Niepubliczny Specjalistyczny Wamed

(94 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

 • Niepubliczny Specjalistyczny Wamed

  Kardynała M. Ledóchowskiego 5

  63-400, Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie

  Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Lekarze przyjmujący w placówce

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Wojciech A. Cieślikowski

  Urolog, dr n. med.

  • R
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Cieślikowski Wojciech, dr n. med. - specjalista urolog, FEBUUsługa: konsultacja urologiczna (USG)

   Podczas wizyty u Pana Doktora czułem się jak na kawie z kumplem - bardzo dobry kontakt i podejście - kompletny brak skrępowania, trafna diagnoza i leczenie, bardzo "ludzki lekarz" - oby więcej takich! Zdecydowanie polecam Pana Doktora Wojciecha Cieślikowskiego!

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Cieślikowski Wojciech, dr n. med. - specjalista urolog, FEBUUsługa: konsultacja urologiczna (USG)

   Bardzo profesjonalna wizyta, Pan doktor zrobił USG i wszystko dokładnie wytłumaczył oraz odpowiedział na moje pytania i wątpliwości. Bardzo cierpliwa i wyrozumiała osoba z profesjonalnym podejściem do klienta. Cena nie jest wygórowana, dodatkowo USG było w jej cenie i nie płaciłam za badanie dodatkowo. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.

  Zobacz wszystkie opinie (63) o tym lekarzu


 • Wojciech Cieślikowski

  Urolog, dr n. med.

  • E

   Urolog w Ostrowie skierował do Szpitala w Kaliszu. Tam uznano konieczność operacji prostaty. Wyznaczono termin. Kolega jeździł do dr Cieślikowskiego, do Pleszewa i namówił mnie do tego. Były 2 wizyty, dodatkowe badanie krwi (każdorazowo sam badał podejrzenie prostaty) i stwierdził, że nic takiego nie zachodzi. Gdyby była potrzeba zrobiłby to szybko w Pleszewie. A każda wizyta to pełna kultura. Powiecie, że przy wizytach prywatnych tak powinno być. Ale nie zawsze tak jest. Tu na wizytę jedzie się z przyjemnością. Rysz.

  • J

   Absolutny profesjonalista. Znakomity fachowiec a przy tym miły i serdeczny człowiek. Tylko tacy ludzie powinni mieć prawo używania tytułu -LEKARZ-,
   Jacek Ciszewski

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Piotr Szczublewski

  Ginekolog, lek.

  • Nie Jestem zadowolona z dr. Bardzo bezczelny i zero w nim zrozumienia, byłam u niego na badaniu w 24tyg ciąży o godzinie 11.00 bo nie czułam ruchów dziecka od dnia poprzedniego od godziny 22.00 a zawsze w nocy czy nawet od rana czułam cokolwiek a tu nic a on bezczelnie do mnie że co ja chce czuć w tym tygodniu jak ja ruchy zaczne czuć za kilka tygodni... nieszczęście dziecko zmieniło pozycję i to spowodowało osłabione ruchy jednak zachowanie bylo krytyczne

  • M

   Bardzo dobry lekarz. Profesjonalizm przede wszystkim. Doskonale dobrał metodę antykoncepcji - tabletki mi nie służyły. więc zaproponował doskonałą alternatywę. Lekarz nie jest od pocieszania i wysłuchiwania zwierzeń, tylko od leczenia, a na tym pan Piotr zna się świetnie. Polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (27) o tym lekarzu