpowiadała "rozumiem" a gdy nie chciałam z panią rozmawiać powiedziała "widzisz jakie ty jesteś" -miała na celu zobaczenie krzyczącej (opowiadałam pani jak wyglądało moje dzieciństwo w domu były awantury a ja jako dziecko byłam zmuszona ich słuchać) ale ja nie dałam się sprowokować w końcu pani doktor jest lekarzem . Jeżeli jesteście państwo ze średnim wykształceniem to pani wykorzysta fakt oraz wszystko co powiecie . Ogólnie zamiast powiedzieć otwarcie , że nie wydaje oświadczeń wolała żebym zapłaciła za wizytę i po cwaniacku mnie zniechęcić do siebie .

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu


 • Piotr Stryczyński

  Neurochirurg,

  • I
   Lokalizacja: NZOZ Przychodnia Wielospecjalistyczna PrimusmedicaUsługa: przepukliny kręgów szyjnych

   Operacja trzy tyg temu kręgosłup szyjny dwa dyski usunięte włożony implant i zespolenie kręgów C6-C7 o wiele lepiej się czuję trzy miesiące uważania na siebie.lekarz dobry ale mi mówi . polecam

  • A

   Lekarz,niemiły 4lata temu zoperowal mi kregoslup na odc L4 L5,po zabiegu okazało się ze mam uszkodzony nerw strzalkowy,piszczelowy,korzeń co miesiac mam takie bóle jakich wczesniej nie miewałam,poszły mi kolejne poziomy jak domino a blizna i kawałek pozostawionego dysku na odcinku operowanym uciska na nerwy reoperacja grozi niedowładem nogi!!MR mam gorszy po zabiegu niz przed!....na wizycie kontrolnej gdy dokustykałam z placzem to rzekł ze "załuje ze mnie operował".Stanowczo nie polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Przemysław Mańkowski

  Chirurg, Onkolog, Chirurg Dziecięcy,

  • K
   Lokalizacja: Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

   Witam. Profesorowi zawdzięczam życie mojej córki. Jest bardzo kontaktowym i troskliwym człowiekiem, świetnym specjalistą. Lekarz z powołania, wszystko wytłumaczy, córka Uwielbia profesora. Polecam wszystkim. Gdybyśmy nie trafili pod opiekę profesora to nawet nie chce myśleć co by było.

  • N
   Lokalizacja: Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

   Docent Mańkowski jest wspaniałym lekarzem. wyleczył mnie z bardzo nietypowej choroby w moim wieku. Inni lekarze stawiali różne diagnozy, lecz to właśnie dr. Mańkowski postawił prawidłową diagnozę i przeprowadził konieczną operację. Zastosował wiele nowoczesnych metod, w tym opatrunek podciśnieniowy Vivano Tec. Dziś czuję się bardzo dobrze. Jestem bardzo wdzięczna za opiekę medyczną ze strony Pana doktora i personelu.
   Natalia lat 16.

  Zobacz wszystkie opinie (43) o tym lekarzu


 • Liliana Noskowiak-Dudziak

  Psycholog,

  • A
   Lokalizacja: Poradnia Zdrowia Psychicznego dla Dorosłych

   Super kobieta. Zaczynam terapie i mysle ze wyciągnie mnie z tego. Grunt to pozytywne myslenie :) bardzo polecam

  • E
   Lokalizacja: Poradnia Zdrowia Psychicznego dla DorosłychUsługa: depresja

   Bardzo dobry psycholog. Nie powie co robic, pokaze za to to, czego soe nie zauwaza siedzac po uszy w swoim problemie i majac niejednokrotnie klapki na oczach. Gdyby nie ona to nie wiem co by ze mna bylo. Bardzo jej dziekuje za wszystko. A chodzilam na nfz.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu