Logo przedstawiające dwa serce pokazuje podmiotowe traktowanie pacjenta, a nazwa „MedKomplex” wskazuje na kompleksowe podejście do pacjenta i objęcie go zarówno opieką lekarską, pielęgniarską jak i fa... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Medkomplex Sp. z o.o.

Dworcowa 18

64-500, Szamotuły, wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Logo przedstawiające dwa serce pokazuje podmiotowe traktowanie pacjenta, a nazwa „MedKomplex” wskazuje na kompleksowe podejście do pacjenta i objęcie go zarówno opieką lekarską, pielęgniarską jak i farmaceutyczną. Trzeba umieć rozpoznać potrzeby i oczekiwania pacjenta. Aranżacja wnętrz, wyposażenie gabinetów, winda i parking – wszystko to ma zapewnić komfort pacjentom. MedKomplex jest otwarty na współpracę ze wszystkimi podmiotami medycznymi, zarówno publicznymi, jak i niepublicznymi.

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Hanna Karlewicz

  Neurolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Wizyta na NFZ w Szamotułach ze skierowaniem od lekarza rodzinnego zakończyła się po kilku minutach. Czekałem razem z ponad 20 osobami bo każdy został zapisany na tę samą godzinę, ale kolejka szła bardzo szybko. Jak przedstawiłem badanie krwi i lek od innego neurologa, na który prawdopodobnie mam alergię, oraz zasugerowałem potrzebę dodatkowych badań, zostałem oskarżony o próbę wyłudzenia badania tomografem, ponieważ nie mam oświadczenia o zakończeniu leczenia, i mam szczęście że ona tego nie zgłosi. Poradziła mi wrócić do poprzedniego lekarza.

  • A

   Pani doktor w ogóle nie słucha, co się do niej mówi. Na całą dokumentację, którą jej przestawiłem spojrzała przez 2 sekundy. Na pierwszej wizycie zapisała mi już 3 leki, mimo, że chwilę później stwierdziła sama, że jeszcze nie może postawić diagnozy. Kazała mi przez cały miesiąc wypełniać jakąś tabelkę z pytaniami, czy się źle czuję czy dobrze... Jednym słowem zmarnowane skierowanie.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Andrzej Sieńko

  Kardiolog, Internista, dr n. med.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: neoMedica Centrum MedyczneUsługa: EKG - elektrokardiografia

   Bardzo miły i sympatyczny lekarz :) Badanie EKG i Echo serca przebiegło sprawnie. W gabinecie bardzo czysto i na bieżąco zmieniane jednarozowe prześcieradła. Super Zdecydowanie polecam wizytę u Pana doktora !

  • Z
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Stanley PoznańUsługa: konsultacja kardiologiczna + EKG

   Bardzo sympatyczny lekarz, miłe i profesjonalne podejście, konkretny i rzeczowy. Jednak mam uwagi co do standardu gabinetu. Otóż na kozetce była reszta ręcznika papierowego pognieciona i poplamiona na którą musiałam się położyć. Aparat do EKG nie chciał się uruchomić, przez co badanie się wydłużało. Uważam że za tę cenę 250zł takie sytuacje nie powinny mieć miejsca.

  Zobacz wszystkie opinie (140) o tym lekarzu


 • Jacek Idziak

  Okulista, lek.

  • N

   Bardzo dobry lekarz i człowiek. Pacjent jest wysłuchania do końca i miło potraktowany. Super specjalista!!! Polecami wszyskim.


 • Łukasz Rotnicki

  Chirurg,

  • M
   Lokalizacja: Medkomplex Sp. z o.o.

   Lekarz, któremu udało się skutecznie zdiagnozować moją przypadłość. Pan doktor zlecił szereg badań, które mogę wykonać w ramach NFZ oraz przepisała kilka leków. Lekarz zrobił na mnie dobre wrażenie swoją osobą i spokojnym usposobieniem. Pan doktor bardzo profesjonalnie wykonuje USG, jest to specjalista godny polecenia.


 • Cecylia Cembrowicz-Til

  Psycholog, Psychoterapeuta, mgr

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Medyk PniewyUsługa: Inny

   Pani Cecylia bardzo pomogła mi w rozwiązaniu problemów, dała światełko w tunelu, że może być dobrze, zaproponowała rozwiązanie w sytuacji która dla mnie była bez wyjścia. Pomogła też zmienić swoje ogólne nastawienie. Cieszę się, że trafiłam do Pani Cecylii. Dla wszystkich którzy mają jakieś wątpliwości czy warto, zapewniam że warto! Polecam!

  • P
   Lokalizacja: Medkomplex Sp. z o.o.Usługa: sytuacja kryzysowa

   Pani Cecylia w fachowy sposób pomogła mi uporać się z problamami, z jakimi się borykałem. Wysłuchała mnie i zasugerowała możliwe rozwiązania. Świetny fachowiec. Polecam!


 • Jan Sporny

  Urolog,

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Bezinteresowne zaangażowanie w pacjenta,niesamowita wiedza,niekonkurencyjnie prowadzone wizyty,jednym słowem Super Lekarz.

  • Lokalizacja: BOMedicaUsługa: kontynuacja leczenia

   Rzetelny, spokojny, dialogiczny lekarz, duża empatia i cierpliwość. Dobry poziom komunikacji z pacjentem i szersze niż tylko urologiczne horyzonty!

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania