Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

NZOZ Medipol

Jagiellońska 29

83-110, Tczew, pomorskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Marcin Wirtwein

  Lekarz Rodzinny, lek.

  • Doskonały fachowiec. Bardzo kompetentny. Polecam każdemu, kto oczekuje uczciwej diagnozy, dobrej opieki, zrozumienia i wsparcia.

  • M

   Komunikatywny, uważny, cierpliwy - także wobec starszej osoby. Lekarz o dużej kulturze osobistej i ciepłym uśmiechu. Dokładnie słucha pacjenta, zleca dużo dodatkowych badań, monitoruje dalszy ciąg leczenia. Bardzo polecam tego wspaniałego lekarza.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Mariusz Zwaliński

  Ginekolog,

  • N
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej POLIMEDUsługa: ciąża

   Pan Doktor Zwaliński jest rewelacyjny! Z cierpliwością i dokładnością odpowiada na każde moje pytanie. Jest bardzo spokojny i dokładny. Nie straszy bez potrzeby, zachowuje się profesjonalnie. Dzięki niemu mam poczucie bezpieczeństwa i nigdy nie wychodzę od niego z wątpliwościami. Jest to moja pierwsza ciąża i doktor bardzo dba o to abym nie przesadzała. Szczególny nacisk kładzie na prawidłowy przyrost wagi i ruchy dziecka. Szczerze polecam z całego serca.

  • M

   Szczerze od Lat zaglądam do Doktora bo co jakiś czas wracam do niego bo Poniedziałki mi pasują... Ale to Wszystko!!!! Przez ten czas nic sie nie zmienił dalej Trzeba my Wysuwać Diagnozę by wpadł na to co Ci dolega !!! Mrukowaty i Przemądrzały jak Zawsze!!! Poprostu Na Szczęście dla Mnie Jest Tylko CzAsem Deską Ratunkową!!!! Ale Obiecałam Sobie Że Nigdy Więcej!!!!!!!!!!! Badania podstawowe-biedne!!! Karty Ciąży nie założył (3m) śmieszne!!!! A w Innej Przechodni ją posiadam .. Poprostu ... Nie Dziękuje...

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu