Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Medisan

Wyzwolenia 75

43-365, Wilkowice, śląskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Jolanta Jakubowska

  Chirurg, Urolog, Chirurg Dziecięcy, lek.

  • G
   Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: wasektomia

   Niesamowity lekarz i człowiek. Doskonałem podejście do pacjenta - zabieg chirurgiczny upłynął w przyjemnej i wesołej atmosferze. Powiem szczerze - panicznie boje się igieł, skalpeli i nożyczek, ale z Dr. Jakóbowską nieodczułem żadnego bólu!

  • W

   Genialny lekarz! Miła i uprzejma Pani doktor! Jest nie tylko świetnym fachowcem, ale także cudownym człowiekiem! Wysłucha, doradzi, pomoże! :) Gorąco polecam!!!!!!!


 • Adam Jakubowski

  Ortopeda, Lekarz Sportowy, lek.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Dwukostkowe złamanie kości goleniowej

   Lekarz od samego początku nie był zainteresowany pacjentem. Nie przedstawił całego spektrum problemu, przebiegu leczenia. W trakcie wizyty do gabinetu wszedł bez płukania inny lekarz na pogaduszki, co wprawilo mnie w osłupienie. Świadczy to o przedmiotowości traktowania pacjentów. Lekarz zamiast uspokoić i wyjaśnić problem i jego rozwiązanie wprawił mnie w jeszcze większe zakłopotanie. Nie zostawia się pacjenta w takim stanie na koniec wizyty. W zasadzie zapłaciłam za,, radź sobie Pani sama,,. Będę przestrzegać przed nim. Po wizycie u niego pojechałam do innego specjalisty, również prywatnie. Który wyprowadził mnie z paniki i uspokoił. Doradzi możliwe rozwiązania.
   Nigdy więcej.

  • A

   Bardzo miły lekarz .Zostałem zbadany i doktor uzupełnij mnie ksiązeczkę sportowca z badaniami które mnie były potrzebne.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu