Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Medikon

Sadowa 22

05-825 , Grodzisk Mazowiecki , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
12 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Serhij Melnykow Inny

  Odkąd w 2014 roku po raz pierwszy trafiłam do doktora Melnykova nie moge do dziś polecić lepszego. Prowadzilam u niego obie ciąże, teraz chodzę profilaktycznie. Bardzo miły i mądry facet.

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Sławomir Pyszczak Inny

  Kilka lat temu (w 2009r.) leczyłam zęby u dr. Doktor w dolnej 7 założył opatrunek z tlenku cynku, a w 8 założył plombę. Następnie wyjechał na urlop. W trakcie urlopu dr zaczął się ból, którego inni lekarze nie potrafili zdiagnozować. W końcu gdy trafiłam do kompetentnego stomatologa stwierdzono zgorzel dolnej 8, tej którą doktor zaplombował. Zmiany w zębie były tak duże, że leczenie kanałowe, które było robione pod mikroskopem przez dr nie powiodło się, ząb musiał zostać usunięty. Koszty leczenia były ogromne. Dodatkowo podczas wizyt doktor nie przyjemnie komentował, że mam pół kg próchnicy i kamienia, jednocześnie flirtując z asystentką. Przychodząc na prywatną wizytę, oczekuję zrozumienia, nie komentowania w ironiczny sposób moich problemów stomatologicznych, a także zajęcia się pacjentem w sposób należyty, a nie rozpraszania uwagi zajmowaniem się asystentką.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Serhij Melnykow Inny

  Byłam u dr na wizycie potwierdzającej ciążę. Wizyta trwała krótko, lekarz pomimo, że to była moja pierwsza ciąża nic właściwie nie powiedział, zupełny brak zainteresowania pacjentką. Zrobił szybkie USG, przepisał mi suplementy ciążowe jedne z gorszych na rynku, które inni lekarze i nawet sam farmaceuta mi odradził. Wizyta trwała 5 minut i była droga. Nie polecam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Tomasz Konecki przegląd zębów dziecka

  Wspaniały dentysta, świetne podejście do dzieci. Moja roczna córka była zachwycona wizytą !! Otrzymaliśmy wiele cennych informacji i wskazówek. Kolejne wizyty tylko u Pana Tomasza

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Tomasz Konecki badania profilaktyczne

  Znakomity stomatolog. Pan doktor jest bardzo dokładny, delikatny, cierpliwy a przede wszystkim profesjonalny i z dużą wiedzą medyczną.
  Serdecznie polecam!

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Serhij Melnykow prowadzenie ciąży

  Doktor prowadził moja ciążę, która miała troszkę komplikacji pod koniec ciąży ale oczywiście wszystko się udało i urodziłam śliczna dziewczynke. Pan doktor jest bardzo miły, dzięki czemu wizyta u dr jest bezstresowa.
  Miałam przeprowadzone cesarskie cięcie, które wykonywał Pan doktor i muszę powiedzieć że była to moja pierwsza operacja i wspominam ja bardzo dobrze. Wszystko było wykonywane bardzo dokładnie i spokojnie.
  Bardzo polecam udać się do doktora, ponieważ widać że lubi to co robi i jest bardzo konkretnym i ciepłym człowiekiem.

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Dariusz Konecki zatkany nos

  Lekarz bardzo dobry. Przeprowadza badanie całościowo nos gardło uszy. Na bieżąco wszystko tłumaczy. Przeprowadza pełen wywiad, aby mieć szersze spojrzenie. Byłam już i z sobą i z dzieckiem. Super

 • E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Dariusz Konecki

  Lekarz robi dobre wrażenie, zwłaszcza na pierwszej wizycie. Gabinet również nie najgorsze. Natomiast nie poradził sobie w moim przypadku.
  Odbyłam u Pana Koneckiego w sumie 4 płatne po 130zł wizyty na przestrzeni około 2-3 miesięcy.
  Na pierwszej wizycie okazało się, że mam obszerną perforację błony bębenkowej, spowodowaną wykazaną przez inną Panią laryngolog kompletną ignorancją w leczeniu stanu zapalnego ucha z wysiękiem. Pan Konecki ubolewał nad taką metodą oczyszczania ucha, stwierdził, że to było w moim przypadku szkodliwe, rzeczowo objaśnił sytuację, poinformował o ryzyku itd, przepisał leki, które zadziałały. Na badaniu kontrolnym dowiedziałam się, że błona bębenkowa jest już cała. Szczęśliwa udałam się do domu i zajęłam życiem i pracą. Nie na długo jednak, bo wysięk znów się pojawił. Pojawiłam się więc i ja u lekarza ponownie. Dowiedziałam się, że perforacji co prawda nie ma ale dostałam leki w powtórzonej wersji jak poprzednio i wyjechałam na urlop. Tym razem jednak już nie było tak wesoło. Przy aplikacji odczuwałam bardzo duży dyskomfort a poza tym nie skutkowały. Udałam się więc po raz czwarty...i na swoje szczęście ostatni. Miałam wrażenie, że Pan doktor nieco się przestraszył całą sytuacją, jednakże udrożnił ucho, sprawdził, stwierdził, że perforacji brak i...zmienił leki. Jak się później okazało na takie, których nie należy podawać przy moim schorzeniu. A sytuacja wygląda obecnie w wyniku powyższego leczenia tak: mam perforację błony bębenkowej wielkości około 1/3-1/2 powierzchni. Podejrzenie perlaka w obrazie z tomografu. Nie słyszę na to ucho w tej chwili prawie wcale. Czekają mnie dwie poważne operacje. Piszę tą opinię, bo może się komuś ona przyda. Nauczyło mnie to, żeby być czujnym jeśli chodzi o lekarzy i że warto naprawdę z opinii innych korzystać.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Serhij Melnykow prowadzenie ciąży

  "Wspaniały lekarz, wszystko dokładnie wytłumaczy. Poświęca dużo czasu dla pacjenta. Jestem bardzo zadowolona , że trafiłam właśnie do tego lekarza...Można z doktorkiem pośmiać się i poważnie porozmawiać. Jest naprawdę dobrym lekarzem!!!!!"Polecam doktora z czystym sumieniem!

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Agnieszka Wodzyńska

  Pani Doktor to świetny lekarz. Przeprowadza dokładne badanie pacjenta, stawia diagnozę i dobiera odpowiednie leczenie. W razie wątpliwości zleca badania diagnostyczne i kieruje do odpowiednich specjalistów. Zawsze stara się pomóc. Każdemu życzę takiego lekarza POZ. Gorąco polecam wieloletni pacjent

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania