Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Medisan

Wyzwolenia 75

43-365 , Wilkowice , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Adam Jakubowski

  Ortopeda, Lekarz Sportowy, lek.

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Bóle w stawie biodrowym

   Nie polecam! Lekarz dostał dokumentację medyczna zerknął na 1 stronę nawet się nie zapoznał z resztą. Jestem po 4 operacjach i stwierdził że nie ma problemu! Nawet mnie nie zbadał! Przepisał leki przeciwbólowe! A biodro mi siada i muszę mieć endoproteze! Lekarz trzymał dokumenty nawet ich nie przejrzał. Wyszedłem z receptą na leki przeciwbólowe i z diagnoza że bóle są z kręgosłupa a w dłoniach trzymał wyniki gdzie wyraźnie było napisane że siada mi panewka stawowa! Zapłaciłem 120 zł w przychodni W Piotrkowie i lepiej byłoby gdybym wyrzucił te pieniądze w błoto!

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Dwukostkowe złamanie kości goleniowej

   Lekarz od samego początku nie był zainteresowany pacjentem. Nie przedstawił całego spektrum problemu, przebiegu leczenia. W trakcie wizyty do gabinetu wszedł bez płukania inny lekarz na pogaduszki, co wprawilo mnie w osłupienie. Świadczy to o przedmiotowości traktowania pacjentów. Lekarz zamiast uspokoić i wyjaśnić problem i jego rozwiązanie wprawił mnie w jeszcze większe zakłopotanie. Nie zostawia się pacjenta w takim stanie na koniec wizyty. W zasadzie zapłaciłam za,, radź sobie Pani sama,,. Będę przestrzegać przed nim. Po wizycie u niego pojechałam do innego specjalisty, również prywatnie. Który wyprowadził mnie z paniki i uspokoił. Doradzi możliwe rozwiązania.
   Nigdy więcej.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Adam Jan Jakubowski

  Chirurg,

  • M
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDISANUsługa: Inny

   Rzetelne i profesjonalne podejście do pacjenta i problemu, szczegółowe wyjaśnienia i przyjazna atmosfera. Zdecydowanie polecam.