Logo przedstawiające dwa serce pokazuje podmiotowe traktowanie pacjenta, a nazwa „MedKomplex” wskazuje na kompleksowe podejście do pacjenta i objęcie go zarówno opieką lekarską, pielęgniarską jak i fa... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Medkomplex Sp. z o.o.

Dworcowa 18

64-500 , Szamotuły , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Logo przedstawiające dwa serce pokazuje podmiotowe traktowanie pacjenta, a nazwa „MedKomplex” wskazuje na kompleksowe podejście do pacjenta i objęcie go zarówno opieką lekarską, pielęgniarską jak i farmaceutyczną. Trzeba umieć rozpoznać potrzeby i oczekiwania pacjenta. Aranżacja wnętrz, wyposażenie gabinetów, winda i parking – wszystko to ma zapewnić komfort pacjentom. MedKomplex jest otwarty na współpracę ze wszystkimi podmiotami medycznymi, zarówno publicznymi, jak i niepublicznymi.

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Cecylia Cembrowicz-Til konsultacja psychologiczna

  Pani Cecylia pomogła zmienić mi nastawienie do świata, dzięki jej pomocy znowu szczerze się uśmiecham. Serdecznie polecam:)

  mgr Cecylia Cembrowicz-Til

  bardzo dziękuje, życzę wszystkiego dobrego!


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Michał Grzeszczak Inny

  Witam chcialabym się podzielić z wami moimi doświadczeniami na temat dr.Michala.Grzeszaka jest to bardzo mily czlowiek o dobrym sercu ,zyczyliwy ,potrafi rozluźnić atmosferę, nie owija w bawełnę, wszystko szczegółowo mowi pokolei ,co i jak trzeba co będzie robić jak leczyć, jestem wlasnie 4 dobe po operacji żylaków i na chwile obecna jest ok nic się nie dzieje rana się goi z całego serca i czystym sumieniem mogę polecić Pana doktora.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Andrzej Sieńko Inny

  Moja babcia to zawodnik wagi ciężkiej - bardzo trudno ją namówić do zmiany pewnych nawyków, niechętnie słucha opinii innych osób - a jednak Panu doktorowi się to udało. Wizyta przebiegała w bardzo miłej atmosferze, Pan doktor wysłuchał babci, następnie wykonał badanie oraz wypowiedział się na temat dalszego leczenia. Ogromny plus za bezpośredniość, Pan doktor bez owijania w bawełnę wyjaśnił wszystko zachowując przy tym wysoką kulturę. Widać ogrom doświadczenia oraz empatyczne podejście do pacjentów.


  H
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Cecylia Cembrowicz-Til

  Pani Cecylia bardzo pomogla mi w najgorszych momentach mojego życia, zmienila nastawienie moich rodzicow do mojej choroby, której wcześniej nie rozumieli. Dzięki terapii o wiele lepiej sie czuję, odzyskałam przede wszystkim chęć do życia i kontaktów z innymi. Bardzo ciesze sie, że na Panią trafilam i bardzo dziękuję za wszystko co Pani dla mnie zrobiła.

  mgr Cecylia Cembrowicz-Til

  Dziękuje bardzo! pozdrawiam serdecznie


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Cecylia Cembrowicz-Til

  Dzięki wizytom u Pani Cecylii, moja córka wyszła z depresji i myśli samobójczych. Dzięki terapii nasze relacje bardzo się poprawiły a córka już wyzdrowiala. Polecam wszystkim

  mgr Cecylia Cembrowicz-Til

  Dziękuje bardzo! pozdrawiam serdecznie


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Agnieszka Bejnar Inny

  Bardzo dobre podejście do dziecka, zaangażowanie, duża szczegółowość badania, jego zakresu i wyjaśnień, możliwość płatności bezgotówkowej.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Paulina Kaczmarek

  Pani doktor jest wręcz stworzona do tej pracy. Życzliwa, uśmiechnięta, emanuje wewnętrznym ciepłem i spokojem, co wyraźnie udziela się dzieciom, do których pani Paulina ma fantastyczne podejście. To profesjonalistka w każdym calu, momentalnie postawiła diagnozę i opracowała strategię, której efekty szybko stały się widoczne.
  Gorąco polecam!


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Cecylia Cembrowicz-Til sytuacja kryzysowa

  Pani Cecylia w fachowy sposób pomogła mi uporać się z problamami, z jakimi się borykałem. Wysłuchała mnie i zasugerowała możliwe rozwiązania. Świetny fachowiec. Polecam!

  mgr Cecylia Cembrowicz-Til

  Bardzo dziękuję!
  serdeczne pozdrowienia!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Łukasz Rotnicki

  Lekarz, któremu udało się skutecznie zdiagnozować moją przypadłość. Pan doktor zlecił szereg badań, które mogę wykonać w ramach NFZ oraz przepisała kilka leków. Lekarz zrobił na mnie dobre wrażenie swoją osobą i spokojnym usposobieniem. Pan doktor bardzo profesjonalnie wykonuje USG, jest to specjalista godny polecenia.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania