NZOZ Centrum Alergologii w Lublinie. Specjalistyczna przychodnia alergologiczna.

(31 opinii)

Specjalistyczna Przychodnia Alergologiczna Centrum Alergologii to prestiżowa placówka medyczna w Lublinie oferująca wysokospecjalistyczne i nowoczesne metody diagnostyki i leczenia chorób alergicznych... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

NZOZ Centrum Alergologii w Lublinie. Specjalistyczna przychodnia alergologiczna.

Kawaleryjska 10

20-552 , Lublin , lubelskie

Pokaż dane kontaktowe
Akceptowane ubezpieczenia:
Pacjenci ubezpieczeni i prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Specjalistyczna Przychodnia Alergologiczna Centrum Alergologii to prestiżowa placówka medyczna w Lublinie oferująca wysokospecjalistyczne i nowoczesne metody diagnostyki i leczenia chorób alergicznych (w tym swoista immunoterapia alergenowa) dzieci i dorosłych.

Zapewniamy wysoki poziom usług medycznych z indywidualnym, przyjaznym podejściem do problemów zdrowotnych pacjentów.
Zatrudniamy wysokospecjalistyczny personel medyczny: specjaliści alergolodzy i wykwalifikowane pielęgniarki.

Zapewniamy możliwość wykonania w poradni pełnej diagnostyki alergologicznej (test punktowe, testy płatkowe, oznaczenia poziomu przeciwciał IgE w krwi), badanie spirometryczne, próby prowokacyjne.

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Ewa Chojna

  Alergolog,

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: leczenie

   Bardzo polecam Panią doktor. Jest bardzo dobrym lekarzem. Na Pani doktor jeździmy z córką od 5 lat i jest rewelacja porównując do tego jak zaczynaliśmy leczenie. Na wizycie Pani doktor zawsze bardzo uważnie słucha rodziców, dopytuje jakie objawy towarzyszyły dziecku od ostatniej wizyty. Bardzo polecam.

  • H

   Pani doktor jest bardzo sympatyczną i sumienną osobą.
   Dokładnie wszystko tłumaczy, wdraża skuteczne leczenie.
   Osobiście jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyt.
   Z czystym sumieniem polecam ! :)

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Zbigniew Świć

  Dermatolog, Alergolog,

  • A

   Niestety najgorszy lekarz u którego byłam. Na wizycie pokazałam zmiany skórne na tułowiu, po zerknięciu przez doktora usłyszałam tylko, że jest to łupież pstry. Pan doktor zabrał się za uzupełnianie dokumentacji w komputerze a ja w między czasie chciałam się dopytać co to jest, czy czymś trzeba to smarować, to tylko machnął mi ręką żebym była cicho. No to czekałam aż dostanę receptę, przy wydawaniu której dowiedziałam się tylko żeby smarować raz dziennie, ani jaki to jest lek, ani przez jaki czas smarować. Chciałam pokazać doktorowi jeszcze zmianę skórną na stopie to usłyszałam, czy jestem poważna przecież on już zamknął historię choroby i zaraz może mu powiem jeszcze, cytuję "że przez dwa tygodnie nie robiłam kupy". O co chodziło nie mam pojęcia. Zerknął na zmianę skórną, nie powiedział co to, tylko żebym posmarowała sobie tą maścią co mam na recepcie. (???) Jeszcze nie zdążyłam nawet założyć skarpety ani buta a już słyszę, jak doktor do mnie mówi kilka razy "wszystkiego dobrego, cześć". Po wyjściu z gabinetu w Internecie przeczytałam, ze maść którą dostałam jest na grzybicę (?), a moja diagnoza to łupież pstry. Teraz nie wiem czy taką maścią leczy się także łupież? Na chwilę obecną pozostaje mi Internet. Nie rozumiem tej wizyty, nie rozumiem tego lekarza, ale chce o tym jak najszybciej zapomnieć i przestrzec innych przed wybraniem się do Pana doktora.


 • Agnieszka Witkowska

  Alergolog,

  • S
   Lokalizacja: NZOZ Centrum Alergologii w Lublinie. Specjalistyczna przychodnia alergologiczna.Usługa: alergia u niemowlaka

   Pani dr jest bardzo sympatyczną, ciepłą osobą. Nie zbagatelizowała problemu, jak jej koleżanka po fachu. Córeczka od urodzenia cierpi na alergie pokarmowa. Na początku objawy były delikatne, w raz z upływem czasu się zastrzyły. Pani dr zbiera dokładny wywiad, poświęca tyle czasu, ile potrzeba na wizytę, kieruje na badania by poszerzyć diagnostykę. Nie bagatelizuje problemu ???? jesteśmy na etapie eliminacji alergenów i leczenia skóry, ale wychodzimy na prostą.


 • Anna Horaczyńska - Wojtaś

  Alergolog, Laryngolog, Laryngolog Dziecięcy, lek.

  • J
   Lokalizacja: NZOZ Centrum Alergologii w Lublinie. Specjalistyczna przychodnia alergologiczna.

   Niestety byłam bardzo rozczarowana wizytą. Nie przeprowadzono ze mną szczegółowego wywiadu, wmawiano mi, że coś musiałam zjeść, mimo że w diecie ograniczyłam tyle rzeczy, że jeszcze chwila a samym chlebem i wodą będę się żywić (karmię piersią). Miałam wrażenie, że ja mówię o jednym a Pani Doktor o czym innym. Mówiłam o tym, że córka zrobiła się cała czerwona po mleku modyfikowanym, a Pani Doktor jakoś się tym nie zainteresowała, natomiast skrytykowała mnie, że daję córce słoiczki (na które nigdy żadnej alergii nie było)... Ostrzegała przed konserwantami w takich słoiczkach - nigdy nie widziałam dania dla dzieci z konserwantami w składzie, przecież one są robione metodą wekowania... Otrzymałam mnóstwo informacji, które są ogólnodostępne w internecie (jak np. czy piorę ubrania dziecka w specjalnym proszku itd). Mój pediatra był bardziej pomocny niż Pani Doktor, bo przepisał krople i maść, a Pani Doktor jedynie potwierdziła żeby dawać te krople, tylko w nieco większej dawce. Potem w rozmowie wyszło, że właściwie bez badań krwi to Pani Doktor nie jest mi w stanie za bardzo pomóc, a że krwi nie udało się pobrać dziecku to wyszłam właściwie z niczym. Przykro mi, bo wizyta była stratą czasu. Nie sądzę, że kiedykolwiek tam wrócę.

  • K
   Lokalizacja: NZOZ Centrum Alergologii w Lublinie. Specjalistyczna przychodnia alergologiczna.Usługa: testy alergiczne

   Pani Doktor w sposób czytelny i zrozumiały dla pacjenta objaśniła objawy i przyczyny niedomagań czy odstępstw od normy. Dokonała obszernego wywiadu, a następnie szczegółowego badania mojej osoby. Wszystko to działo się w życzliwej i miłej atmosferze bez zbędnego pośpiechu. Obszernie wyjaśniła sposób działania przepisanych leków. Chętnie polecę znajomym Panią Doktor Horaczyńską-Wojtaś

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Lucyna Wolak-Sobiczewska

  Alergolog,

  • P
   Lokalizacja: NZOZ Centrum Alergologii w Lublinie. Specjalistyczna przychodnia alergologiczna.Usługa: Inny

   Dnia 29.09.2020 byłem u Pani doktor na wizycie. Leczę się u Pani doktor od kilkunastu lat, wizyta była bardzo miła Pani doktor jak zawsze bardzo indywidualnie i kompetentnie podeszła do mojego schorzenia.Leczę się już dłuższy czas u Pani doktor i jestem bardzo zadowolony z profesjonalnej opieki. Bardzo polecam .

  • S
   Lokalizacja: NZOZ Centrum Alergologii w Lublinie. Specjalistyczna przychodnia alergologiczna.Usługa: Alergia pokarmowa u niemowlaka

   Nie polecam Pani dr. Od urodzenia córeczka ma problemy z alergia pokarmową,na wizycie, gdy zaczynałam opowiadać z czym przychodzimy, Pani dr co chwilę mi przerwała i odniosła wrażenie, że nie traktuje mnie poważnie i bagatelizuje, to co do niej mówię. Po zbadaniu córki stwierdziła, że jej zdaniem dziecko jest zdrowe bo skóra jest ładna. Niestety, wyniki krwi wskazywały na coś całkiem innego i pozostałe objawy, co zauważyła nasza pediatra. Pani dr nie zleciał żadnych badań, nie dała wskazówek, zleceń, jak sobie dalej radzić z tym problemem, nie poszerzyła diagnostyki. Wizyta nawet nie trwała 5min. Nie polecam. Na szczęście udało mi się trafić na lekarza, który nam pomógł.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania