Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Informacje o placówce

Gabinety

Multimedis

Armii Krajowej 5

30-150 , Kraków , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Ewa Izabela Nealon Inny

  Jestem szczęściarzem, że kiedyś trafiłem pod opiekę Pani doktor. Zawsze trafnie leczenie, ogromna wiedza i intuicja, a przy tym mega życzliwość i zawsze ten uśmiech dodający otuchy - to w dużym skrócie co można napisać. Dzięki Pani dr. nie mam pisków w uszach, a wielu specjalistów w tym profesorów nie potrafiło zdiagnozować tego problemu (niedoczynność tarczycy), nadciśnienie ustabilizowane (a wcześniej przez lata nie udawało się), przewlekłe kaszle wyleczone bez antybiotyków (a wcześniej tak często ordynowane). Szkoda tylko, że tak trudno się do Pani dr. dostać, ale tak to już jest jak się jest dobrym lekarzem.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Karolina Knapik Inny

  Świetna lekarka! Zawsze robi bardzo dokładną diagnostykę (zleca dużo badań i dużo konsultacji specjalistycznych), udziela wszystkich potrzebnych informacji, spokojnie odpowiada na pytania i rozwiewa wątpliwości. Traktuje pacjenta po partnersku, dokładnie słucha informacji o stanie zdrowia.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Ewa Izabela Nealon Inny

  Pani doktor empatyczna, serdeczna, w przystępny sposób wyjaśnia sposoby leczenia., które jest skuteczne, a w razie niejasności tak zaordynuje leki, aby pomogły pacjentowi. Nie ma problemu w skierowaniu do specjalisty oraz badań dodatkowych. Wizyta przebiega w sympatycznej atmosferze.
  Jestem wdzięczna za życzliwe i ciepłe podejście p. doktor do mnie, ponieważ przy moich schorzeniach to jest także dla mnie, jak i dobra diagnostyka, bardzo ważne.


  T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Karolina Knapik

  Pani doktor bardzo uprzejma, kontaktowa. Posiada dużą wiedzę. Udziela bardzo wyczerpujących informacji na temat przebiegu leczenia i genezy choroby. Jest bezproblemowa. I to wszystko na NFZ. To dziś prawdziwa rzadkość :)


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Ewa Izabela Nealon

  Polecam tą Panią doktor. Bardzo sympatyczna, ale przy tym konkretna i rzetelna osoba, zrobila na mnie wrażenie kompetentnej, udzieliła mi nawet porady zdrowotnej w sprawie innej niz ta, z którą przyszlam. Napewno wrócę do tej internistki


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Machota

  Zachęcony pozytywnymi opiniami innych użytkowników postanowiłem skorzystać z usług w/w lekarza. Nie zawiodłem się; odbyłem dwie wizyty i za każdym razem podejście wyglądało profesjonalnie.

  Doradził mi pewien nietypowy sposób, na który sam bym nie wpadł :)

  Na pewno na duży plus obsługa komputera. Od razu znalazł na nim potrzebne informacje i niezwłocznie mi je przekazał.

  Oby ludzi z takim podejściem było jak najwięcej!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania