Niepubliczny Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej Medico Lotnicza Adam Gronowski

(88 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Niepubliczny Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej Medico Lotnicza Adam Gronowski

Lotnicza 3

64-920 , Piła , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Maria Oszczyk

  Lekarz Rodzinny, lek.

  • P

   Najlepszy. Szczególnie p. dr Oszczyk to rewelacyjny lekarz i fantastyczny człowiek...


 • Anna Perucka

  Internista, Lekarz Rodzinny,

  • B

   Chodzę do tej Pani doktor już 15 lat. Pani doktor ma od jakiegoś czasu złe podejście do mnie bo nie może się zdecydować bo raz mówi mi na Ty a raz na Pan. Ostatnio dosyć niemiła, traktuje mnie jak intruza a nie jak pacjenta i dosyć przedmiotowo. Nie jest dobrym specjalistą, to co dobre u Pani doktor to, że da od czasu do czasu L-4 jak jest potrzebne i nic po za tym. Ale jak ma dać skierowanie gdzieś to robi to z wielką łaską i taką miną, jak bym nie wiadomo co jej zrobił. To jest nie tylko moja opinia, ale jak rozmawiałem z innymi pacjentami Pani doktor to mają o Niej podobne zdanie jak ja. Stwierdziłem teraz, że czas najwyższy zmienić lekarza rodzinnego na innego. Bo chcę się czuć jak pacjent a nie jak intruz. W końcu nie po to opłacam składki i podatki, żeby mnie tak traktować. A za 15 lat Pani doktor Annie Peruckiej dziękuję !!!


 • Zbigniew Twardowski

  Ginekolog, lek.

  • Moja pierwsza wizyta u tego ginekologa. Bardzo miły pan, wszystko wytłumaczył, wyjaśnił z niczym nie robił problemów. Również pani w rejestracji wszystko mi wyjaśniła, rozwiała każde obawy. Naprawdę mili ludzie, a do tego na plus, że można dostać się z dnia na dzień. Jedyny gabinet w Pile z taką dostępnością... Szczerze polecam każdej kobiecie, żałuję, że tak się stresowałam przed wizytą ;-)

  • E

   Doktor Twardowski to pierwszy ginekolog do którego postanowiłam iść...i szczerze polecam!
   Pielęgniarka bardzo miła,wszystko wytłumaczyła,widziała,że lekko się stresuje wizytą i podeszła bardzo profesjonalnie i życiowo. Sam doktor również bardzo miły,tłumaczył każde przeprowadzone badanie. Wizyta krótka i na temat. Polecam każdej kobiecie!

  Zobacz wszystkie opinie (30) o tym lekarzu


 • Adam Gronowski

  Lekarz Rodzinny, lek.

  • Lokalizacja: MEDICO NZOZUsługa: lekarz rodzinny

   Super lekarz świetne podejście do dzieci , dokładny podczas badań .w razie potrzeby nie ma problemu z uzyskaniem zleceń na badania

  • K

   Znam lekarza od ponad 18 lat. Od momentu wprowadzenia medycyny rodzinnej zajmuje się całą naszą 4 osobową rodziną. W razie chorób jedengo z członków rodziny myśli o innych (w przypadku bardzo zaraźliwych chorób). Bez problemu kieruje na badania diagnostyczne i do specjalistów. POLECAM!!!!!!!!!!!!!!

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Grażyna Kaczmarek

  Pediatra, lek.

  • A
   Lokalizacja: Przychodnia Rejonowa nr 3 Poradnia DziecięcaUsługa: kontrolna

   Lecze u Pani doktor troje dzieci. Co roku cała trójka ma robioną morfologię i badanie moczu, ot takie sprawdznie stanu zdrowia. Nie miałam nigdy problemy z otrzymaniem skierowania, byłam z dziewczynkami w sanatorium, jedna jest astmatyczką, wiec pod specjalna kontrolą. Zawsze wszystkie potrzebne badania były wykonane, nawet te, o które prosiłam ja... Nie mam żadnych zastrzeżeń i szczerze polecam tego pediatrę.

  • M

   Pani dr Kaczmarek- lekarz z powolania!! W kontakcie z pacjentem zyczliwa, mila.. tworzy atmosfere bezpieczenstwa i zaufania.Prowadzi mnie od urodzenia, trafnie diagnozuje, a jesli ma watpliwosci kieruje na badania specjalistyczne. Jestem szczesciara, ze mam takiego lekarza rodzinnego!!!

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Bożena Basiukajć

  Ginekolog, lek.

  • D
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: kontrola

   Wizyta przebiega sprawnie, wymaz, badanie, USG, kontrola piersi.
   Pani dr rzeczowa, krótko na temat, bez zbędnych pogaduszek.
   Polecam!

  • I

   Lekarka bardzo niesympatyczna.Sprawia wrażenie jakby pracowała za karę. Do pacjentek zwraca się bezosobowo, wydając krótkie komendy. Krytycznie nastawiona do innych lekarzy. Jeśli nastawiacie się drogie koleżanki na rozmowę z ta Panią, to za dużo się nie dowiecie. Aż strach o cokolwiek zapytać. Jeśli nie chcecie nabawić się awersji do badania ginekologicznego, wybierzcie innego medyka, który nie będzie Was traktować jak kolejny ,,obiekt" do zbadania. W dzisiejszych czasach mamy prawo więcej wymagać od lekarzy,zwłaszcza mamy prawo do informacji na temat naszego zdrowia.

  Zobacz wszystkie opinie (22) o tym lekarzu


 • Sylwia Jędrzejczyk-Pazdzioch

  Dietetyk, mgr

  • E
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej Medico Lotnicza Adam GronowskiUsługa: jadłospis 7-dniowy

   Pani Sylwia jest po prostu niesamowita ! Zawsze z uśmiechem wita pacjenta i na każdej wizycie przekazuje swój ogrom wiedzy.
   Diety są smaczne i łatwe w przygotowaniu, a co najważniejsze- dają niesamowite efekty, o czym mogłam przekonać się ja oraz moja mama.
   Bardzo polecam Panią Doktor. Aż żałuję, że moja dieta już się skończyła:-) ale dzięki Pani doktor zdrowe nawyki żywieniowe zostały.

  • M
   Lokalizacja: Równowaga Dietetyka Kliniczna

   Dzięki tej Pani dowiedziałam się dlaczego od dłuższego czasu tyję stosując rożne diety, po wspólnych rozmowach o wcześniejszych dietach i zleceniu kilku badań od razu wyszło na jaw co mnie męczy :)

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu