NZOZ „Serce Sercu” – nie bez przyczyny wybrana została taka nazwa naszej Przychodni. Nazwa ta podkreśla charakter naszej działalności, która jest działalnością leczniczą wypływająca prosto z serc p... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Serce Sercu

Rynek 4

32-031 , Mogilany , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Akceptowane ubezpieczenia:
Pacjenci ubezpieczeni i prywatni (bez ubezpieczenia)

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Serce Sercu

ul. Leśna 1a

32-020 , Wieliczka , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Akceptowane ubezpieczenia:
Pacjenci ubezpieczeni i prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

NZOZ „Serce Sercu” – nie bez przyczyny wybrana została taka nazwa naszej Przychodni.
Nazwa ta podkreśla charakter naszej działalności, która jest działalnością leczniczą wypływająca prosto z serc pracującego personelu w kierunku pacjentów.
Dzięki zgranemu personelowi lekarskiemu, pielęgniarskiemu, administracyjnemu świadczone przez nas usługi, są pod względem jakości na bardzo wysokim poziomie, czego dowodem jest systematycznie powiększająca się ilość zadowolonych pacjentów.
Personel medyczny nie pozostaje bierny. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje poprzez kursy, szkolenia, sympozja, zjazdy, konferencje, publikacje naukowe , otwarte/ukończone przewody doktoranckie.
Nasze placówki (Mogilany oraz Wieliczka) świadczą usługi kompleksowe: od zdiagnozowania problemu zdrowotnego, poprzez pełną diagnostykę, aż do zastosowania odpowiedniego procesu leczniczego.

Nasze usługi świadczone są w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia i komercyjnie.

Serdecznie zapraszamy!

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

3

Ogólna ocena
3 opinie

 • B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Małgorzata Karończyk Inny

  Moja ukochana Pani Doktor. Od 13 lat walczymy razem o moje chorowite serce. Pani Doktor jest przesympatyczna, zawsze uśmiechnięta, rzetelna, zaangażowana-nawet próby wysiłkowe mi nie straszne. Wiem, że mogę liczyć na kompetentną pomoc z Jej strony. Niech Bóg Pani Doktor błogosławi.

 • G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Małgorzata Karończyk

  Może jest Pani dobrym kardiologiem ale we mnie nie rozpoznała Pani zapaleni płuc i antybiotyk który wypisała Pani na recepcie spowodował huśtawkę w moim organizmie.
  Pani Kardiolog miała dyżur na opiece całodobowej w Mogilanach, założyłbym, że w roli internisty.
  Polecam sprawdzać nawet jak się idzie na całodobowa opiekę, z kim będziecie się badali, osobiście nie mam żadnej urazy może akurat miałem pecha.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Sylwia Łanowiecka-Wilkosz Cukrzyca ciążowa

  Serdecznie odradzam, szczególnie kobietom w ciąży. Lekarka zupełnie niezainteresowana pacjentem, jako człowiekiem. Liczy się tylko tabelka. Przy tym arogancka i protekcjonalna. To moja trzecia cukrzyca ciążowa i po raz pierwszy prowadzona przez tę lekarkę. Myślę, że ostatnią rzeczą jakiej potrzebuje moje dziecko jest przemęczona i zestresowana matka. Wg tej Pani liczy się tylko dieta i pomiary. Pacjentka nie ma żadnego życia, powinna na okres ciąży zlikwidować posiadane dzieci, dom i zobowiązania, tak żeby mogła skupić się jedynie na przygotowywaniu odpowiednich posiłków i dokonywaniu pomiarów, aby na ich podstawie lekarka mogła wyrokować. Niestety w normalnym życiu nie zawsze jest możliwość zjedzenia tego co się powinno, czy zbadania się o czasie. Co nie zmienia faktu, że jestem w stanie ocenić rzetelnie czy mimo moich starań mam po obiedzie trzeci raz z rzędu za wysoki cukier, czy to jednak nie był najlepszy posiłek i tym razem wyjątkowo ten cukier jest za wysoki. Niestety dla tej lekarki pacjentka nie jest kompetentnym źródłem informacji. Nie dala mi szansy obrony przed jej zastrzeżeniami, a gdy próbowałam tłumaczyć, usłyszałam że to nie jej sprawa i ona mi tylko mówi jak powinnam postępować, a co ja z tym zrobię , to moja rzecz. Wszystko w bardzo nieprzyjemny sposób. Dlatego otrzymałam adnotację o braku współpracy i porozumienia, o propozycji wykonywania regularnych pomiarów (sarkazm na wysokim poziomie) i zastosowania insuliny, mimo mojego wyraźnego komunikatu, że to błędy dietetyczne, a nie stały problem.
  Podczas wizyt odczułam, że jako kobieta w ciąży nie jestem mile widziana w tym gabinecie, ponieważ na pierwszej wizycie dowiedziałam się, że ciężarne są tu tak "dodatkowo" przyjmowane. Pani zasugerowała mi też kiedy, jako ciężarna, powinnam umówić kolejny termin wizyty (chodzilo o konkretny dzień tygodnia), a gdy sie pojawiłam, usłyszałam, że jestem już czwartą ciężarną tego dnia, jakby to był zarzut.
  Zgodnie z sugestią lekarki, nie mam zamiaru kontynuować leczenia u niej. Nic nie jest warte tego stresu i wzburzenia jakie przeżyłam tego dnia ja i moje dziecko, ani stresu jaki odczuwałam za każdym razem, kiedy nie miałam możliwości lub zapomniałam się zbadać, albo wynik był za wysoki. Na szczęście diabetologów w mojej okolicy faktycznie nie brakuje. I są też tacy, którzy potrafią prowadzić cukrzycę ciążową, bez narażania pacjentek i ich dzieci na niepotrzebne stresy.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz