Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Novum - Med

Parkowa 2

44-360 , Lubomia

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Novum - Med

Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 2

44-300 , Wodzisław Śląski , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Kamila Zawadzińska-Halat konsultacja dermatologiczna

  Polecam serdecznie . Bardzo miła, kompetentna lekarka. Szczegółowy wywiad, jasne zalecenia, wyjaśnienia.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Barbara Ciszek Inny

  Lekarka sympatyczna, ale niestety wizyta ciążowa trwa nie dłużej niż 10 min, zaangażowania brak, pobieżnie bada, nie kojarzy stałych klientek, nigdy nie odbiera telefonów pacjentek - można pisać SMS i czasami zdarzy się jej odpisać. Częste absencje i brak zastępstwa. W związku z powyższym kobieta spodziewająca się dziecka nie czuje się bezpiecznie pod „opieką” tej lekarki. Nie polecam prowadzenia ciąży u tej Pani, na pewno tam nie wrócę.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maciej Wilkiewicz Inny

  Polecam z czystym sumieniem Pana doktora. Bardzo sympatyczny lekarz. Odpowiadał na każde pytanie, na moje zaskoczenie pamiętał moją wizytę w szpitalu (2 lata wcześniej). Bez problemu została omówiona moja sytuacja w planowaniu ciąży w trakcie epilepsji. W razie jakich kolwiek problemów lub pytań kazał dzwonić do poradni a Pan doktor podejmie konsultacje. Wspaniały człowiek i lekarz.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Tomasz Zejer Inny

  Miałam wczoraj wizytę u doktora Zejera.
  Bardzo miły lekarz i cierpliwy. Dokładnie wszystko wyjaśnił.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Tomasz Zejer Inny

  Pan doktor to świetny fachowiec, kompetentny i stawia trafne diagnozy. Pomógł mi już wielokrotnie, a choruje na RZS ponad 25 lat. Profesjonalne, a przy tym życzliwe podejście do pacjenta. Z całego serca polecam!!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Grzegorz Nowakowski Inny

  Lekarz uprzejmy w kontakcie z pacjentem i konkretny w udzielaniu informacji o stanie zdrowia. Podczas punktualnej wizyty miałam zrobione USG , odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania , receptę na leki i umówiony termin następnej wizyty . Jestem bardzo zadowolona . Polecam.


  L
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Tomasz Zejer Inny

  Najlepszy lekarz jakiego spotkałem mając 44 lata , podczas wizyty zadbał o mojego 8 letniego syna który był pacjentem tak profesjonalnie że nie mogę sobie wyobrazić by ktoś zrobił to lepiej ,syn pomimo bólu po urazie o dr mowi samych superlatywach. Na dodatek pomimo ze ja nie byłem pacjentem dr zauważył pewne dolegliwości u mnie i od razu zareagował i starał się i mi pomóc. Nic więcej do dodania profesjonalista jakich mało


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Grzegorz Nowakowski Inny

  Moja mama rok temu zgłaszała temu lekarzowi objawy cukrzycy, lekarz to zlekceważył i nie zlecił żadnych badań, stwierdził że silne trzęsienie się rąk jest spowodowane tym, że mama jest przyzwyczajona do regularnego jedzenia o danych godzinach i stwierdził że po prostu musi dalej tak robić. Mama trafiła w czerwcu do szpitala w bardzo złym stanie z cukrem około 400 i okazało się że to niezdiagnozowana cukrzyca typu I. Nie rozumiem jaki jest problem w zaleceniu podstawowych badań. Bardzo ogromne zlekceważenie problemu.

  dr n. med. Grzegorz Nowakowski

  Cukrzyca typu 1 występuje u dzieci, młodzieży i młodych dorosłych do 30 rż. W przypadku dorosłych zdarza się wyjątkowo. Wcześniej nie daje objawów, zaczyna się gwałtownie - jest to spowodowane bezwzględnym niedoborem insuliny. Nie da się jej wykryć wcześniej. Nawet gdyby się udało zdiagnozować chorobę na wczesnym etapie nie ma skutecznej profilaktyki i możliwości zatrzymania procesu chorobowego, gdyż dochodzi do nieodwracalnego wysp trzustkowych, które produkują insulinę. Jako, że objawy występują nagle i szybko powodują pogorszenie się stanu chorego to najczęściej pacjent trafia na izbę przyjęć lub szpitalny oddział ratunkowy. Oczywiście okresowe wykonywanie badań profilaktycznych jest ważne. Jeśli pacjent zwraca się do mnie z prośbą o poszerzenie diagnostyki nigdy nie odmawiam. Zawsze jest to "umowa" między lekarzem i pacjentem jaki ma być zakres porady, gdyż dodatkowe badania wiążą się z dodatkowymi kosztami, tym bardziej, że część z tych badań można wykonać bezpłatnie u swojego lekarza rodzinnego.
  Z poważaniem Grzegorz Nowakowski
  ps kontakt do mnie opinie@novum-med.pl


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Milena Howis-Krzystała ocena stanu psychicznego

  Wizyta z zapewnieniem intymności i poczucia bezpieczeństwa, zrozumieniem problemu, wyjaśnieniem sposobu leczenia z detalami. Pani Doktor otwarta na problemy, skupiona i zaangażowana. Serdecznie polecam.

  lek. Milena Howis-Krzystała

  Dziękuję za wystawioną opinię, życzę dużo zdrowia!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Weronika Jadwiga Lach-Witych Inny

  Pani Weronika Jadwiga Lach-Witych Lek. Pulmonolog
  To najlepsza Pani doktor jaką miałem okazję poznać i leczyć się wiele lat. Kompetentna, z ogromną wiedzą i przede wszystkim wspaniałym podejściem do pacjenta . Ogromna kultura osobista i życzliwość, lekarz któremu dobro pacjenta leży na sercu. W przypadku wątpliwości, czy pytań - zawsze ma czas, aby szczegółowo wszystko wyjaśnić językiem przystępnym dla każdego. Wspaniała Pani doktor ,lekarz z powołania, którą polecam z całego serca wszystkim i z całego serca dziękuje za leczenie i opiekę lekarską.
  Pacjent Andrzej Zahorski.  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania