Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

McM Centrum Medyczne

Wólczyńska 17 A

01-908 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Bożena Płońska

  Dermatolog,

  • P

   Świetna Pani Dermatolog! Przyszłam do Pani Doktor jako alergiczka z problemami ze skórą atopową a do tego z trądzikiem. Bylam juz po wielu doswiadczeniach i przejściach z innymi dermatologami ale dopiero Dr Płońskiej udało się naprawdę mi pomóc! polecam bo sama wiem ile problemów może przysporzyć nasza skóra!


 • Małgorzata Głombica-Czajkowska

  Internista,

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   jestem zadowolona z wizyty, sympatyczna Pani, pytala o potrzebne rzeczy i podala zalecenia, umowie sie teez nastepnym razem

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacja

   Pani Doktor to prawdziwy profesjonalista, lekarz z powołania, ale przede wszystkim też cudowna kobieta. Przemiła, uśmiechnięta, z poczuciem humoru. Podchodzi bardzo pogodnie do pacjenta, dzięki czemu wizyta jest bardzo przyjemna. Byłam u niej po raz pierwszy i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, gdyż poświęciła mi 50 min, aby dokładnie zapoznać się z historią mojej choroby. Jest bardzo skrupulatna i biegła w swoim fachu- nie pomija ani jednego szczegółu. Ma ogromne doświadczenie- wspomniała o wcześniejszej pracy w szpitalu czy innej przychodni. Stara się dokładnie wysłuchać pacjenta, odpowiedzieć na nurtujące go pytania, ale poprzedza to wywiadem lekarskim. Bierze pod uwagę wszystkie informacje, jakich udziela jej pacjent. Pani Doktor zyskała moje zaufanie i na pewno będę się do niej zapisywać na wizyty, jak też polecać innym.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania