LEKARZE Mostowa4 to klinika Premium prowadzona w Bydgoszczy przez Polskie Lecznice Sp. z o. o., oferująca wysokospecjalistyczne świadczenia medyczne dla pacjentów oczekujących najwyższego poziomu fach... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

LEKARZE Mostowa4

Mostowa 4

85-110 , Bydgoszcz , kujawsko-pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

LEKARZE Mostowa4 to klinika Premium prowadzona w Bydgoszczy przez Polskie Lecznice Sp. z o. o., oferująca wysokospecjalistyczne świadczenia medyczne dla pacjentów oczekujących najwyższego poziomu fachowości merytorycznej i jakości obsługi.
www.mostowa4.pl

Lekarze kliniki to jedni z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych specjalistów w Polsce, którzy dzięki swojej wiedzy i umiejętnościom oraz dostępnym w klinice produktom medycznym, zapewniają diagnostykę i leczenie, zgodne z najwyższymi standardami na świecie.
Świadczenia medyczne LEKARZY dedykowane są właśnie tym Pacjentom, oczekującym tylko najlepszej, dostępnej aktualnie opieki.

Klinika mieści się na drugim piętrze kamienicy Cukierni Sowa w Bydgoszczy a jej luksusowe wnętrza zaprojektowane są tak, aby zapewnić pacjentom wysoki komfort i poczucie bezpieczeństwa w trakcie wizyty. Obecne w klinice dzieła sztuki autorstwa artystów malarzy: prof. Lecha Wolskiego i dr Justyny Grzebieniowskiej, zostały specjalnie dobrane lub wykonane do wnętrz i zadedykowane Pacjentom kliniki LEKARZE Mostowa4.pl

Klinika oferuje także Konsultacje VIP z opcją wizyty lekarskiej w warunkach zwiększonej dyskrecji lub niestandardowym czasie.

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Piotr Bernard konsultacja ginekologiczna

  Lekarz kakretny wizyta sympatyczna wyslucha pacjeta zobaczy wyniki badania bezbolesne szczerze polecam


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Magdalena Kowalkowska Inny

  Bardzo ciepła osoba i uśmiechnięta Pani, wizyta przebiega bez stresu, bardzo dobra komunikacja, na pewno będę wracać :)


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Bartłomiej Wolski konsultacja ginekologiczna

  Pan doktor jest osobą pełną profesjonalizmu i empatii. Świetny specjalista, który wzbudził od pierwszej wizyty we mnie pełne zaufanie! Powierzyłam w doktora ręce prowadzenie mojej pierwszej ciąży (bliźniaczej ) jak i dwóch kolejnych, byłam spokojna bo wiedziałam, że jestem w najlepszych rękach! Dodam jeszcze, że byłam skłonna jeździć co miesiąc 700 km na wizyty, gdyż jest to lekarz z sercem na dłoni z powołaniem do tego zawodu. Z czystym sumieniem serdecznie polecam!;)


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Bartłomiej Wolski konsultacja ginekologiczna

  Polecam z całego serca tym co już tracą nadzieję. Trafiłam tu z polecenia i nie pożałowałam. Lekarz przesympatyczny a po kilkunastu latach szukania przyczyny dolegliwości Tu wykryta na pierwszej wizycie. Polecam serdecznie


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Małgorzata Głogiewicz konsultacja ginekologiczna + USG

  Polecam w 100%! Pani doktor wytłumaczyła wszystko dokładnie, wysłuchała, odpowiedziała na pytania, miała dla mnie czas, to ważne.


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Piotr Bernard konsultacja ginekologiczna

  Serdecznie polecam wizytę u Pana Piotra! Żałuję , że mogę dać tylko 5 gwiazdek, bo zdecydowanie wizyta zasługuje na wyższą ocenę.


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Maciej W. Socha prowadzenie ciąży

  Nasza droga do upragnionego Dziecka była skomplikowana. Jako młoda 23-letnia dziewczyna przeszłam zabieg konizacji szyjki macicy. Lekarze wówczas zapewniali mnie, że jest to prosty i krótki zabieg chirurgiczno-ginekologiczny, który nie będzie miał żadnych konsekwencji na szczęśliwe donoszenie ciąży w przyszłości. Jednak skutki tego zabiegu okazały się po kilku latach tragiczne. Pierwsza ciąża, która nie była prowadzona przez Doktora Sochę zakończyła się porodem przedwczesnym w 25 tygodniu. Nasz Synek, ekstremalnie skrajny wcześniak zmarł po 3 tygodniach. Przyczyną porodu przedwczesnego była niewydolność cieśniowo-szyjkowa, spowodowana przebytym i wspomnianym przeze mnie wcześniej zabiegiem na szyjce macicy. Po tych doświadczeniach, trafiliśmy do Doktora Sochy, który prowadził naszą drugą ciążę. Ciążę trudną, bowiem istniało ryzyko poronienia, a w późniejszych jej etapach bardzo wysokie ryzyko porodu przedwczesnego, oraz zagrożenie dla życia i zdrowia matki i dziecka. Pan Doktor Socha przeprowadził nas przez ten mroczny okres obronną ręką. Wizyty dwa razy w miesiącu, skrupulatne badania, szczegółowe wyjaśnienia, odpowiednio dobrane leki, konsultacje z innymi specjalistami, szybkie i trafne decyzje. W 17 tygodniu ciąży miałam założony szew okrężny Shirodkara na szyjkę długości 1,2 cm. Szew został zdjęty przez Doktora Sochę planowo w 37 tygodniu ciąży. Wszystko po to, aby narodził się nasz upragniony Skarb. Nie tylko żywy, ale i zdrowy. Udało się. Doktor Socha posiada nie tylko ogromną wiedzę, ale i coś, co można nazwać medycznym wyczuciem. Niewielu lekarzy to posiada, a ci posiadający z rzemieślników stają się wirtuozami. Doktora Macieja Sochę bez żadnych wątpliwości można nazwać wirtuozem ginekologii. Jego pasja, ogromna wiedza i ta iskra sprawia, że jest On przewodnikiem i wsparciem w sytuacjach, z pozoru beznadziejnych. Dziękujemy za tę przeprawę. Na koniec chciałabym zaapelować do wszystkich kobiet, które mają lub miały w przeszłości jakiekolwiek problemy z szyjką macicy, oraz z tego powodu trudności z donoszeniem ciąży. Pamiętajcie, że nie są to sytuacje bez wyjścia, ponieważ Pan Doktor Maciej Socha i Jego Zespół dołożą wszelkich starań, aby uszczęśliwić kobietę bycia Matką upragnionego Dziecka. Jesteśmy tego najlepszym przykładem!

  Anna i Michał wraz z Henryczkiem


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Bartłomiej Wolski konsultacja ginekologiczna

  Polecam z całego serca,przemiły lekarz.
  Widać,że zna się na swojej pracy.Dzięki niemu dowiedziałam się,że nie mam dysfunkcji która wcześniej u innych”specjalistów”była u mnie wykrywana.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr Dawid Dziedzic Inny

  Bardzo profesjonalny i miły lekarz. Pomógł zdiagnozować mój problem i przypisał odpowiednie leki. Sprawna wizyta.


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Bartłomiej Wolski konsultacja ginekologiczna

  Pan Doktor jako jedyny spośród wielu ginekologów, u których byłam, wykazał zaangażowanie i empatię. Zdiagnozował mój problem w bardzo krótkim czasie oraz pomógł go wyleczyc. Jakosc mojego zycia zmienila sie diametralnie! Doktor Wolski jest wspaniałym specjalista i polecam Go każdej kobiecie borykającej się z jakimkolwiek problemem ginekologicznym. Dziękuję Panie Doktorze!!!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania