NZOZ Centrum Terapii DIALOG to wysokospecjalistyczna przychodnia psychiatryczno-psychologiczna. W ciągu 14 lat przyjęliśmy ponad 100 000 pacjentów. Łączymy siły ponad 200 doświadczonych specjalistów ... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

NZOZ Centrum Terapii Dialog - Śródmieście

Słomińskiego 19 (przy CH Arkadia)

00-195 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe +48 22 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

NZOZ Centrum Terapii Dialog - Śródmieście

Konsultacja Online

Pokaż dane kontaktowe +48 22 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

NZOZ Centrum Terapii DIALOG to wysokospecjalistyczna przychodnia psychiatryczno-psychologiczna. W ciągu 14 lat przyjęliśmy ponad 100 000 pacjentów. Łączymy siły ponad 200 doświadczonych specjalistów – lekarzy psychiatrów, neurologów i psychologów-psychoterapeutów – aby dokładnie diagnozować i profesjonalnie pomagać i leczyć.

Zapewniamy pomoc stacjonarnie w placówkach, on-line lub telefonicznie Pacjentom z całej Polski. Posiadamy osiem placówek w Warszawie, które są otwarte przez 7 dni w tygodniu od 7:30-22:00 od poniedziałku do piątku oraz od 8:00-20:00 w sobotę i niedzielę.

Jesteśmy dumni, że Nasi Pacjenci zostawili nam już 900 pozytywnych opinii w serwisie Znany Lekarz. 250 lekarzy i psychologów z całej Warszawy współpracuje z nami i stale kieruje do nas swoich pacjentów. Z ostatnio przeprowadzonego badania wynika że 98% pacjentów jest zadowolonych z naszych usług.

W marcu 2018 roku zdobyliśmy certyfikat wydawany przez Instytut Zarządzania i Rozwoju Jakości "Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia" w ramach Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Certyfikacji Podmiotów Branży Medycznej. Nasz projekt „Wysokospecjalistyczne Poradnie Psychiatryczne“ otrzymał Złotą Synapsę w kategorii Psychiatryczna Innowacja Roku.

Nasza oferta

Specjaliści w naszym Zespole specjalizują się w bardzo różnych, wąskich obszarach, dlatego prowadzimy Specjalistyczne Poradnie m.in. Poradnię Zaburzeń Snu, Poradnię Depresji, Poradnię Pracy i Wypalenia Zawodowego, Poradnię Uzależnień, Poradnię Psychoonkologii, Poradnię Dysmorfofobii.

W ramach Dialogu działa Centrum Psychoterapii. Z pomocy naszych psychoterapeutów skorzystało już kilkanaście tysięcy osób. Chcemy, żeby każdy Pacjent mógł znaleźć terapeutę najlepszego dla siebie, dlatego pacjenci zgłaszający się do Dialogu mają możliwość skorzystania z bezpłatnego indywidualnego doboru psychoterapeuty. Doradca dobiera specjalistę posiadającego największe doświadczenie w problemach, z którymi zgłasza się pacjent i rodzaj wsparcia, który jest najefektywniejszym sposobem pomocy w danym przypadku.

Specjaliści z nami współpracujący przechodzą szczegółowy proces 3 - etapowej rekrutacji (test kompetencji merytorycznych, badanie osobowości i predyspozycji, weryfikację doświadczenia klinicznego). Szczególną uwagę przykładamy do rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności wszystkich lekarzy psychiatrów i psychologów, dlatego organizujemy regularne superwizje, spotkania w formie grupy Balinta oraz wyjazdy na konferencje naukowe.

Dzięki ścisłej i bezpośredniej współpracy między psychoterapeutami a lekarzami psychiatrami nasi Pacjenci mają zapewnioną kompleksową opiekę.

Przez 14 lat działalności wypracowaliśmy autorskie procedury, które pozwalają nam zapewnić Pacjentom najwyższą jakość obsługi - od momentu pierwszego kontaktu.

Nasz sprzęt

 • Fototerapia - lampy

Zabiegi

 • Fototerapia

Badania

 • Diagnoza psychologiczna

Choroby

 • Poradnia Depresji
 • Poradnia Zaburzeń snu
 • Poradnia Zaburzeń Odżywiania (Anoreksji i Bulimii)
 • Poradnia Pierwszego Kontaktu Psychiatrycznego
 • Poradnia Nerwic i lęku
 • Poradnia Leczenia Psychoz
 • Poradnia Psychogeriatrii i Zaburzeń Pamięci
 • Centrum Psychoterapii
 • Psychiatryczne Centrum Orzecznictwa i Zaświadczeń
 • Poradnia Dorosłych Dzieci Alkoholików (DDA / DDD)
 • Poradnia Uzależnień
 • Poradnia Psychoonkologii
 • Poradnia Zdrowia Psychicznego w Ciąży i Połogu (Tokofobii i Depresji Okołoporodowej)
 • Poradnia Dysmorfofobii (Body Dysmorphic Disorder)
 • Poradnia Fibromialgii i Zespołu Przewlekłego Zmęczenia
 • Poradnia Psychologii Pracy oraz Wypalenia Zawodowego
 • Poradnia dla Rodzin Osób Chorych
 • Poradnia Leczenia Depresji
 • Centrum Interwencji Kryzysowej
 • Poradnia Leczenia Traumy i PTSD
więcej

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Filmy

NZOZ Centrum Terapii Dialog ma już 10 lat (2017 r.)

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maksim Artemyev konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Szczerze polecam! Pan lekarz ma bardzo dobry kontakt z pacjentem, cechuje się dużą uważnością i zaangażowaniem. Po szczegółowym wywiadzie otrzymałam konkretne zalecenia.


  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Wanda Laskowska-Studniarska konsultacja neurologiczna (kolejna wizyta)

  Bardzo kompetentna i wyrozumiała Pani doktor. wyjaśniła wszelkie wątpliwości i uspokoiła mnie. polecam


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Marta Andrzejewska-Margasińska Inny

  "Każdy dzień jest świętem" - od tego motta zaczynam każdy dzień. A niemal każdą rozmowę telefoniczną od pytania: - Co dobrego?
  Świetnie jest poczuć właściwy kierunek, jeszcze lepiej, gdy samemu odpowiednio przepracuje się czas podczas sesji i między nimi. Wszedłem na pierwszą sesję miotając się wewnętrznie, czując swoją słabość i rozczarowanie. Resztką sił zbierałem motywację. Gdyby nie zaangażowanie pani Marty, jej pytania i słowa, które nigdy w moim życiu nie padały w danym kontekście tkwiłbym nadal w punkcie wyjścia. Teraz wreszcie czuję, że zaszła zmiana. Świetną sprawą jest cieszyć się sukcesem. Nawet najmniejszym, który pojawia się w trakcie terapii. Warto po stokroć. Warto zrobić coś dla samego siebie. Sesje to był rollercoaster emocji i przeżyć. Były wyboje, zakręty i mozolne wdrapywanie się na górę. Ale w pani Marcie zawsze miałem ogromne wsparcie, życzliwość i zrozumienie. A trafiłem do gabinetu przez przypadek. I chociaż kilka razy czułem, że chcę wyjść i przerwać, to ostatecznie dzięki poczuciu bezpieczeństwa, które zapewniała mi pani Marta zostawałem. Bo podczas sesji można poczuć wszystko. A na końcu zawsze jest nadzieja. Taka na coś dobrego w życiu. Bo od "Co dobrego?" się zaczyna, ale też na tym się kończy.

  mgr Marta Andrzejewska-Margasińska

  Panie Przemku, serdecznie dziękuję za uznanie, razem z Panem świętuję wszystkie pozytywne zmiany. :)


  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Wanda Laskowska-Studniarska konsultacja neurologiczna (kolejna wizyta)

  Lecze się u Pani Doktor od wakacji z powodu nasilających się bólów głowy, w sumie występowały od czasów licealnych i myslalam ze tak już musi być. W tamtym okresie jednak nudności, światłowstręt i nieustępujący od ponad tygodnia bol nie pozwalał mi normalnie funkcjonować.Na pierwszej wizycie P. Doktor dokładnie zebrała wywiad oraz przebadała mnie pod katem neurologicznym. Stwierdziła, ze to migrenowe bóle głowy, wyjaśniła na czym polega ta choroba i poinstruowala jak się z nią zaprzyjaźnić. Można powiedzieć, ze połączyła różne fakty z historii mojej choroby( nie zdawałam sobie sprawy ze nawet ma to znaczenie) i zleciła niezbędne badania tłumacząc ze nie ma potrzeby wydawać niepotrzebnie pieniędzy na inne przeze mnie sugerowane. Efektem tego jest ogromna poprawa, juz zapomnialam jak to jest mieć lekka głowę :) i trafienie w niedobory które pogłębiały problem. Bóle glowy to często bagatelizowany problem, dotąd tak mnie traktowano, dlatego tez szczerze polecam wizytę u P. Doktor. Dla mnie to ogromna poprawa, trochę drugie życie :), właśnie wyszłam z wizyty kontrolnej i mam nadzieje ze dzięki temu wpisowi P. Doktor pomoże tez innym pacjentom ! Bardzo dziękuje !


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr Jakub Skrzeszewski konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

  Otwartość, skuteczność, przyjazna atmosfera. Wizyty rozłożone w czasie, dopasowane do cyklu leczenia.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr Jakub Skrzeszewski Konsultacja psychiatryczna online (kolejna wizyta)

  Polecam Pana doktora w 100% . Bardzo miło się rozmawia . Jest pomocny , empatyczny . Wszystko wyjaśnia w razie problemów .


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Jakub Skrzeszewski konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Przed pierwszą wizytą trochę się stresowałem. Okazało się, że niepotrzebnie. Spotkanie odbyło się w bardzo dobrej atmosferze. Poczułem pełne zrozumienie oraz zostało zalecone mi leczenie.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Monika Bojakowska-Czapnik konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Doktor bardzo miła i empatyczna. Spóźniłam się na wizytę, jednak to nie stanowiło problemu. Pani Monika przeprowadziła bardzo szczegółowy wywiad i wszystko bardzo dokładnie wyjaśniła. Podczas wizyty czułam się bezpiecznie i komfortowo, co jest dla mnie bardzo ważne.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Maksim Artemyev konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Parę osób z mojego bliskiego grona znajomych bardzo polecało Pana Maksima, po długowiecznej walce ze sobą udałem się i nie żałuję, wieże że teraz może być tylko lepiej widać że nadajemy na podobnych falach


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Natalia Hejlman konsultacja psychologiczna (pierwsza wizyta)

  Bardzo profesjonalnie. Pani Hejlman uważnie wysłuchuje, dopytuje i udziela wielu informacji na temat planowania terapii.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania