Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Medyk Specjalistyczne Centrum Profilaktyki, Leczenia i Rehabilitacji
Kaliska 41, 41-211 Sosnowiec
Medyk Specjalistyczne Centrum Profilaktyki, Leczenia i Rehabilitacji logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (11)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Jacek Molenda Inny

  Najlepszy specjalista w regionie na pewno w kwestii usuwania zmian skórnych, bardzo empatyczny i profesjonalny. Pan doktor słucha pacjenta, omawia możliwe rozwiązania, a aparatem do krioterapii włada niczym Michał Anioł dłutem. Bezboleśnie, precyzyjnie, bez zbędnych śladów. Polecam.

  S
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Maciej Jagiełłowicz Inny

  6 gwiazdek ode mnie! chodzę tam długie lata i lepszego dentysty nie widziałem. Fantastyczny gabinet

  W
  Profil zweryfikowany
  lek. Jacek Molenda Inny

  Wspaniały, cudowny lekarz o wielkim sercu, doświadczeniu i nadzwyczajnym poczuciu humoru! Wizyta to czysta przyjemność, pan doktor wszystko dokładnie wyjaśnił, dopytywał, opisał przeprowadzany zabieg oraz zalecenia, czuć było zaangażowanie. Niezwykle sympatyczny, uprzejmy człowiek, posiadający ogromną wiedzę. Znamię usunięte profesjonalnie, bezboleśnie, szczególnie starannie. Wizytę zapamiętam na długo i będę wspominać bardzo ciepło, nie spotkałam się dotąd z osobami tak sympatycznymi i wykonującymi swoją pracę z takim zaangażowaniem. w razie potrzeby z pewnością powrócę do pana doktora. Polecam z całego serca!!

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Jacek Schab Inny

  Bardzo polecam ! Znakomity lekarz! Trafiłam z polecenia do Pana Doktora i jestem zachwycona. Wizyta bardzo przyjemna, konkretna i rzeczowa.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Maciej Jagiełłowicz Inny

  Wspaniały lekarz. Łączy w sobie profesjonalizm i oraz życzliwe podejście do pacjenta. Pan doktor zawsze szczegółowo objaśnia wszystkie aspekty leczenia. Mimo że wizyta u dentysty dla większości z nas bywa stresująca, to dr Maciej sprawia, że ja niemal relaksuję na fotelu dentystycznym. Efekty leczenia są spektakularne i trwałe. Polecam z całego serca!

  E
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Jacek Schab Inny

  Ja osobiście z Pana Doktora jestem baaaaardzo zadowolona jest konkretny może komuś to nie odpowiadać za to ja bardzo sobie to cenie, jest zaangażowany w problem gdy taki się pojawi nie owija w bawełnę, wyjaśnia co i jak kieruje podpowiada, z czystym sumieniem polecam,

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Jacek Molenda Inny

  Szybka diagnoza, Pan doktor uprzejmy wszystko wytłumaczył zrobil zabieg bezboleśnie. Polecam z całego serca

  K
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Jacek Schab Inny

  Na pierwszych wizytach był dosyć zdystansowany i oschły. Miałam wrażenie, że zawsze trafiam na jego "zły dzień". Później to się zmieniło i doktor zaczął okazywać mi więcej troski. Prowadził moją ciążę od początku, dbał o wszystko. Bardzo szybko zareagował na pierwsze objawy zapalenia pęcherza i wyleczył go. Każda wizyta przebiega sprawnie, doktor przekazuje wszystkie informacje krótko i rzeczowo, bez zbędnego przedłużania. Przy badaniu bardzo delikatny i dokładny. Można do niego zadzwonić o różnych porach, a jeśli nie może odebrać, zawsze oddzwania.
  To świetny lekarz z doświadczeniem i specjalista w swoim fachu. Mam do niego pełne zaufanie.

  R
  Profil zweryfikowany
  lek. Jacek Molenda Inny

  Wspaniały lekarz, potrafiący świetnie nawiązać kontakt z pacjentem. Świetny chirurg, o dużym doświadczeniu; parokrotnie poddawałem się przeprowadzanym przez niego drobnym zabiegom chirurgicznych i zawsze byłem zadowolony z efektów. Pan doktor potrafi nie tylko bardzo sprawnie przeprowadzić zabieg, ale sprawić, że pacjent czuje się bezpiecznie. Każdemu mogę polecić wizytę w jego gabinecie i nie ma w tym co piszę cienia przesady.

  N
  Profil zweryfikowany
  Magdalena Datta-Adamczak Trądzik

  Diagnoza postawiona w minutę, stwierdzona "na oko", przepisanie tabletek antykoncepcyjnych bez żadnych badań krwi na poziom hormonów. Usłyszałam też, że jestem "za stara na trądzik", a przecież jest coś takiego jak trądzik osób dorosłych. Jestem rozczarowana wizytą i raczej już nie skorzystam z usług tej Pani.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania