Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wysokospecjalistyczne Centrum Medyczne ''Centermed'' Sp. z o.o.

(17 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wysokospecjalistyczne Centrum Medyczne ''Centermed'' Sp. z o.o.

Piotra Skargi 29 a

Tarnów, małopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Beata Turzańska

  Reumatolog, Internista,

  • G

   Bardzo dobra Pani Doktor - Reumatolog. Choruję na Zesztywniające Zapalenie Stawów Kręgosłupa i Pani Doktor bardzo dobrze ustawiła mi leczenie. Jestem za to bardzo wdzięczny - gdyż do tej pory tylko cierpiałem (ZSKK - to bardzo bolesna i utrudniająca życie choroba). Dzięki Pani Doktor mogę normalnie funkcjonować. Jeszcze raz dziękuję. Pacjent G. Sz.

  • Nie polecam wizyty na Kase Chorych !!!
   ```
   Ocena została zmieniona na "Odradzam". Powód: Treść komentarza nie wskazuje na brak kompetencji lekarza.
   ```


 • Elżbieta Blicharz

  Endokrynolog,

  • Ł
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Nie polecam pani Blicharz. Niby miła i uprzejma ale od początku leczenia bagatelizowała nieprawidłowe wyniki hormonów które dodatkowo pokrywały się z książkowymi objawami psycho-fizyczynymi. Lekarz rodziny zlecił zbadanie hormonów które wg. niego mogą dawać objawy które mi doskwierały - wyniki oczywiście nie prawidłowe (nie mieszczące się w normach). Pani B. poza wyregulowaniem poziomu TSH nie zrobiła nic by ogarnąć resztę hormonów (które jak się okazało miały największy wpływ na wszystkie objawy z którymi się zgłosiłem) - powiedziała żeby resztą się nie przejmować i nie robić kolejnych badań w końcu na którejś wizycie rozłożyła ręce i oznajmiła, żebym szukał innego lekarza. Tak też zrobiłem - pierwszy lepszy lekarz w KRK unormował jeden hormon co skutkowało stabilizacją reszty - po 3 tygodniach czuje się dużo lepiej - w porównaniu do rocznego leczenia u pani B. gdzie było tylko gorzej w związku z pogłębiającymi się nieprawidłowościami hormonów. Nie chcę tu nikogo reklamować lecz chcę wszystkich przestrzec przed leczeniem u tego endokrynologa

  • S
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Bardzo profesjonalny specjalista. Pani doktor bardzo sympatyczna, odrazu postawiła diagnozę, rzeczowo wszystko wytłumaczyła i skierowała na konieczne badania. Serdecznie polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu


 • Józefa Panek

  Endokrynolog,

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Problemy z tarczycą w ciąży

   Niższej opini niż 1 nie ma, trafiłam do Pani doktor w 32 tyg ciąży z bardzo niskim tsh, przyjmowałam przez bardzo długi czas letrox ponieważ miałam zawsze problem z wysokim poziomem tsh dlatego tak nagły spadek mnie przestraszyl. Byłam u Pani doktor na Nfz, w życiu nie trafiłam do takiego lekarza, Pani doktor przyjęła mnie jak za karę, była opryskliwa na wstępie zapytała gdzie mam usg tarczycy, chyba po to idzie się do lekarza żeby otrzymać wskazówki jakie badania ma się wykonać, na moje pytania odpowiadała z przymusu. Na koniec dostałam skierowanie na badania i ustalony termin za 2 tyg. Oczywiście nie pojawiłam się na kolejnej wizycie, poszłam do innego endokrynologa który kazał odstawić leki i tsh wróciło do normy :)
   Straciłam czas na wizytę u Pani doktor która poza moimi nerwami nie wniosła nic.

  • A

   Byłam u pani doktor dobrych kilka lat temu jako dziecko i pamiętam że oglądała ("badała") moją tarczyce przez dość gruby golf.....

  Zobacz wszystkie opinie (20) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania