NZOZ Euro-Med Tarnowskie Góry

(23 opinie)

Gabinet Stomatologii Rodzinnej. Ortodonta, Chirurg Stomatologiczny, gabinet przyjazny dzieciom. Współpraca z najlepszym protetykiem na śląsku. Rejestracja online na stronie gabinetu więcej

Informacje o placówce

Gabinety

NZOZ Euro-Med Tarnowskie Góry

Dolna 1

42-600 , Tarnowskie Góry , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

NZOZ Euro-Med Tarnowskie Góry

Bytomska 196

41-940 , Piekary Śląskie , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Gabinet Stomatologii Rodzinnej. Ortodonta, Chirurg Stomatologiczny, gabinet przyjazny dzieciom. Współpraca z najlepszym protetykiem na śląsku. Rejestracja online na stronie gabinetu

Zabiegi

 • implantologia, ekstrakcje itp.

Choroby

 • przyzębia

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Danuta Moś

  Stomatolog, lek. dent.

  • M

   Nie polecam wizyty u pani doktor. Byłam w gabinecie ze swoją córką i podejście do niej było wzorowe, jednak po czasie okazało się, że zęby nie zostały odpowiednio wyleczone. Nie zostały przed plombowaniem całkowicie oczyszczone, co skutkowało pokruszeniem się wypełnienia oraz pogłębieniem się ubytku. Pojawił się silny ból. Pani doktor wolała prowadzić ożywioną rozmowę ze swoją asystentką, niż należycie zająć się swoją pracą. Pragnę wspomnieć jeszcze, że cena za usługę oraz jakość wykorzystywanych materiałów jest według mnie zdecydowanie za wysoka.

  • A

   Trafiłam tam całkiem przypadkiem ponieważ, mój dentysta nie chciał podjąć się wykonania mostu. Znajoma poleciła mi Doktor Moś. Byłam sceptycznie nastawiona do wizyty, a tu zaskoczenie, fachowa obsługa, wszystko wytłumaczone i zrobione na medal. Polecam z całego serca.
   Polecam jeszcze raz.

  Zobacz wszystkie opinie (20) o tym lekarzu


 • Dominika Kubica

  Stomatolog, lek. dent.

  • D

   Nie da się ukryć, że Pani Doktor Kubica, wykonując swoją pracę, promuje pełen profesjonalizm oraz fachowość najwyższego poziomu! Wizyta na fotelu, u boku Pani Doktor, jest czystą przyjemnością! Postawa Pani Doktor, Jej dobre słowo, życzliwość i przepiękny uśmiech, sprawiają, że Pacjent zapomina o niepotrzebnym napięciu oraz strachu, towarzyszącym przed wizytą.

   Absolutnie Każdemu oraz bez wyjątku, polecam wizytę u Pani Doktor Kubicy! Pani Doktor, przy fotelu, po prostu czaruje... !

  • M

   O Pani Dominice mogę napisać tylko w dobrym tonie,
   Zawsze uśmiechnięta miła wszystkie zabiegi stają się przyjemniejsze.
   Wręcz znika strach przed wizytami

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania