NZOZ Przychodnia Medycyny Rodzinnej "Zdrowa Rodzina" s.c. Beata El Sousy, Khaled El Sousy

(21 opinii)

Przychodnia posiada kontrakt z NFZ od 2000r. Przyjmuje pacjentów od 14 roku życia. Podstawowa opieka zdrowotna oraz kardiolog. więcej

Informacje o placówce

Gabinety

NZOZ Przychodnia Medycyny Rodzinnej "Zdrowa Rodzina" s.c. Beata El Sousy, Khaled El Sousy

Marymoncka 34

01-813 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Przychodnia posiada kontrakt z NFZ od 2000r. Przyjmuje pacjentów od 14 roku życia. Podstawowa opieka zdrowotna oraz kardiolog.

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Rafał Kwiecień

  Kardiolog, Lekarz Sportowy, lek.

  • I
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, ul. Szernera 3Usługa: konsultacja kardiologiczna

   Jestem rozczarowana Panem Doktorem szczególnie w kontekście pozytywnych opinii o wnikliwości i szczegółowym podejściu do pacjenta. Moja pełnopłatna wizyta trwała trochę ponad 10 minut. Pan Doktor przejrzał moje badania, wypisał zgodę na zabieg ze znieczuleniem ogólnym. Dziś jestem po zabiegu, w trakcie którego doszło do destabilizacji krążeniowo-oddechowej i zabieg został przerwany. Pierwsze pytanie jakie mi zadano po wybudzeniu to, czy prowadzi mnie kardiolog. I nie mam o to pretensji - w końcu Pan Doktor nie jest moim lekarzem prowadzącym, bo nawet nie mam jeszcze takiego. Uważam jednak, że pobieżne rozpoznanie, brak właściwie jakiegokolwiek wywiadu (brak, jak mi się wydaje ważnego pytania o choroby serca w rodzinie) w trakcie wizyty pozostawiają, przynajmniej moim zdaniem, wiele do życzenia.

  • Lokalizacja: Centrum Medycyny SportowejUsługa: problem z oddychaniem

   Bardzo polecam Pana Kwietnia bardzo bardzo dobry kardiolog sprawnie i wszystko bardzo szybko leki dostosowane miły człowiek z wielkim sercem

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu


 • Szczepan Franciszek Szczepański

  Internista, Lekarz Rodzinny,

  • R

   Wspaniały specjalista, mam do niego pełne zaufanie. Zawsze mogę liczyć na jego pomoc. Zawsze ma czas dla chorego, przyjmuje każdego nawet kiedy nie jest zapisany na wizytę, a źle się czuje.


 • Beata El Sousy

  Pediatra, Lekarz Rodzinny,

  • D
   Lokalizacja: NZOZ Przychodnia Medycyny Rodzinnej "Zdrowa Rodzina" s.c. Beata El Sousy, Khaled El SousyUsługa: wypadające włosy i wiele innych wizyt chorobowych

   Najlepszy lekarz jakiego w życiu miałam! (miałam ich kilku i większość odnosiła się do każdej sprawy z wyraźnym lekceważeniem). Pani doktor leczy mnie od wielu lat. Pełna serdeczności, spokoju i uśmiechu. Podejście do pacjenta pełne profesjonalizmu i wyczuwalnej checi pomocy.

  • P

   Pani doktor naprawdę zna się na rzeczy. Pani doktor leczy mnie i moją rodzinę już od kilku lat. Polecam wszystkim i pozdrawiam Panią doktor :-)


 • Milena Malinowska

  Psycholog, mgr

  • L

   Bardzo polecam Panią Milenę. Pomogła mi w przypadku zaburzeń lękowych. Nie ukrywała, że najwięcej tu zależy ode mnie,
   ale sama też wykonała kawał dobrej roboty, pomagając mi dotrzeć do sedna problemu i radząc, jak sobie z nim poradzić. Podczas wszystkich wizyt czułam z jej strony troskę i zrozumienie, wytłumaczyła mi wszystko, co chciałam wiedzieć. Łatwo się z nią rozmawia, jest stanowcza, uważna i nie brak jej poczucia humoru. Aż chciało mi się do niej wracać (ale już nie potrzebuję :))

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Feminium

   Zdecydowanie polecam Panią Milenę. Bardzo mi pomogła, kiedy zmagałam się z depresją po porodzie. Każda rozmowa z nią przynosiła spokój i ukojenie, aż do momentu kiedy stanęłam na nogi. Dziękuję bardzo i polecam

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania