Lekarsko-Dentystyczny Denmed

(9 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Lekarsko-Dentystyczny Denmed

Kazimierza Wielkiego 64

32-300 , Olkusz , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Wacław Glanc

  Stomatolog,

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Pan Doktor Glanc jest najlepszy lekarzem jakiego miałam okazję spotkać. Byłam u wielu dentystów i miałam różne przygody, ponieważ mam słabe zęby. Ostatnio musiałam też robić jednego zęba pod narkozą.
   Bardzo żałuję, że wcześniej nie trafiłam na Pana Doktora, pewnie wtedy tak panicznie nie bałabym się stomatologów oraz nie przeżywałabym takiego bólu jak dotychczas. Pan Doktor jest fachowcem o miłym usposobieniu. Leczy bezboleśnie i dobrze, szybko i sprawnie. Jest niezwykle miły dla pacjentów i dla personelu, z którym pracuje. Ponadto potrafi rozładować atmosferę rozmową. Wszystko tłumaczy, nie spieszy się, nie naciąga, tylko zawsze wybiera najlepszą opcję i informuje o krokach swojego działania. Serdecznie polecam. To bardzo dobry lekarz i nie potrafię znaleźć żadnej jego wady, co być może moją opinię czyni niewiarygodną. Panie asystentki i Panie sekretarki też są cudowne, miłe, sprawne, szybkie. No nie wiem. Może to zewnątrz i na korytarzu nie jakaś wypasiona klinika, ale sprzęt i środki są na dobrym poziomie. Dla mnie najważniejsze, że szybko i bezboleśnie i bez krzyku! Pozdrawiam.

  • P

   Witam, do Pana Wacka chodzę od 2 miesięcy i przyznam że naprawdę daje radę ze wszystkim. Zaczolem od kanałowego leczenia 6. Nie mogę nic zarzucić profesjonalnie z humorem i textem "nic się nie bój Wacek zrobi Ci dobrze" i teraz kończę już leczenie całej szczeki. Nie drogo a fachowo i napewno lepiej niz w NFZ. Polecam!!!!!!

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania