Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Wieliszewie Ber-Med

Niepodległości 85

05-135 , Wieliszew , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Grażyna Krysik

  Pediatra, lek.

  • G

   Nie polecam,a wręcz odradzam.już 2 razy nie rozpoznała zapalenia płuc u mojego syna przez co wylądował na długo w szpitalu

  • M

   Tylko do tej Pani doktor mam zaufanie...
   Od dwóch lat leczy moją dwuletnią córeczkę. Kiedy inni lekarze odsyłali mnie z kwitkiem lub zmianą antybiotyku Ona skierowała nas do szpitala...Jest bardzo rzeczowa i kompetentna.


 • Modesta Wanda Wilska

  Psychiatra, lek.

  • G

   Miałem w swoim życiu okres ciężki. Trudno mi to opisać, ale o pomoc zwróciłem się do Pani Doktor. Pomoc okazała się bardzo skuteczna. Bardzo dziękuję jej za cierpliwość i profesjonalizm. Poza tym Wieliszew jest blisko Warszawy, a istotnym też jest, że można tam pominąć kilometrowe kolejki.

   Grzegorz Wilski


 • Joanna Myszkowska

  Alergolog, Pediatra,

  • B
   Lokalizacja: Gabinet Alergologiczno-Pediatryczny

   Wspaniała, doświadczona lekarka, uważna, nie zawiodła nas nigdy. Opiekuje się naszą córeczką od 2 lat, od momentu gdy wyprowadziła małą z zapalenia płuc. Potem dzięki Pani doktor i wdrozonemu leczeniu profilaktycznemu ograniczylysmy infekcje córki i zniknął nocny kaszel, który trwał prawie rok! Córka uwielbia do chodzić do Pani Joanny.

  • U

   Rewelacyjna lekarka z dużym doświadczeniem! Do dr Myszkowskiej chodzimy od lat i nigdy nie zawiodła! Zawsze jest w pogotowiu, gdy jesteśmy w potrzebie. Ma wspaniałe podejście do pacjenta i jest specjalistką w dziedzinie alergologii. Chodziłam do niej przez całe dzieciństwo i z pewnością moje dzieci też będę leczyła u pani doktor.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Katarzyna Szerejko

  Lekarz Rodzinny,

  • P
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Wieliszewie BER-MEDUsługa: badania diagnostyczne

   Przede wszystkim Pani doktor jest prawdziwym lekarzem z powołania. Poza tym jest bardzo miłą, ciepłą osobą, bez wątpienia dostrzega w pacjencie człowieka, a nie "przedmiot". Pani doktor wykonuje swoją pracę z ogromnym zaangażowaniem, nie stara się "leczyć objawów", a naprawdę wyleczyć chorobę. Jako pacjentka czuję, że jestem w dobrych rękach.


 • Jarosław Jakubowski

  Neurolog,

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Warszawa

   Wspaniały, bardzo miły i kulturalny, zaangażowany lekarz! Dawno nie wyszłam z gabinetu tak miło zaskoczona wizytą. Serdecznie polecam!

  • K

   Byłem zapisany na 17:30 a wszedłem prawie że o 17:10. Następna osoba czekająca w kolejce z 18:00 weszła zaraz po mnie. Dziwnym trafem Pan doktor jakoś szybko uporał się z pacjentami. Niestety ze mną zrobił podobnie. Fakt że skierował na tomografię co zaliczę na plus ale szkoda że nie zbadał wcześniej. Co prawda kilka dni wcześniej byłem u innego neurologa ale wydaje mi się że powinien mnie mimo wszystko zbadać. Potem zapytany o tomografię przebiegi i przygotowanie odesłał do rejestracji gdzie dostanę wytyczne. Szkoda że nie chciał nawet słowem coś więcej powiedzieć. Za tą oschłość i jakieś szybkie zajmowanie się pacjentami ocena taka a nie inna.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Jacek Badzian

  Lekarz Rodzinny,

  • B
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Wspaniały lekarz. Kompetentny, cierpliwy, zawsze pomocny. Poświęca pacjentowi tyle czasu ile potrzeba. Diagnoza zawsze skuteczna i pomocna. Lekarz z powołania, marzy mi się więcej takich.

  • E

   Świetny lekarz, chodzi do niego cała rodzina. Wyleczył mnie z dolegliwości z którymi lekarz specjalista sobie nie poradził ... Polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Roman Pająk

  Ginekolog, Położna/Położny,

  • I
   Lokalizacja: "Legio Med" s.c.Usługa: Inny

   Do dr.Pajaka trafiłam z polecenia. Niestety byl to bardzo zly wybór. Lekarz prowadził moją ciążę, poki nie wybuchla pandemia mozna by powiedziec ze wszystko było na dobrej drodze. W trakcie trwania pandemii lekarz zaczął udzielać teleporad, co w przypadku lekarza ginekologa uwazam za nonsens. Moje teleporady trwaly 2 minuty, za kazdym razem doktor pytal o to samo, czy pierwsza ciąża, jak sie Pani czuje i tak dalej. Mialam wrazenie ze dzwonil do mnie nie mając wogole mojej karty przed sobą. Gdy w czerwcu będac w koncowce 7 miesiaca znowu zaproponowano mi teleporade, zrezygnowałam z tego lekarza i poszlam do innego,gdyz dr. Pajak nie widzial mnie przeszlo dwa miesiace i pomimo zglaszanych dolegliwosci nie zaprosil do gabinetu na żadne badanie. Dr. nie zdiagnozowal u mnie nadciśnienia, pomimo ze podczas pomiaru w gabinecie za kazdym razem bylo ono wysokie, w efekcie urodzilam dziecko z zamartwicą urodzeniawa i niską punktacją Abgar. Jednym slowem nie polecam tego lekarza zwlaszcza ze te teleporady byly platne.

  • A
   Lokalizacja: "Legio Med" s.c.Usługa: Inny

   Moja ciąża prowadzona przez dr Pająka zakończyła się martwym porodem w 32 tc. Lekarz ignorował zgłaszane objawy, nie kierował na dodatkowe badania. Ani razu podczas całej ciąży nie zbadał mnie palpacyjnie, nie zrobił tego też na wizycie kontrolnej w połogu. Na USG połówkowym nie ocenił serca, nie zrobił tego też później. Dziś po 4 miesiącach wiem, że mam trombofilię i celiakię, nie rozpoznane i nieleczone. Nie polecam tego lekarza.

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu