Informacje o placówce

Gabinety

LUX MED Onkologia – Szpital Fieldorfa

Fieldorfa 40

04-125 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
26 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Dariusz Żak Inny

  Dziękuję panie doktorze.Operował pan syna artura r. rplnd. Operacja w wyznaczonym terminie bez komplikacji i punktualnie. Synowi w szpitalu przekazywane są konkretne informacje o stanie zdrowia.

 • H
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Beata Obrocka Inny

  Pierwsza wizyta po długim czasie oczekiwania ,lekarz nic nie wyjaśniła ,na żadne zadanie pytanie brak odpowiedzi ,skierowała na badania ,kolejna wizyta telefoniczna po wielu ponagleniach była jeszcze gorsza, Pani doktor nic do powiedzenia ,następnie przekazanie bez wiedzy kolejnemu lekarzowi i znów telefony co się dzieje dlaczego nie ma wizyt do konsultacji badań, czas cenny czas na leczenie zwłaszcza przy nowotworze , nie polecam

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Robert Bogdanik konsultacja chirurgiczna

  Polecam ,bardzo dobry kontakt, szczegolowa diagnoza i badanie.Mily i profesjonalny.Fachowa i szybka pomoc lekarska.

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Dariusz Żak Inny

  Pan dr. Żak przeprowadził u mnie operacje wycięcia guza tarczycy. Po dwóch dniach mogłem wrócić spokojnie do domu jedynie z lekką chrypką która po około 2 tygodniach zniknęła. Blizna po operacji została znikoma praktycznie nie widoczna. Na pierwszej wizycie Pan Doktor wyjaśnił dokładnie na czym dokładnie zabieg bedzie polegał zlecił niezbedne badania i wyznaczył termin zabiegu. Polecam Pana Doktora w 100% kompetentny, miły i uprzejmy.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Wojciech Marciniak Inny

  Na wizytę u dr Marciniaka czekałam ok. 4 miesiące. Zjawiłam się z kompletem badań z ostatnich 2 lat. Lekarz ledwo rzucił na nie okiem, nie zmierzył mi nawet ciśnienia, nie przeprowadził wywiadu rodzinnego (byłam na pierwszej wizycie), lek który biorę zmienił mi na inny. Dostałam skierowanie na Holter. I to wszystko. Po zmianie leku poczułam sie dużo gorzej. Chciałam się zapisać do lekarza na kontrolę, ale dano mi termin wizyty kontrolnej za 6 miesięcy. Moim zdaniem lekarz kardiolog, który nie przeprowadza wywiadu, nie mierzy ciśnienia i nie zapoznaje się z wynikami dotychczasowych badań nie zasługuje na polecenie. Czekałam kilka miesięcy na wizytę i znowu jestem w punkcie wyjścia.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: mgr inż. Ewa Strzeszewska konsultacja dietetyczna

  Dokładna analiza i wyjaśnienie wyników. Na ich podstawie określony cel i droga do niego. Jednak to co moim zdaniem jest najważniejsze - wytłumaczenie dlaczego podjęte są takie a nie inne działania.

  mgr inż. Ewa Strzeszewska

  Dzień dobry, myślę, że jeśli Pacjent rozumie co się dzieje w organizmie, jakie procesy zachodzą jeśli np. źle się odzywiamy to dużo łatwiej jest podjąć decyzję o odchudzaniu, czyli zmianie sposobu odżywiania, narzucenia sobie pewnych zasad, które prowadzą do upragnionego celu...dlatego staram się na wizycie te aspekty wytlumaczyc. Pacjent po czasie staje sie samodzielny w odżywianiu swojego organizmu, a nie uzależniony ode mnie...mysle, że to dobre podejście i dziękuję za dobre słowo i docenienie mojej pracy, pozdrawiam serdecznie
  Panią i wszystkich, którzy ten tekst czytaja

 • H
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Robert Bogdanik konsultacja chirurgiczna

  znakomity fachowiec, perfekcyjnie przeprowadził operację, bardzo zaangażowany w stosunku do pacjenta, empatyczny, niezwykle sympatyczny, pomocny, udziela szczegółowych wyjaśnień dotyczących choroby, podniósł mnie na duchu w trudnej walce z chorobą nowotworową.

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Adriana Zielska diagnostyka onkologiczna

  Pani doktor Adrianna jest wspaniałą, empatyczną osobą i świetnym lekarzem. Jako jedyna z wielu lekarzy postawiła odpowiednią diagnozę i dobrała leczenie. Polecam Panią doktor wszystkim! Bardzo dziękuję i pozdrawiam :)

  lek. Adriana Zielska

  Dziękuję również i ja za tak ciepłe słowa. Postaram się nie zawieźć, kiedy ponownie zajdzie potrzeba konsultacji.

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Klaudiusz Czerniawski

  Dr Klaudiusz Czerniawski to wspaniały lekarz. Przyjechałam do niego na operację aż z Pomorza Zachodniego. Naprawdę warto było. Wyśmienity fachowiec, a przy tym człowiek o "dobrym sercu" i pogodnym usposobieniu. Szczerze polecam.
  Jolanta Kozłowska

 • U
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Adriana Zielska choroba nowotworowa

  Pani Adriana jest bez wątpienia wspaniałym lekarzem. Przede wszystkim z otwartym sercem, umie doradzić, pocieszyć i rzeczowo odpowiadać na pytania. Zawsze pomocna, posiadająca w sobie dużo empatii.Polecam, Urszula
  ps. i jeszcze cierpliwie znosząca moje narzekania i niezadowolenia. (jestem wymagającą pacjentką) D.W.

  lek. Adriana Zielska

  Pani Urszulo, każdy ma prawo pytać, a ja jak znam odpowiedz to chętnie się tą wiedza podzielę.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania