Neurospec Neurologiczne Centrum Diagnostyczno - Leczniczo - Rehabilitacyjne

(6 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Neurospec Neurologiczne Centrum Diagnostyczno - Leczniczo - Rehabilitacyjne

Krakowska 39 A

37-500, Jarosław, podkarpackie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Danuta Hadryś

  Neurolog, Neurolog Dziecięcy,

  • P

   Doktorka leczyła mnie na nerwicę a ja miałam depresję i przez jej leki wylądowałam w szpitalu gdyż mdlałam.Mówiłam jej co mi jest a ona na to żebym sobie poglądała komedię i zmartwienie przejdzie.Lekarka bardzo miła ale straciłam do niej zaufanie.Nie polecam.


 • Piotr Kliszcz

  Ortopeda, Lekarz Rehabilitacji Medycznej,

  • K

   Spotkałem się z podobną diagnozą do użytkownika szataanek. Mało tego wciąż uśmiechnięty Pan dr. oznajmił mi, że nie mogę już więcej uprawiać sportów (aktualnie studiowałem w-f i ze sportami wiązałem przyszłość), a jeśli go nie posłucham to za pięć lat trafię na wózek inwalidzki bo "nic się z tym nie da zrobić".
   Oczywiście teraz po trzech latach nic mi nie jest, a wszystko zawdzięczam rehabilitacji!

  • S

   całkowicie nietrafiona diagnoza. według Pana doktora miałem nierównej długości nogi (o około 1,5 cm), zalecił mi wkładki (specjalne od znajomego) i buty z jednego ze swoich sklepów. Konsultowałem diagnozę z trzema fizjoterapeutami, którzy jednogłośnie stwierdzili, że z nogami jest wszystko okej, a problem leży w miednicy.. wszyscy powiedzieli, że nosząc te wkładki mogłem jedynie zrobić sobie jeszcze większe kuku.. niczego nie zmieni fakt, że uśmiech z jego twarzy praktycznie nie schodzi.


 • Barbara Nazarewicz

  Neurolog, lek.

  • Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Neurologiczny Barbara NazarewiczUsługa: badania neurologiczne

   Jetem bardzo zadowolona z wizyty u Pani doktor. Wysłuchała mnie i zbadała m. in. przepływ tętnic szyjnych. Diagnoza trafna juz na pierwszej wizycie. Leczenie bez leków antydepresyjnych. Zalecenia: rehabilitacja i cwiczenia kręgosłupa. W przyszłości rezonans magnetyczny (jak odoczekam swoje na NFZ).
   Genialny lekarz (najlepszy w Jarosławiu ). Fantastyczna kobieta. Cudowny Anioł z czarnymi loczkami. Polecam, polecam, polecam......polecam i.... polecam.


 • Jerzy Błażejewski

  Ortopeda, lek.

  • A
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "NEUROSPEC" Neurologiczne Centrum Diagnostyczno- Leczniczo- Rehabilitacyjne

   Bardzo miły i profesjonalny lekarz, wizyta przebiegła szybko i sprawnie. Polecam doktora Błażejewskiego

  • S

   trafiłem do doktora Błażejewskiego z ostrymi bólami kręgosłupa. na pierwszej wizycie przepisał mi przeciwbólowe. powróciłem z większym bólem, od razu przepisał mi skierowanie na rezonans. okazało się, że mam poważne zmiany w kręgosłupie, wliczając przepuklinę, wypukliny, uciski na worek oponowy, korzenie nerwowe. sprawa typowo dla neurochirurga, dlatego też ortopeda zakończył leczenie, co jest zrozumiałe. bardzo miły pan doktor, zawsze uśmiechnięty, profesjonalnie podchodzi do pacjenta.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania