Informacje o placówce

Gabinety

MEDIC KLINIKA

Wojciecha Łochowskiego 7a

85-791 , Bydgoszcz , kujawsko-pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Wiesław Zmysłowski

  Chirurg, Onkolog, lek.

  • D
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Bydgoszcz, ul. Chołoniewskiego 46Usługa: chirurgia onkologiczna

   Bardzo miły i konkretny lekarz. Pomocny i wyjaśniający na czym polega problem. Polecam z całego serca.

  • M
   Lokalizacja: MEDIC KLINIKAUsługa: Inny

   Bardzo sympatyczny doktor ze świetnym podejściem do pacjenta. Cierpliwy i zaangażowany, wizyta przebiegła bez zarzutu.

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu


 • Teresa Pietruszczak- Podleśna

  Neurolog, lek.

  • B

   Pani DoktorTeresa Pietruszczak - Podleśna to wybitny specjalista, a przy tym bardzo miła i sympatyczna, o wysokiej kulturze osobistej. Z zaangażowaniem poświęca dużo czasu każdemu pacjentowi, odpowiada zawsze na pytania - starając się szczegółowo wyjaśnić wszelkie wątpliwości. Duża cierpliwość ze strony Pani Doktor oraz trafność stawianej diagnozy medycznej, stwarza możliwości podjęcia konkretnego leczenia, w tym również w koniecznych przypadkach kierowanie do leczenia neurochirurgicznego. Zatroskania o zdrowie i konfort psychiczny pacjenta w rzeczowy, przejrzysty sposób przedstawia w jaki sposób należy się starać postępować przy dolegliwościach związanych z chorobą. Pani Doktor jest bardzo dobrym fachowcem i mam do Niej wielkie zaufanie.Jest lekarzem z powołania.Znam ją od lat 70-tych.Pracowałam wtedy BKBD. Z poważaniem Wdzięczna pacjentka Bożena Jopek.

  • B

   Wspaniały lekarz z troską zajmujący się pacjetem - dociekliwa szukająca przyczyn dolegliwości a nie tylko lecząc skutki Nie muszę polecać innym bo kolejki do Jej gabinetu i trudności z zapisaniem się na wizytę mówią same za siebie

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Sebastian Kaszewski

  Dermatolog, Specjalista Medycyny Estetycznej, dr n. med.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Clinica DermatoesteticaUsługa: suchość skóry po basenie

   Wspaniały,sympatyczny niezwykle lekarz.Rozmowa przebiega jak z dobrym znajomym.Ale pan Sebastian jest również bardzo kompetentny.Gdyby wizyty były za darmo byłbym tam codziennie:))).Piotr Beller

  • Lokalizacja: Clinica DermatoesteticaUsługa: potradzicowe zapalenie skory na twarzy

   Bardzo mila i rzeczowa konsultacja medyczna i duze zaangazowanie lekarza.
   Uwaga: masc przepisana jest niestosowana gdyz bardzo podrazniala skore (byla chyba zbyt "mocna"), antybiotyk jest stosowany.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Maciej Badeński

  Laryngolog,

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Pan doktor ma profesjonalne podejście do pacjenta. Miałam częsty problem z zatykającym się uchem a pan doktor zawsze służy pomocą. Oprócz przepłukania ucha, zbadał także drugie ucho, dlatego 5 gwiazdek.

  • Lokalizacja: Miejsko Gminna przychodnia zdrowiaUsługa: badanie, porada lekarska

   Miałem szczęście trafić do tego lekarza który bez wątpienia bardzo mi pomógł, gdzie żaden inny lekarz z dziedziny laryngologii nie potrafił postawić trafnej diagnozy, na całe szczęście Pan doktor potrafił to uczynić i zlecił odpowiednie leczenie, co przyniosło skutek w postaci wyraźnej poprawy stanu mojego zdrowia.
   Jak najbardziej polecam.
   Dziękuję i pozdrawiam.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Piotr Bartoszyński

  Ginekolog, lek.

  • P
   Lokalizacja: MEDIC KLINIKAUsługa: Kontrolna

   Wizyty u tego lekarza są dość poniżająca. Pan doktor nie szanuje swojego czasu ani czasu pacjentek. Spóźnia się godzinę do pracy a później przedłuża wizyty niepotrzebnymi monologami. Fajnie, że zleca badania i tłumaczy zawiłym medycznym językiem, ale jest mało konkretny.
   Postanowiłam prowadzić ciążę u tego lekarza, Przez dwie pierwsze wizyty ciągle powtarzał czy na pewno chcę prowadzić ciążę u niego, później zlecił badania. Moje niepokoje zbywał okrężnymi monologami a kiedy przyszłam z plamieniem w 12 tc przy badaniu powiedział że serce bije i dał skierowanie do szpitala. W szpitalu okazało się że serce nie bije a ciążą obumarła około tydzień wcześniej. I wielkie zdziwienie na izbie przyjęć, że mi tego nie powiedział lekarz kierujący mnie do szpitala i notabene- prowadzący moją ciążę.
   Pan doktor nie ma odwagi przekazać złych wiadomości.
   Nie podoba mi się również przebieg wizyty, uważam, że leżenie na fotelu ginekologicznym powinno być skrócone do minimum. Pan doktor każe przygotować się do badania po czym wędruje od szafek do biurka, szuka wyniku badania cytologicznego, wpisuje coś do komputera po czym podchodzi zakłada papierek do zbadania ph i każe czekać kolejne 15 min. Panie doktorze nie chodzimy tam dla przyjemności, a leżenie na przeciwko pana biurka z rozkraczonymi nogami przez 25min jest poniżające. W pewnym momencie miałam ochotę zapytać pana doktora czy w ogóle pamięta że ja leżę na tym fotelu.
   Obecność położnej jest nieco pomocna, Pani dba o zachowanie chociaż minimum intymności ( nakrywa ręcznikiem papierowym w czasie oczekiwania na fotelu gin. na badanie).
   Za dużo niepotrzebnego gadania ze strony pana doktora. Co do dokładności badania usg też mam wątpliwości.
   Radzę poważnie się zastanowić przed wizytą. I jeszcze trzeba się przygotować na tłum zirytowanych pacjentek przed gabinetem, które najchętniej zjadłyby wzrokiem.

  • F
   Lokalizacja: MEDIC KLINIKAUsługa: cytologia

   Lekarz zrobił usg, papierkiem lakmusowym sprawdził pH pochwy , rozwodził się nad skandaliczną opieką medyczną innych lekarzy, mówiąc, że niejednokrotnie ich opieszałość należy poprawiać a pacjentom można wiele zarzucic i ... nie wykonał cytologii, mimo, że zgłaszałam taką potrzebę ( ubiegła cytologia wykonywana była dwa lata temu). Dowiedziałam się natomiast, ze cytologia nie jest badaniem miarodajnym. Być może nie jest, jednak przy tym lekarzu nie ma szans by wniosła cokolwiek do ochrony życia i zdrowia pacjenta skoro lekarz jej nie wykonuje odsyłając pacjenta po 3 godzinach oczekiwania na wizytę do centrum onkologii. Skandal to za mało by opisać dbałość o pacjentkę. Radzę omijać gabinet szerokim łukiem.

  Zobacz wszystkie opinie (36) o tym lekarzu


 • Ahmed Tantush

  Ginekolog, Endokrynolog, dr n. med.

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Jestem bardzo zadowolona ,szybka i fachowa pomoc lekarska, Pan Doktor profesjonalnie podchodzi do swoich pacjentów... Świetny kontakt z pacjentem ,jest bardzo pozytywnym człowiek ..bardzo polecam Pana Doktora!!!!!!

   Ps: Nawiązując do jednego z komentarza poniżej cytuję,,Pan doktor zwraca się do mnie na Ty,, ludzie proszę was miejcie do siebie trochę dystansu !!Trochę swobody i zrozumienia ...

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Zgłosiłam się do Pana Doktora, po uprzednim poleceniu mi tego specjalisty. Odbyłam wizytę pierwszą, kontrolną. Co do wywiadu oraz zaangażowania podczas wizyty nie można się przyczepić. Pan Doktor przeanlizował wszystke moje wyniki z poprzednich miesięcy, wykonał szczegółowe badania podczas wizyty i postawił diagnozę. Przepisano mi kilka rodzajów leków, jeden z nich był na cukrzycę, gdzie ja w ogóle nie mam z tym problemu. Niestety moja w tym wina, że wykupiłam nie sprawdzając wcześniej na co to jest. Dzwoniłam do Pana Doktora, to Pani, która odebrała od razu wiedziała o jakie lekarstwo chodzi..mówiąc, "że to nie zaszkodzi", jednak w ulotce pisze zupelnie co innego. Czyżby był to stały zestaw leków przepisywany wszystkim pacjentom?
   Poprosiłam o kontakt bezpośredni do Doktora. Po wielokrotnym upominaniu nie dostałam odpowiedzi. Czekam około 3 tygodni i nadal nic. Niestety bardzo się zawiodłam, a myślałam, że w końcu znalazłam odpowiedniego lekarza.

  Zobacz wszystkie opinie (18) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania