Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adresy (2)

Novum - Med
Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 2, 44-300 Wodzisław Śląski
Novum - Med logo
Novum - Med
Parkowa 2, 44-360 Lubomia
Novum - Med logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (23)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  Aleksander Chlubek Inny

  Pań doktor przemiły sympatyczny zawsze pomocny wiedzą na najwyższym.poziomie empatyczny polecam z całego sercaA.L

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Wiesław Folwarczny Inny

  Zdecydowanie nie polecam. Byłam na trzech wizytach, choruję na nieokreślone zapalenie jelit. Na pierwszej wizycie dr zlecił prywatne badania na sibo i kalpotektrynę, aby wykonać badania musiałabym odstawić leki, co było dla mnie niemożliwe.Na kolejnej wizycie miałam już wykonaną kolonoskopię na zlecenie POZ. Doktor zapisał leki, które nie pomogły, a wzmogły ból.
  Na trzeciej wizycie dr. wmawiał mi, że moje zapalenie jest niewielkie i mam subiektywnie zawyżone odczucie bólu, muszę się nauczyć z tym żyć. Przepisał lek w cenie do 400zł z informacją, że „kosztuje kilka stówek, ale jak bardzo panią boli to może pomóc”.
  Instynkt samozachowawczy i doświadczenie kazały mi zapisać się do proktologa. Wizytę miałam kolejnego dnia po wizycie u dr, okazało się, że mój wzmożony ból to dwie bardzo bolesne szczeliny odbytu.
  Wystarczyło badanie per rectum (!), wypisano leki, w tym część na ryczałt i do zrobienia przez aptekę. Przykro mi, że musiałam pomoc uzyskać u innego specjalisty.

  M
  Profil zweryfikowany
  Sławomir Cyprian Blamek Inny

  Pan Profesor Blamek to wybitny specjalista w swojej dziedzinie. Wspaniały lekarz z dużą empatią i zaangażowaniem w leczenie. Wspierał mnie oraz moich rodziców podczas leczenia chłoniaka oraz poprowadził radioterapię w Gliwicach. Zawsze potrafił odpowiedzieć na wszystkie moje oraz moich rodziców pytania. Od samego początku dawał mi poczucie, że będę wyleczony i dzięki temu bardziej optymistycznie podchodziłem do ciężkiego leczenia. Z całego serca dziękuję i polecam Pana Profesora.

  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Tomasz Zejer Inny

  Dzięki panie doktorze za wymianę stawu biodrowego miał Pan rację prawie 4 miesiące po operacji i jest lepiej wdzięczny pacjent Andrzej kwaśniewski

  T
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Kamila Zawadzińska-Halat konsultacja dermatologiczna

  Pani doktor to świetny specjalista mam poczucie że trafiłem pod dobry adres.Polecam wszystkim szukających dobrego dermatologa.

  T
  Profil zweryfikowany
  Sławomir Cyprian Blamek Inny

  Świat życzyłby sobie takich lekarzy!

  Pan profesor przyjął mnie pilnie z zalecenia urologów, którzy nieskutecznie leczyli mnie na kamicę nerkową. Już w pierwszej kolejności zlecił wykonanie USG jąder (co powinien wcześniej zrobić urolog…) i szybko potwierdził guza jąder.

  Zaproponował leczenie i wsparcie. W chwilę skutecznie zdiagnozował to z czym nie radziło sobie dwóch urologów od 2 tygodni.

  Wizyta profesjonalna, lekarz zaangażowany. Polecam!

  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Kamila Zawadzińska-Halat konsultacja dermatologiczna

  Polecam serdecznie . Bardzo miła, kompetentna lekarka. Szczegółowy wywiad, jasne zalecenia, wyjaśnienia.

  D
  Profil zweryfikowany
  Novum - Med Inny

  Lekarka sympatyczna, ale niestety wizyta ciążowa trwa nie dłużej niż 10 min, zaangażowania brak, pobieżnie bada, nie kojarzy stałych klientek, nigdy nie odbiera telefonów pacjentek - można pisać SMS i czasami zdarzy się jej odpisać. Częste absencje i brak zastępstwa. W związku z powyższym kobieta spodziewająca się dziecka nie czuje się bezpiecznie pod „opieką” tej lekarki. Nie polecam prowadzenia ciąży u tej Pani, na pewno tam nie wrócę.

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Maciej Wilkiewicz Inny

  Polecam z czystym sumieniem Pana doktora. Bardzo sympatyczny lekarz. Odpowiadał na każde pytanie, na moje zaskoczenie pamiętał moją wizytę w szpitalu (2 lata wcześniej). Bez problemu została omówiona moja sytuacja w planowaniu ciąży w trakcie epilepsji. W razie jakich kolwiek problemów lub pytań kazał dzwonić do poradni a Pan doktor podejmie konsultacje. Wspaniały człowiek i lekarz.

  E
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Tomasz Zejer Inny

  Miałam wczoraj wizytę u doktora Zejera.
  Bardzo miły lekarz i cierpliwy. Dokładnie wszystko wyjaśnił.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania