Informacje o placówce

Gabinety

Novum - Med

Parkowa 2

44-360 , Lubomia

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Novum - Med

Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 2

44-300 , Wodzisław Śląski , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
13 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Tomasz Zejer Inny

  Pan doktor to świetny fachowiec, kompetentny i stawia trafne diagnozy. Pomógł mi już wielokrotnie, a choruje na RZS ponad 25 lat. Profesjonalne, a przy tym życzliwe podejście do pacjenta. Z całego serca polecam!!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Grzegorz Nowakowski Inny

  Lekarz uprzejmy w kontakcie z pacjentem i konkretny w udzielaniu informacji o stanie zdrowia. Podczas punktualnej wizyty miałam zrobione USG , odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania , receptę na leki i umówiony termin następnej wizyty . Jestem bardzo zadowolona . Polecam.


  L
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Tomasz Zejer Inny

  Najlepszy lekarz jakiego spotkałem mając 44 lata , podczas wizyty zadbał o mojego 8 letniego syna który był pacjentem tak profesjonalnie że nie mogę sobie wyobrazić by ktoś zrobił to lepiej ,syn pomimo bólu po urazie o dr mowi samych superlatywach. Na dodatek pomimo ze ja nie byłem pacjentem dr zauważył pewne dolegliwości u mnie i od razu zareagował i starał się i mi pomóc. Nic więcej do dodania profesjonalista jakich mało


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Grzegorz Nowakowski Inny

  Moja mama rok temu zgłaszała temu lekarzowi objawy cukrzycy, lekarz to zlekceważył i nie zlecił żadnych badań, stwierdził że silne trzęsienie się rąk jest spowodowane tym, że mama jest przyzwyczajona do regularnego jedzenia o danych godzinach i stwierdził że po prostu musi dalej tak robić. Mama trafiła w czerwcu do szpitala w bardzo złym stanie z cukrem około 400 i okazało się że to niezdiagnozowana cukrzyca typu I. Nie rozumiem jaki jest problem w zaleceniu podstawowych badań. Bardzo ogromne zlekceważenie problemu.

  dr n. med. Grzegorz Nowakowski

  Cukrzyca typu 1 występuje u dzieci, młodzieży i młodych dorosłych do 30 rż. W przypadku dorosłych zdarza się wyjątkowo. Wcześniej nie daje objawów, zaczyna się gwałtownie - jest to spowodowane bezwzględnym niedoborem insuliny. Nie da się jej wykryć wcześniej. Nawet gdyby się udało zdiagnozować chorobę na wczesnym etapie nie ma skutecznej profilaktyki i możliwości zatrzymania procesu chorobowego, gdyż dochodzi do nieodwracalnego wysp trzustkowych, które produkują insulinę. Jako, że objawy występują nagle i szybko powodują pogorszenie się stanu chorego to najczęściej pacjent trafia na izbę przyjęć lub szpitalny oddział ratunkowy. Oczywiście okresowe wykonywanie badań profilaktycznych jest ważne. Jeśli pacjent zwraca się do mnie z prośbą o poszerzenie diagnostyki nigdy nie odmawiam. Zawsze jest to "umowa" między lekarzem i pacjentem jaki ma być zakres porady, gdyż dodatkowe badania wiążą się z dodatkowymi kosztami, tym bardziej, że część z tych badań można wykonać bezpłatnie u swojego lekarza rodzinnego.
  Z poważaniem Grzegorz Nowakowski
  ps kontakt do mnie opinie@novum-med.pl


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Milena Howis-Krzystała ocena stanu psychicznego

  Wizyta z zapewnieniem intymności i poczucia bezpieczeństwa, zrozumieniem problemu, wyjaśnieniem sposobu leczenia z detalami. Pani Doktor otwarta na problemy, skupiona i zaangażowana. Serdecznie polecam.

  lek. Milena Howis-Krzystała

  Dziękuję za wystawioną opinię, życzę dużo zdrowia!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Weronika Jadwiga Lach-Witych Inny

  Pani Weronika Jadwiga Lach-Witych Lek. Pulmonolog
  To najlepsza Pani doktor jaką miałem okazję poznać i leczyć się wiele lat. Kompetentna, z ogromną wiedzą i przede wszystkim wspaniałym podejściem do pacjenta . Ogromna kultura osobista i życzliwość, lekarz któremu dobro pacjenta leży na sercu. W przypadku wątpliwości, czy pytań - zawsze ma czas, aby szczegółowo wszystko wyjaśnić językiem przystępnym dla każdego. Wspaniała Pani doktor ,lekarz z powołania, którą polecam z całego serca wszystkim i z całego serca dziękuje za leczenie i opiekę lekarską.
  Pacjent Andrzej Zahorski.  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Tomasz Zejer Inny

  Lekarz kompetentny. Zna się na swojej pracy. Zrobił RTG i wszystko było wiadomo . Męczyła się od miesiąca. Kontakt z lekarzem znakomity. Wytlumaczyl wszystko dokładnie co dolega. Jestem zadowolona


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Milena Howis-Krzystała konsultacja psychiatryczna

  Psychiatra godny polecenia, zawsze poświęca odpowiednią ilość czasu na nurtujące mnie pytania dotyczące terapii, wysłucha ze spokojem, cierpliwa. Dobranym leczeniem trafiła w samo sedno, to dzięki Pani Doktor znów cieszę się życiem. Przy tym uśmiechnięta i sympatyczna, lekarz z powołania. Jeżeli ktoś potrzebuje pomocy lekarza tej specjalizacji polecam Panią Doktor z całego serca.

  lek. Milena Howis-Krzystała

  Dziękuję za opinie!
  Życzę dużo zdrowia i pogodnych dni!


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Barbara Ciszek konsultacja ginekologiczna

  Nie jestem zadowolona z wizyty u Pani Doktor. Udałam się z konkretnym problemem i niestety nie uzyskałam pomocy. Nie zostałam nawet zapytana o podstawowe dane, które zazwyczaj lekarz pyta w trakcie wywiadu (np. pierwsza miesiączka, ostatnia miesiączka itd.). Co więcej, na pacjenta było przeznaczone jedynie 10 minut (kolejna osoby była umówiona 10 minut po godzinie, na którą umówiłam się ja). Pani Doktor mnie zbadała, lecz po badaniu nie podjęła ze mną konwersacji na temat mojego problemu. Jestem rozczarowana tą wizytą. Co więcej - wizyta bardzo droga jak na konsultację ginekologiczną, a nawet nie dostałam potwierdzenia (rachunku) płatności.


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Maria Grabiec

  to jest bardzo dobry lekarz można zawsze na nią liczyć pomoże w każdej sytuacji moja teściowa miała zasłabnięcia 3 razy w tygodniu woda pod płucami problemy z kręgosłupem z sercem itd..inny lekarz mówił że tak to już będzie a pani doktor jej pomogła i czuje się dużo lepiej dziękujemy jej


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania