Lekarsko-Dentystyczny Denmed

(1 opinia)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Lekarsko-Dentystyczny Denmed

Kazimierza Wielkiego 64

32-300 , Olkusz , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
1 opinia

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Wacław Glanc Inny

  Choć uważam dr Glanca za dobrego fachowca i chodziłam do niego od lat, muszę przyznać, że tym razem się nie popisał. Udałam się do niego z bardzo dziwnym i silnym bólem zębów. Na podstawie zdjęcia panoramicznego z lipca 2017 r stwierdził, że trzeba leczyć kanałowo górną szóstkę. Niestety nie rozpoznał problemu. Dziwny ból spowodowany był ropniem, który powstał nad zębem. W konsekwencji spowodowało to stan zapalny zatoki, która teraz kwalifikuje się do zabiegu. Mija kolejny miesiąc a ja cierpię i czekam na termin u kolejnego stomatologa, który zajmie się tym zębem a potem zabieg w szpitalu. Nie można było Panie Doktorze zrobić nowego, aktualnego zdjęcia? To chyba pierwsza rzecz, która powinna była zostać zrobiona. Teraz mam przez to spory kłopot i kolejne wydatki!!! Proszę sobie zostawić na pamiątkę to stare zdjęcie bo ja do Pana już więcej nie przyjdę.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  Wacław Glanc

  Szanowna Pani,
  Bardzo jest nam przykro z powodu Pani dolegliwości. Ponieważ nie wiemy kim Pani jest (nie znamy Pani danych), nie możemy odnieść się do opisanego wydarzenia w sposób personalny (na podstawie kartoteki).
  Zaznaczam, że jedyną metodą leczenia jakichkolwiek zmian nad korzeniami zęba - w tym torbieli i ropni - jest leczeni kanałowe (które według Pani słów zaleciłem) lub usuniecie zęba.
  Z Pani wpisu wynika, że nie zdecydowała się Pani na podjęcie u nas zaleconego leczenia kanałowego, które zaoszczędziłoby Pani późniejszych nieprzyjemności. Trudno oczekiwać pozytywnych efektów, jeżeli nie podjęło się wskazanego leczenia.
  Niemniej w każdej chwili służymy Pani pomocą.
  Z poważaniem,
  W.G.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania