Niepubliczny Zakład Lecznictwa Ambulatoryjnego - Medycyna Rodzinna Start

(4 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Niepubliczny Zakład Lecznictwa Ambulatoryjnego - Medycyna Rodzinna Start

Naftowa 35

41-200 , Sosnowiec , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Ośrodek

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
5 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Agnieszka Krzemień-Gabriel konsultacja laryngologa dziecięcego

  Ja również nie wspominam miło wizyty u tego lekarza. Nie zauważyłam tzw"podejscia do dzieci", odnotowałam natomiast zadawanie pytań i negowanie wszystkiego co się odpowiada lub niesłuchanie odpowiedzi wcale. Poszliśmy do pani doktor ponieważ syn oddychal buzią i często łapał przeziębienia gardła i anginy. Mówił również przez nos, co w tamtym czasie jakoś niespecjalnie przykuwało moją uwagę bo byłam z nim na codzień. Generalnie wyszliśmy bez diagnozy i właściwie bez leków. Nadal nie wiedzialam jaki jest powód. Pani doktor łowiła tylko o nalocie na migdałkach. Zapisałam się do innego lekarza, który na wejściu jak syn tylko powiedział dzień dobry postawił diagnozę i jak wycięliśmy 3 migdał to wszystkie problemy się skończyły.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • C
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Agnieszka Krzemień-Gabriel nawracający kaszel katar zapalenia oskrzeli

  Dzień dobry.
  Od 3 lat chodziłam z synem do wielu specjalistów alergologów, pulmologów wielokrotnie syn trafiał na sor z zapaleniem oskrzeli postawiono nam diagnozę astmy wczesno-dziecięcej i tak był leczony przez ok 2 lata. W między czasie doszło do zapalenia ucha z koniecznością drenażu w dalszym ciągu nawracający katar zapalenia oskrzeli i włości znów zapalenie ucha. Po ostatnim zdarzeniu szukałam specjalisty laryngologa i znalazłam panią Agnieszkę Krzemień jako pierwszy lekarz zlecił nam wiele istotnych badań i nakierunkować iż dziecko może mieć pasożyty o czym prędzej żaden z lekarzy nam nie wspomniał! Zgodnie z zaleceniami wykonaliśmy badania i wyszło nam 2 krotnie jaja glisty ludzkiej! Otrzymałam od pediatry lek zentel aczkolwiek czekam z podaniem na opinie pani doktor bo obecnie uważam iż ten specjalista potrafi kluczowo i szczegółowo znaleść przyczynę a nie leczyć tylko objawowo! Obecnie oczekuje kolejnej wizyty aby ustalić sposób leczenia bo nie wiem czy pediatra przepisał odp lek.
  Pozdrawiam Panią doktor i polecam jeśli szukają państwo przyczyny niewyjaśnionych dolegliwości dziecka uważam ze Pani doktor ja znajdzie.

 • D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Agnieszka Krzemień-Gabriel ból ucha

  Bardzo miła pani doktor - spokojnie słucha historii choroby, dokładnie bada. Miła atmosfera, zdecydowanie polecam.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Iwona Flak

  Dr Iwona Flak była moim pediatrą. Teraz chodzę do pani doktor z moją córeczką! Pełen profesjonalizm! Pani doktor, wie, że to moje pierwsze dziecko i podczas każdej wizyty wszystko dokładnie sprawdza, wyjaśnia, podpowiada - wiem, że moja córeczka jest w dobrych rękach.

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marek Sobalak

  Spokój i uprzejmość - to dwie główne cechy, które reprezentują tego lekarza i jakże pożądane w służbie zdrowia. Lekarz ten jest bardzo dobrze zorganizowany, zawsze przyjmuje mnie o wyznaczonej wcześniej godzinie. Z udzielanej mi pomocy przez Pana Marka oraz wszelkich porad jestem bardzo zadowolony i serdecznie go polecam! Właśnie taki powinien być lekarz. :o)

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania