Informacje o placówce

Gabinety

MEDIC KLINIKA

Wojciecha Łochowskiego 7a, Fordon

85-791, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Wiesław Zmysłowski

  Chirurg, Onkolog, lek.

  • A
   Lokalizacja: NZOZ Elmed Bydgoszcz Sp. z o.o.Usługa: Podwyższone markery

   Podczas mojej wizyty Pan Doktor nie wykazał żadnego zainteresowania oraz poszerzenie diagnostyki pomimo podwyższonych markerów nowotwych. Otrzymałam poradę lekarską w słowach "niech Pani żyje nie umiera". Zamiast zainteresować się pacjentem Pan Doktor przez pół godziny naprawiał drukarkę!
   .Tyle mówi się o profilaktyce...a tu niestety trzeba czekać aż nowotwór będzie w zaawansowanym stanie i wtedy Pan Doktor powie "dlaczego Pani tak późno zareagowała". Niestety nie jestem zadowolona z wizyty, odradzam.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: NZOZ ENDO-MEDICA Sp. z o.o.Usługa: konsultacja chirurgiczna

   Wizyta bardzo udana. Lekarz empatyczny, przemily i konkrerny. Wszystko dokladnie tlumaczy i wyjasnia. Potrafi zrozumiec obawy pacjenta i pokierowac na dalsze badania. Pecam w 100%

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Teresa Pietruszczak- Podleśna

  Neurolog, lek.

  • B

   Pani DoktorTeresa Pietruszczak - Podleśna to wybitny specjalista, a przy tym bardzo miła i sympatyczna, o wysokiej kulturze osobistej. Z zaangażowaniem poświęca dużo czasu każdemu pacjentowi, odpowiada zawsze na pytania - starając się szczegółowo wyjaśnić wszelkie wątpliwości. Duża cierpliwość ze strony Pani Doktor oraz trafność stawianej diagnozy medycznej, stwarza możliwości podjęcia konkretnego leczenia, w tym również w koniecznych przypadkach kierowanie do leczenia neurochirurgicznego. Zatroskania o zdrowie i konfort psychiczny pacjenta w rzeczowy, przejrzysty sposób przedstawia w jaki sposób należy się starać postępować przy dolegliwościach związanych z chorobą. Pani Doktor jest bardzo dobrym fachowcem i mam do Niej wielkie zaufanie.Jest lekarzem z powołania.Znam ją od lat 70-tych.Pracowałam wtedy BKBD. Z poważaniem Wdzięczna pacjentka Bożena Jopek.

  • B

   Wspaniały lekarz z troską zajmujący się pacjetem - dociekliwa szukająca przyczyn dolegliwości a nie tylko lecząc skutki Nie muszę polecać innym bo kolejki do Jej gabinetu i trudności z zapisaniem się na wizytę mówią same za siebie

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Sebastian Kaszewski

  Dermatolog, Lekarz Medycyny Estetycznej, dr n. med.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Clinica DermatoesteticaUsługa: suchość skóry po basenie

   Wspaniały,sympatyczny niezwykle lekarz.Rozmowa przebiega jak z dobrym znajomym.Ale pan Sebastian jest również bardzo kompetentny.Gdyby wizyty były za darmo byłbym tam codziennie:))).Piotr Beller

  • Lokalizacja: Clinica DermatoesteticaUsługa: potradzicowe zapalenie skory na twarzy

   Bardzo mila i rzeczowa konsultacja medyczna i duze zaangazowanie lekarza.
   Uwaga: masc przepisana jest niestosowana gdyz bardzo podrazniala skore (byla chyba zbyt "mocna"), antybiotyk jest stosowany.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Ahmed Tantush

  Ginekolog, Endokrynolog, dr n. med.

  • Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Nowy Szpital "Usługa: konsultacja endokrynologiczna

   Wizyta odbyła się na NFZ. Nie polecam, ponieważ nie zostałam potraktowana poważnie przez pana doktora, zbagatelizowal problem, z którym się do niego zwróciłam. Nie okazał mi szacunku zwracając się do mnie na "ty" bez mojej zgody. Jestem młodą osobą i zrozumialabym takie zachowanie, gdyby przy tym nie był tak nieprzyjemny. Wizyta była z tego powodu stresująca i trwała kilka minut, ponieważ pan doktor wyraźnie się spieszył i nie miał czasu zadać podstawowych pytań. Uważam, że podejrzenie guza przysadki mózgowej to nie jest kwestia, którą powinno się odwlekać na okres kilku miesięcy, pozostawiając pacjentkę w niepewności, z uciążliwymi objawami. Taka konsultacja to jedynie strata czasu i cierpliwości.

  • A
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Nowy Szpital "

   Nie dam na Pana złego słowa powiedzieć. Stoczyłam batalię z bezpłodnością, inni lekarze niby coś podejrzewali, niby gdzieś tam kierowali a jak kilka lat temu trafiłam do pana Ahmeda, po opisanych objawach od razu w ciemno zgadł co może mi dolegać, oczywiście aby to potwierdzić skierował mnie na odpowiednie badania i okazało się, że trafił bezbłędnie. Po zastosowanym leczeniu powoli wszystko zaczęło wracać do normy, oczywiście jeden dzień nie chorowałam i w jeden dzień mnie nie wyleczył ale konsekwentnie trzymałam się zaleceń, przyjmowałam leki, poprawa była widoczna. Po kilku latach bez okresu zaczęłam miesiączkować regularnie i w końcu po roku od wystąpienia miesiączki zaczęłam być płodna. Obecnie jestem w drugim miesiącu ciąży, nie posiadam się z wdzięczności dla pana doktora!!! Przy tym wszystkim jest tak bardzo ludzki i sympatyczny aż brak słów. Dusza człowiek.

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu


 • Piotr Bartoszyński

  Ginekolog, lek.

  • F
   Lokalizacja: MEDIC KLINIKAUsługa: cytologia

   Lekarz zrobił usg, papierkiem lakmusowym sprawdził pH pochwy , rozwodził się nad skandaliczną opieką medyczną innych lekarzy, mówiąc, że niejednokrotnie ich opieszałość należy poprawiać a pacjentom można wiele zarzucic i ... nie wykonał cytologii, mimo, że zgłaszałam taką potrzebę ( ubiegła cytologia wykonywana była dwa lata temu). Dowiedziałam się natomiast, ze cytologia nie jest badaniem miarodajnym. Być może nie jest, jednak przy tym lekarzu nie ma szans by wniosła cokolwiek do ochrony życia i zdrowia pacjenta skoro lekarz jej nie wykonuje odsyłając pacjenta po 3 godzinach oczekiwania na wizytę do centrum onkologii. Skandal to za mało by opisać dbałość o pacjentkę. Radzę omijać gabinet szerokim łukiem.

  • Lokalizacja: MEDIC KLINIKAUsługa: kontrola

   Byłam u doktora na jednej wizycie. Pierwsze wrażenie-strach, bo wydawał się być niemiły. Jednak po chwili w gabinecie się uspokoiłam, doktor nie zabawia pacjentek poczuciem humoru ale mówi czasami lekko żartobliwym tonem więc można odetchnąć. Najbardziej przekonało mnie to że wszystko jest tłumaczone i myślę że to jest najważniejsze. Kolejki są długie i często się bardzo długi czeka (najlepiej iść rano) ale sam tłumaczył że nie "załatwia" w pol godziny 30 kobiet i nie zapisuje w biegu leków tylko każdego bada. Miałam zrobione USG (opisywał wszystko co widzi), zbadane pH pochwy (podał granice normy) i zostałam zaproszona na kontrolę za 2 tygodnie. Polecam, widać że doktorowi zależy żeby naprawić problem i udzielić wyczerpującej porady.

  Zobacz wszystkie opinie (35) o tym lekarzu


 • Maciej Badeński

  Laryngolog,

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Pan doktor ma profesjonalne podejście do pacjenta. Miałam częsty problem z zatykającym się uchem a pan doktor zawsze służy pomocą. Oprócz przepłukania ucha, zbadał także drugie ucho, dlatego 5 gwiazdek.

  • Lokalizacja: Miejsko Gminna przychodnia zdrowiaUsługa: badanie, porada lekarska

   Miałem szczęście trafić do tego lekarza który bez wątpienia bardzo mi pomógł, gdzie żaden inny lekarz z dziedziny laryngologii nie potrafił postawić trafnej diagnozy, na całe szczęście Pan doktor potrafił to uczynić i zlecił odpowiednie leczenie, co przyniosło skutek w postaci wyraźnej poprawy stanu mojego zdrowia.
   Jak najbardziej polecam.
   Dziękuję i pozdrawiam.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu