Niepubliczny Psychiatryczny

(12 opinii)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Informacje o placówce

Gabinety

Niepubliczny Psychiatryczny

Staszica 3

15-071 , Białystok , podlaskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Napisz pierwszą opinię

Jesteś już po wizycie u Niepubliczny Psychiatryczny? Daj znać, co myślisz. Inni pacjenci będą wdzięczni za pomoc w wyborze najlepszego specjalisty.

Dodaj swoją opinię
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Brygida Nieborowska Inny

  Polecam szczerze Panią Brygidę. Korzystałam z jej pomocy z bardzo dobrym rezultatem. Jest to osoba, która ma duże doświadczenie zawodowe a oprócz tego dobre wyczucie do ludzi. Jej metody pomocy psychologicznej są bardzo skuteczne, dzięki terapii u niej zaszły u mnie pozytywne zmiany i trwają one do dziś.


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Brygida Nieborowska praca nad sobą

  Pani Brygida to specjalista godny polecenia i zaufania. Po półrocznej terapii jestem lepszym człowiekiem dla siebie i bliskich. Wiele nauczyłam się i zrozumiałam sama siebie. Świadomość siebie jest czymś bezcennym. Wszystko zawdzięczam Pani Brygidzie i swojej ciężkiej pracy. Jeśli ktoś się waha, serdecznie polecam spróbować!


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marzena Kurowska

  Jakos tak sie składa,że gdyby nie terapia u p.Marzeny Kurowskiej nie byłoby cd....nie trafiłabym na leczenie,na kontynuacje psychoterapii..i nie byłoby mnie.Jest częścia trudnego procesu wyjścia z nałogu.
  Sporo czasu minęło od 2001 roku,a wtedy juz była polecanym,wykwalifikowanym ,dobrym psychoterapeuta dla osób "z trudna przeszłością";)
  Swietny terapeuta,dobry człowiek.Osoba ,której można ufać - ma to coś,czego w zawodzie psychoterapeuty sie wymaga.
  To kobieta z usmiechem prawdziwym;co pomaga burzyć mury wobec terapeuty.Polecałam p.mgr wtedy - i nadal polecam wszystkim zainteresowanym odzyskaniem władzy nad swoim zyciem.
  Posiada wysokie kwalifikacje, certyfikowany psychoterapeuta PTP - co w niej wyczuwałam zawsze,ale żadnego dystansu jako do osoby nie czułam. Trudno to wytłumaczyć..po prostu.. nie wstydziłam sie jej jako pierwszej osobie powiedziec o tym,o czym milczy sie 20-30 lat.
  Terapia,relacje terapeuta -pacjent - to pozwoliło na postawienie następnego kroku,i następne lata terapii oparte były na zaufaniu jakie wykształciło sie w tej relacji terapeutycznej.Gdybym sie "nacięła"..nie poszłabym juz na zadna terapię,w zyciu!!!!
  .Serdecznie pozdrawiam p.Marzenę,i nie mając słów na wyrażenie jak dużo Pani zawdzięczam - teraz mogę jedynie napisać DZIĘKUJĘ....pacjentka ze Szcz-na;)


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marzena Kurowska

  Jedna z najlepszych psychoterapeutek jakie spotkałam. Daje człowiekowi dużą swobodę i akceptację dzięki czemu nie trzeba niczego udawać-wystarczy być sobą, a przecież to jest w terapii najważniejsze :) Polecam gorąco!


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marzena Kurowska

  Bardzo ciepła i uważna terapeutka. daje duże poczucie akceptacji i zrozumienia. Gorąco polecam. Basia


  L
  Lekarz: Brygida Nieborowska

  Bardzo pomocny terapeuta. Bystra, prawdziwa. Wie co robi. Wzbudza zaufanie, choć nie prosi się o nie. W moim odczuciu Pani Nieborowska to profesjonalista w swoim odpowiedzialnym zawodzie. Miałam do czynienia z kilkoma terapeutami. Tylko ona pomogła mi naprawdę. Za co dziękuję. Szczerze polecam, jeśli ktoś chce sobie pomóc.


  G
  Lekarz: Brygida Nieborowska

  Panią Brygidę poznałam dawno temu. Obecnie jestem również w terapii u niej. Zmiany jakie we mnie zaszły są ogromne. Zmieniam się, wciąż idę do przodu. Potrafi słuchać, ale to nie tylko "słuchanie". Towarzyszy mi w tej trudnej drodze i czuję jej wsparcie, które różnie się wyraża. Ufam jej. Na swojej drodze spotkałam kilku terapeutów. Postawiłam na nią i nie żałuję. Wiele też zależy od nas!


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Brygida Nieborowska

  Pani Brygida to wysokiej klasy specjalista, bardzo poważnie traktuje to, co robi a do tego bardzo ciepła i przyjemna w kontakcie osoba.


  M
  Lekarz: Brygida Nieborowska

  Nie wiem czy jest najlepszym terapeuta czy tez nie wiem jednak jedno: dawno dawno temu ta Pani bardzo mi pomogla, pomogla mi tez grupa terapeutyczna, ktora ta Pani prowadzila i za to jestem jej bardzo wdzieczna, po jakims czasie wrocilam zeby nadal popracowac nad swoim zyciem i nadal do tej samej Pani wiec chyba to jest najlepsza opinia jaka moge wystawic
  dzisiaj po wielu latach moge powiedziec ze moje zycie lapie czasem zakrety ale generalnie jestem na dluuuuugiej prostej i uwazam ze w duzym stopniu dzieki pomocy Brygidy Nieborowskiej


  S
  Lekarz: Brygida Nieborowska

  Bardzo dobry fachowiec.Znam opinię o niej od wielu ludzi,pomogła mi bardzo,wiele jej zawdzięczam.Jest bardzo ciepłą osobą do której można się ze wszystkim zwrócić.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania