Centrum Medyczne Medicare to miejsce w którym świadczymy usługi medyczne na najwyższym poziomie. Staramy się doskonalić na każdym etapie pracy, a podstawowym zadaniem jakie sobie wyznaczamy jest dbało... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Medicare Centrum Medyczne

Warmińska 20/36 Pasaż Królewiecki

54-110 , Wrocław , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe +48 791...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Centrum Medyczne Medicare to miejsce w którym świadczymy usługi medyczne na najwyższym poziomie. Staramy się doskonalić na każdym etapie pracy, a podstawowym zadaniem jakie sobie wyznaczamy jest dbałość o zdrowie naszych pacjentów oraz ich rodzin. Zapewniamy naszym pacjentom, zarówno dorosłym jak i dzieciom, przyjazne i bezpieczne warunki pobytu, z dbałością o jakość i profesjonalizm wykonywanych usług. Aby sprostać wymaganiom pacjentów i personelu, stale podnosimy kwalifikacje i wdrażamy najnowsze rozwiązania w zakresie diagnostyki i leczenia, nieustannie unowocześniamy bazę sprzętu i śledzimy rozwój technologii medycznych.

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Zdjęcia

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
464 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Izabela Rubisz konsultacja okulistyczna

  Wizyta przebiegła w przyjemnej atmosferze. Bardzo cierpliwy lekarz. Mimo spóźnienia z mojej winy Pani doktor przyjęła mnie i przeprowadziła bardzo dokładne badanie bez pośpiechu i wyjaśniła nurtujące wątpliwości. Polecam.

 • S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Izabela Rubisz konsultacja okulistyczna

  Konkretna, rzeczowa, podejście z zaangażowaniem, szczegółowe wyjaśnienia, słucha pacjenta, oferuje kontakt po konultacji

 • I
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Izabela Rubisz konsultacja okulistyczna

  Miła atmosfera, kompleksowe badanie w niskiej cenie. Po badaniu Pani doktor wszystko objaśniła. Jestem bardzo zadowolona z wizyty

 • H
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Karolina Sibiga-Stępień konsultacja okulistyczna dzieci

  Pani doktor bardzo miła i sympatyczna. Była to nasza pierwsza wizyta. Przeanalizowała dokumentacje wcześniejszego leczenia dziecka.
  Wykonała badania bieżące, zastosowała leczenie, dajac dobre wskazowki dziecku co do higieny i pracy oczu. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i co do formy leczenia. Polecam panią doktor.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Paulina Andrzejak konsultacja okulistyczna

  Jestem zadowolony z wizyty. Badanie i wywiad było profesjonalne i bez pośpiechu. Poza tym Pani dokotor jest miłą osobą i szczegółowo odpowiada na pytania.

 • D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Monika Nonas konsultacja okulistyczna dzieci

  Bardzo konkretna i kompetentna Pani Doktor, wypytała, wysłuchała, wytłumaczyła wszystko, szczegółowo przebadała, świetne podejście do dzieci. Bardzo polecam

 • O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Monika Nonas konsultacja okulistyczna dzieci

  Polecam. Bardzo dobry specjalista. Świetne podejście do dziecka. Wszystko wyjaśnione. Czujemy że dziecko jest pod bardzo profesjonalną opieką.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Magdalena Koterwa-Kniaź konsultacja psychiatryczna dzieci (pierwsza wizyta)

  Zdecydowanie nie polecam! Pani doktor pojawiła się z opóźnieniem twierdząc, że nie wiedziała nawet, że na tę godzinę (na którą byłam umówiona z synem) ma pierwszego pacjenta. Wizyta była krótka, diagnoza (o ile tak można to nazwać) bardzo powierzchowna, właściwie to nie było żadnej konkretnej diagnozy. Pani doktor nie zaproponowała żadnych konkretnych dalszych kroków ani rozwiązań, jedynie zasugerowała przy nieustających objawach szpital psychiatryczny! W Pani doktor nie było widać żadnej empatii ani podejścia do dziecka. Opisywane przeze mnie oraz syna objawy zostały zbagatelizowane oraz zrzucone na covid pomimo, iż powiedziałam doktor, że pojawiły się one przed pandemią. W moich oczach bagatelizowanie myśli samobójczych u dziecka przez psychiatrię dziecięcego jest niedopuszczalne. Serdecznie odradzam tego lekarza dorosłym, a w szczególności rodzicom dzieci.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Inez Niska chirurgiczne opracowanie ran

  Świetny chirurg, Pani doktor wie co robi, a przy tym jest bardzo empatyczna. Bez zbędnego gadania i zastanawiania się jednym cięciem uwolniła mnie od bólu. Grubsze sprawy niż krwiak i oderwany paznokieć również powierzę jej z przyjemnością.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Ewa Bugajska-Abramek konsultacja okulistyczna

  Pani Doktor jest bardzo dokładna podczas badania, wszystko również dokładnie tłumaczy. Jestem bardzo zadowolona i serdecznie polecam!

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania