Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Medikon
Sadowa 22, 05-825 Grodzisk Mazowiecki
Medikon logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (21)

Ogólna ocena

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Serhij Melnykow konsultacja ginekologiczna

  Lekarz był miły i przyjazny. Ale dopuścił moim zdaniem ogromnej pomyłki, według uzg 6+4 tydzień, nie bije serce, lekarz zapewnił że w tym wieku na tym uzg już wszystko widać , zaproponował mi przyjechać na zabieg albo czekać aż sama poronie . Owszem , Pan doktor powiedział że zdażają się „cuda”, zaczekałam 3 dni . U innego lekarza według uzg 6+1tydzień - jest tętno. Dzisiaj 9 tydzień- jest tętno
  Nie chcę myśleć co by było -gdyby. Nie odradzam lekarza, polecam nie zawsze odrazu brać wszystko do serca. Dać czas . Bo może to nie cud, tylko było jeszcze za wcześnie. Dużo stresu.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Piotr Pietryka badania chirurgiczne

  Podejście do pacjenta na bardzo wysokim poziomie. Zdecydowanie polecam Pana doktora osobom, które doznały wcześniej nieprzyjemności w gabinetach i obawiają się wszelkich zabiegów, zwłaszcza chirurgicznych.

  K
  Profil zweryfikowany
  Dariusz Konecki Inny

  Wspaniały lekarz! Miła, merytoryczna wizyta, skuteczne leczenie. Pan doktor jest otwarty na pacjenta i bardzo pomocy. Serdecznie polecam!

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Serhij Melnykow konsultacja ginekologiczna

  Bardzo polecam Pana Doktora. Ma profesjonalne podejście do pacjenta, jest zarazem uprzejmy i pomocny. Odpowiada na wszelkie pytania, a wizyta przebiega w miłej atmosferze. Na pewno będę do Niego wracać :)

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Piotr Pietryka chirurgiczne usuwanie zębów

  Polecam usługi Pana doktora, indywidualne podejście do pacjenta, profesjonalna praca chirurga a przy tym miło choć nie wiem czy usługi stomatologiczne (chirurgiczne) mogą być mile. Gdy będę mieć problem na pewno wrócę

  E
  Profil zweryfikowany
  Dariusz Konecki Inny

  Wizyta jak najbardziej na plus. Pan doktor przeprowadził szczegółowy wywiad. Poczułam, że zostałam w końcu dobrze zbadana po kilku miesiącach tułaczki po różnych lekarzach. Pan doktor również sprawiał wrażenie sympatycznego. W moim odczuciu polecam.

  I
  Profil zweryfikowany
  lek. Serhij Melnykow konsultacja ginekologiczna

  Serdecznie polecam! Wizyta u Pana Doktora jest bardzo komfortowa, dzięki bardzo pozytywnemu podejściu do pacjentki, ogromnej wiedzy, doświadczeniu i cierpliwości. Żałuję że wcześniej nie spotkałam takiego sympatycznego lekarza:)

  L
  Profil zweryfikowany
  Agnieszka Wodzyńska Inny

  Bardzo polecam panią Doktor. Człowiek z prawdziwym powołaniem , zawsze wysłucha doradzi pomoże w pilnych sytuacjach niestety takie miałam (szpital...itp.) mimo pełnego kalendarza zawszę stara się znaleźć 5 min aby pomóc. Lekarz z powołania z ogromną wiedzą , doświadczeniem o sercem. Nie należę do łatwych pacjentów jestem pedantyczna , przewrażliwiona na punkcie swoich dzieci i dociekliwa. Mimo tego pani doktor nigdy nie okazała braku zrozumienia zaś zawszę życzliwa pomoc. Serdecznie polecam i życzę pani Doktor sto lat aby mogła nas długo leczyć choć mam nadzieję że rzadko będziemy chorować

  A
  Profil zweryfikowany
  Dariusz Konecki Inny

  Wspaniały, empatyczny lekarz. Bardzo profesjonalny, a przy tym delikatny i wyrozumiały dla dziecka. Pomógł nam zarówno na standardowej wizycie jak i w sytuacji nieprzewidzianej, nagłej gdy kierowano nas do szpitala z podejrzeniem ropnia okołomigdałkowego, zostając po godzinach pracy.Dla mnie to prawdziwy Lekarz, dla którego dobro pacjenta jest naprawdę ważne. Pan Doktor zbiera dokładny wywiad z rodzicem, a przy tym stwarza taką atmosferę w gabinecie, że dziecko nie czuje niepokoju. Jestem bardzo wdzięczna Panu Doktorowi za pomoc i bardzo polecam wizyty u tego specjalisty.

  S
  Profil zweryfikowany
  lek. Serhij Melnykow Inny

  Odkąd w 2014 roku po raz pierwszy trafiłam do doktora Melnykova nie moge do dziś polecić lepszego. Prowadzilam u niego obie ciąże, teraz chodzę profilaktycznie. Bardzo miły i mądry facet.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania