Miejski Zespół Przychodni Rejonowych w Zgierzu

(53 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Miejski Zespół Przychodni Rejonowych w Zgierzu

Łęczycka 24 a

95-100, Zgierz, łódzkie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Michał Szlaga

  Urolog, lek.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Salve MedicaUsługa: konsultacja online

   Konsultację on line oceniam pozytywnie. Lekarz udzielił wszelkich możliwych informacji co do dalszej drogi leczenia.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Salve MedicaUsługa: konsultacja urologiczna (pierwsza wizyta)

   Uśmiech i precyzyjna porada dotycząca leczenia 9lekarza poprawia samopoczucie chorego w ciężkiej chorobie

  Zobacz wszystkie opinie (45) o tym lekarzu


 • Arkadiusz Soski

  Ortopeda, Ortopeda Dziecięcy, dr n. med.

  • J
   Lokalizacja: SALVE Wujaka 5Usługa: konsultacja ortopedyczna dzieci

   Do doktora Soskiego trafiłam z polecenia, z synem, który choruje na mózgowe porażenie dziecięce. Syna bardzo bolał nadarstek, myślałam, że dziecko zmyśla. Doktor przebadał syna, wykonał usg. Okazało się, że syn ma sporą ilość płynu w nadgarstku i zalecił wykonanie dziecku zastrzyku, co mnie przeraziło, bo syn panicznie się ich boi. Wykonanie tego zastrzyku kazał również wcześniej skonsultować się z pediatrą. Doktor podszedł do dziecka z ogromną empatią. Syn był bardzo spokojny i pozwolił sobie bez problemu wykonać zastrzyk. Również dzięki doktorowi i jego szerokiej wiedzy, okazało się, że wcześniejszy ortopeda, do którego uczęszczałam z synem wprowadzał mnie w błąd i źle zdiagnozował mojego syna, ponieważ według doktora dziecko musiało już wcześniej przejść zapalenie mięśni. Doktor Soski uświadomił mnie, że dziecko już dawno powinno być leczone u reumatologa, z powodu kiepskiego stanu stawów i częstych zapaleń. Z całą pewnościa polecam doktora Soskiego rodzicom, ponieważ ma bardzo dobre podejście do dzieci i zna się na tym co robi. Syn już nie chce chodzić do innego doktora, niż doktor Soski, zastrzyków się nie boi i wręcz pyta, kiedy znów do doktora pójdziemy :) Dziękujemy za pomoc i pozdrawiamy serdecznie :)

  • P
   Lokalizacja: SALVE Wujaka 5Usługa: konsultacja ortopedyczna

   Do doktora trafiłam przypadkiem po wypadku komunikacyjnym. Doktor dokładnie zapoznał się ze zrobionymi wcześniej zdjęciami rtg, wykonał dodatkowo usg. Diagnoza była dla mnie szokująca (skręcenie stawu skokowego 3 stopnia z ryzykiem konieczności operacji) dzięki szybkiej interwencji i fachowej opiece doktora przez kolejne miesiące, obyło się bez operacji i szczęśliwie wyszłam z kontuzji. Każda konsultacja trwała tyle ile potrzebowałam, na każde pytanie czy też wątpliwość otrzymywałam konkretną odpowiedź. Iniekcje z kwasu hialuronowego , na które co jakiś czas zgłaszam się do doktora, bardzo pomagają mi w codziennym funkcjonowaniu. Doktor Soski jest świetnym specjalistą, który z ogromnym zaangażowaniem wykonuje swoją pracę. Z całego serca polecam doktora pacjentom oczekującym konkretnych zaleceń i szybkiego powrotu do zdrowia.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Mirosław Bira

  Ortopeda, dr n. med.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Profesjonalne podejście do sprawy, miła atmosfera. Jestem bardzo mile zaskoczony po pierwszej wizycie. Jak najbardziej polecam pana doktora.

  • H
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Wizyta jak najbardziej pozytywna,miła atmosfera ,fachowa i rzetelna diagnoza ,a i Doktor który jeszcze stara się naprawić chorą (część ) metodą bez inwazyjną.POLECAM.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania